Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Evropa je bohatá na seznamu světového dědictví UNESCO, které přitahují miliony turisté. Je tu Mnohé památky vidět - od architektonických a kulturních památek až po přírodní divy starého kontinentu.

S tolika míst z čeho vybírat, to může být obtížné pro cestující, aby rozhodnutí týkající cíl. Abychom vám pomohli vybrat, které na seznamu světového dědictví UNESCO v Evropě k vidění první, sestavili jsme užší seznam:

 

Památky světového dědictví UNESCO ve Francii

Některé z nejpozoruhodnějších míst světového dědictví UNESCO ve Francii patří divy jako Versailles. Je to nejslavnější a nejzářivější královská rezidence v Francie. Dalším krásným místem zmínit, je Klášter Saint-Savin-sur-Gartempe. Je to románský kostel z 9. století v Poitou, nový Aquitaine.

Pro cestující, kteří mají rádi vidět náboženské předměty, tam je také Katedrála v Chartres. Tento Roman Katolická katedrála pochází ze 13. století, a najdete ji jihozápadní Paříž. Konečně, tady je Mont Saint Michel a jeho záliv. Je to ostrov s strategické opevnění z let 8 INZERÁT, s klášter jako jeho hlavní strukturu.

Paříž do Lyon Highspeed Train

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

 

Památky světového dědictví UNESCO v Itálie

Itálie je plná světového dědictví UNESCO, takže budeme zmínit některé z těch nejznámějších. Naše první zastávka je archeologické oblasti Pompei, Herculaneum, a Torre Annunziata. Jejich význam spočívá v tom, že jsou staří pozůstatky měst, které byly pohřbeny v erupci Mt.. Vesuvius v 79 INZERÁT. K dispozici je také Castel del Monte, z 13. století zámek datování. Vzhledem k tomu, že se mísí vlivy European cisterciácký gotický a Muslim architektura, je to fascinující podívaná.

UNESCO World Heritage sites in Italy

 

Dále, Také Itálie je domovem Piazza del Duomo v Pise, slavná šikmá věž. Konečně, tam jsou historický středy dvou velkých měst, Florence a Řím. ve Florencii, struktury reprezentující architekturu stylu renesance jsou must-viz. Nenechte si ujít Uffizi, Bazilika Santa Croce, a katedrála Florence. V Římě, musíte prozkoumat střed říše římské a katolický svět s obrovským množstvím památek a kulturních památek.

Florence na Pisa vlaků

Florence k Římu Vlaky

Bari Florencii vlaků

Salerno Florencii vlaků

Německo

Aachen Cathedral In Germany

 

Německo je zemí hradů a zámků, katedrál, a další úžasné seznamu světového dědictví UNESCO. Katedrála Aachen je pohřebiště Charlemagne a první postavená klenutá struktura již od starověku. The nejoblíbenější orientační bod v Německu je další katedrála, tento jeden v Kolíně nad Rýnem. Trvalo staletí, než se stavět počínaje 1248. Dále, stojí za návštěvu i hranice římské říše. Každý by měl vidět Hadrian Wall a Antonine zeď, které byly postaveny v 122 AD a 142 INZERÁT, příslušně.

Za poznáním Horní střední Rýn údolí bude nezapomenutelný Zkusenosti. Tato oblast je domovem obrovského množství zámky a historická města. Konečně, je Wurzburg Residence u soudu zahrady a Residence náměstí. Jedná se o jeden z největších paláců v Německu, skvělým příkladem toho, rokoka.

To jsou jen některé z mnoha nádherných míst světového dědictví UNESCO v Evropě. S našimi návrhy, nemůžete pokazit organizování vaší cesty. Můžete dosáhnout těchto místech vlakem z různých významných evropská města.

Berlín do Cách Vlaky

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

 

Připraveni prozkoumat, co Evropa může nabídnout? Naplánujte si návštěvu pozoruhodných míst světového dědictví UNESCO a rezervovat jízdenky na vlak dnes!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funesco-world-heritage-sites-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)