Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Europa jest bogata w światowego dziedzictwa UNESCO, które przyciągają miliony turyści. Jest Różnorodność atrakcji do zobaczenia - od zabytków architektury i kultury po cuda przyrody Starego Kontynentu.

Przy tak wielu miejsc do wyboru, to może być trudne dla osób podróżujących do podjęcia decyzji w sprawie przeznaczenie. Aby pomóc Ci wybrać Światowego Dziedzictwa UNESCO w Europie, aby zobaczyć pierwszy, stworzyliśmy krótką listę:

 

Liście światowego dziedzictwa UNESCO we Francji

Niektóre z najbardziej znanych zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa we Francji obejmują cuda jak w Wersalu. Jest to najbardziej znana i okazała rezydencja królewska w Francja. Innym pięknym miejscem wspomnieć jest Opactwo Saint Savin sur Gartempe. Jest to kościół romański z 9. wieku w Poitou, nowy Aquitaine.

Dla turystów, którzy lubią widzieć obiekty religijne, istnieje także Katedra w Chartres. Ten rzymski Katedra katolicka pochodzi z XIII wieku, i można go znaleźć na południowy zachód od Paryż. Wreszcie, jest Mont Saint-Michel i jego zatoka. Jest to wyspa o strategicznym fortyfikacje pochodzący z 8 OGŁOSZENIE, z klasztor jako swojej podstawowej struktury.

Pociąg z Paryża do Lyonu Highspeed

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

 

Liście światowego dziedzictwa UNESCO w Włochy

Włochy są pełne światowego dziedzictwa UNESCO, więc musimy wspomnieć o niektórych z najbardziej znanych z nich. Naszym pierwszym przystankiem jest obszary archeologiczne Pompei, Herkulanum, i Torre Annunziata. Ich znaczenie polega na tym, że są to pozostałości starożytnych miast, które były zakopane w erupcji Mt. Vesuvius w 79 OGŁOSZENIE. Istnieje również Castel del Monte, celownik zamek z 13 wieku. Ponieważ łączy wpływy EuropEAN cystersów gotyckiej i Muslim architektura, Jest to fascynujący widok.

Światowego Dziedzictwa UNESCO we Włoszech

 

Ponadto, Włochy również znajduje się Piazza del Duomo w Pizie, słynnej Krzywej Wieży. Wreszcie, tam są historyczny centra dwóch dużych miastach, Florencja i Rzym. we Florencji, Struktury reprezentujące styl architektury renesansowej to trzeba zobaczyć. Nie przegap Uffizi, Bazylika Santa Croce, i katedry Florencja. W Rzymie, trzeba zbadać centrum cesarstwa rzymskiego i katolickiego świata z ogromnej liczby zabytków i atrakcji kulturalnych.

Florencja pociągom Pisa

Florencja pociągom Rzymie

Bari Pociągi Florence

Salerno Pociągi Florence

Niemcy

Katedra w Aachen w Niemczech

 

Niemcy to kraj zamków, katedr, i inne niesamowite Światowego Dziedzictwa UNESCO. Katedra w Akwizgranie jest miejscem pochówku Karola Wielkiego i pierwszą zbudowaną sklepioną budowlą od czasów starożytnych. The najpopularniejszy punkt orientacyjny w Niemczech jest kolejna katedra, to jeden w Kolonii. Zajęło stuleci budowy począwszy od 1248. Ponadto, warte odwiedzenia są także granice Cesarstwa Rzymskiego. Każdy powinien zobaczyć Hadrian Wall i Antonine Ściana, które zostały zbudowane w 122 AD i 142 OGŁOSZENIE, odpowiednio.

Exploring Górna Dolina Środkowego Renu będzie niezapomnianym doświadczenie. Ten region jest domem dla ogromnej liczby zamki i zabytkowych miast. Wreszcie, istnieje Würzburg Rezydencja z ogrodów sądowych i pobytu placu. Jest to jeden z największych pałaców w Niemczech, doskonałym przykładem stylu rokokowym.

Są to tylko kilka z wielu wspaniałych zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa w Europie. Z naszych sugestii, Nie może się nie udać organizowanie podróży. Można dotrzeć do tych miejsc pociągiem z różnych głównym europejskie miasta.

Berlin pociągom Akwizgran

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Drezno Pociągi Kolonia

Pociągi Kolonia Aachen

 

Gotowy do odkrywania tego, co Europa ma do zaoferowania? Zaplanuj wizytę znanych miejsc światowego dziedzictwa UNESCO i zarezerwować bilety na pociąg dzisiaj!

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funesco-world-heritage-sites-europe%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)