Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Europa jest bogata w światowego dziedzictwa UNESCO, które przyciągają miliony turyści. Jest Różnorodność atrakcji do zobaczenia - od zabytków architektury i kultury po cuda przyrody Starego Kontynentu.

Przy tak wielu miejsc do wyboru, to może być trudne dla osób podróżujących do podjęcia decyzji w sprawie przeznaczenie. Aby pomóc Ci wybrać Światowego Dziedzictwa UNESCO w Europie, aby zobaczyć pierwszy, stworzyliśmy krótką listę:

 

Liście światowego dziedzictwa UNESCO we Francji

Niektóre z najbardziej znanych zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa we Francji obejmują cuda jak w Wersalu. Jest to najbardziej znana i okazała rezydencja królewska w Francja. Innym pięknym miejscem wspomnieć jest Opactwo Saint Savin sur Gartempe. Jest to kościół romański z 9. wieku w Poitou, nowy Aquitaine.

Dla turystów, którzy lubią widzieć obiekty religijne, istnieje także Katedra w Chartres. Ten rzymski Katedra katolicka pochodzi z XIII wieku, i można go znaleźć na południowy zachód od Paryż. Wreszcie, jest Mont Saint Michel i jego zatoka. Jest to wyspa o strategicznym fortyfikacje pochodzący z 8 OGŁOSZENIE, z klasztor jako swojej podstawowej struktury.

Pociąg z Paryża do Lyonu Highspeed

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

 

Liście światowego dziedzictwa UNESCO w Włochy

Włochy są pełne światowego dziedzictwa UNESCO, więc musimy wspomnieć o niektórych z najbardziej znanych z nich. Naszym pierwszym przystankiem jest obszary archeologiczne Pompei, Herkulanum, i Torre Annunziata. Ich znaczenie polega na tym, że są to pozostałości starożytnych miast, które były zakopane w erupcji Mt. Vesuvius w 79 OGŁOSZENIE. Istnieje również Castel del Monte, celownik zamek z 13 wieku. Ponieważ łączy wpływy EuropEAN cystersów gotyckiej i Muslim architektura, Jest to fascynujący widok.

UNESCO World Heritage sites in Italy

 

Ponadto, Włochy również znajduje się Piazza del Duomo w Pizie, słynnej Krzywej Wieży. Wreszcie, tam są historyczny centra dwóch dużych miastach, Florencja i Rzym. we Florencji, Struktury reprezentujące styl architektury renesansowej to trzeba zobaczyć. Nie przegap Uffizi, Bazylika Santa Croce, i katedry Florencja. W Rzymie, trzeba zbadać centrum cesarstwa rzymskiego i katolickiego świata z ogromnej liczby zabytków i atrakcji kulturalnych.

Florencja pociągom Pisa

Florencja pociągom Rzymie

Pociągi z Bari do Florencji

Salerno Pociągi Florence

Niemcy

Aachen Cathedral In Germany

 

Niemcy to kraj zamków, katedr, i inne niesamowite Światowego Dziedzictwa UNESCO. Katedra w Akwizgranie jest miejscem pochówku Karola Wielkiego i pierwszą zbudowaną sklepioną budowlą od czasów starożytnych. ten najpopularniejszy punkt orientacyjny w Niemczech jest kolejna katedra, to jeden w Kolonii. Zajęło stuleci budowy począwszy od 1248. Ponadto, warte odwiedzenia są także granice Cesarstwa Rzymskiego. Każdy powinien zobaczyć Hadrian Wall i Antonine Ściana, które zostały zbudowane w 122 AD i 142 OGŁOSZENIE, odpowiednio.

Exploring Górna Dolina Środkowego Renu będzie niezapomnianym doświadczenie. Ten region jest domem dla ogromnej liczby zamki i zabytkowych miast. Wreszcie, istnieje Würzburg Rezydencja z ogrodów sądowych i pobytu placu. Jest to jeden z największych pałaców w Niemczech, doskonałym przykładem stylu rokokowym.

Są to tylko kilka z wielu wspaniałych zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa w Europie. Z naszych sugestii, Nie może się nie udać organizowanie podróży. Można dotrzeć do tych miejsc pociągiem z różnych głównym europejskie miasta.

Berlin pociągom Akwizgran

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Pociągi z Drezna do Kolonii

Pociągi z Akwizgranu do Kolonii

 

Gotowy do odkrywania tego, co Europa ma do zaoferowania? Zaplanuj wizytę znanych miejsc światowego dziedzictwa UNESCO i zarezerwować bilety na pociąg dzisiaj!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funesco-world-heritage-sites-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)