Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Evropa je neuvěřitelné kontinent prozkoumat! S tolika věcí k vidění, dělat a objevovat, je to ideální místo pro plánování nekonečný, Evropa zažívá vlakem.

 

EUROPE zkušeností VLAKEM – PRVNÍ ZASTAVENÍ, LONDÝN:

Zkušenosti jinou Evropu vlakem by měl odstartovat v Londýn! Říká se, že “Špatný den v Londýně je pořád lepší než dobrý den kdekoliv jinde.” Tak, začněme tam! Absolutní nutností je Prohlídka Harryho Pottera Warner Bros. Studio i když nejste super-fan. The technologie, modely a za-the-scenes jsou prostě úžasné a stojí za vidění. Na této strhující 6 hodinový výlet, hle originální soubory, jako platforma 9 ¾ a Příčná ulice; viz parní vlak Bradavice Express; jezdit na koštěti jako obsazení, a odhalit tajemství za scénou z filmu na obrazovce čarodějnictví. Toto studio Harry Potter Prohlídka Londýna zahrnuje zpáteční autobus doprava a vstupenky Přečtěte si více o Londýně Harry Potter Tour Warner Bros. Studio s Vstup tady.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

PAŘÍŽ: řekni ano’ Jednomu umělci MALBA vašeho portrétu

paris art - Europe experiences by train

Vaše zkušenosti nadcházející Evropa vlakem by měla být do Paříže. V Picasso čase, Montmartre byl Český ráj naplněn především pitné otvory a na kopci větrný mlýn proměnil zpustlý taneční sál. Dnes, Place du Tertre ve stínu baziliky Sacré Coeur je plný umělců, kteří budou snadno zachytit podobiznu. potom, návštěva světově nejznámější umělecké studio, člun Lavoire, kde Picasso maloval a Braque, Juan Gri, a Modigliani kdysi žili.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Vylézt po žebříku Vaše Evropa prožitky díky vlak s magickým Montjuïc:

montjuic - Europe experiences by train

 

poté, co váš cesta vlakem z Paříže, Vaše další zkušenosti Evropa vlakem by měla být Barcelona. Nyní, Než začneme pojďme praktikovat jak to říct běžně nesprávně vyslovená město. Mnoho anglických reproduktorů pokus, aby to znělo ‘více Spanish‘ vyslovením ‚c’ v Barcelona jako ‚th’ a rčení ‚Bar-the-Lona‘. Ale v katalánštině (jazyka Katalánska, kde Barcelona je nalezeno), dále jen ‚c’ se vyslovuje jako ‚s’ – tak ‚Bar-up plátno’ je správná výslovnost.

Nyní, když máme, že tak, jak, mluvme horu Montjuïc. To je ideální místo pro listové procházku s nádherné pohledy. Ujistěte se, že máte své chůzi (nebo běhu, pokud dáváte přednost) boty na, jak to trvat trochu terénní výzkum, aby se tam dostat, ale to znamená, že je méně přeplněné jinými turisty. Kromě přírodního prostředí a nádherné výhledy, najdete budov z 1992 olympijské hry, včetně Palau Sant Jordi a telekomunikační věž, kterou navrhl Santiago Calatrava.

 

PRAHA: Procházka podél středověkého mostu při západu slunce

prague channel - Evropa zažívá vlakem

Praha je známá jako srdce Evropy. Tento krásný a poněkud tajemný město se musí vidět na vašem Evropě Zkušenosti Vlakem výlet. 14. století Karlův most přes řeku Vltavu s masivním hmotě 1000-rok-starý hrad rýsující se za ním. Zábavný fakt; Až do 1841, to byl jediný způsob, jak přes řeku od Starého Města!

Nabídka views pohádkové, chodec-jediný gotický kamenný most je lemována 30 sochy světců a nejlépe navštívil podvečer, kdy Slunce zapadá. pokud jste tam s vaší dalších významných, To přispívá k velmi romantické nastavení.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

BENÁTKY: GET ON gondoly!

gondola v Benátkách - Evropa zažívá vlakem

To se může zdát kýčovité, ale když jdete do Benátek, jízda na Gondola přes město je opravdu nutností. Kromě toho, že zábavu a romantické, je to také nejlepší způsob, jak poznat město! V den, kdy by měla skončit mimo návštěvou stylovém Harryho Bar na osvěžující Bellini. To je bílá broskev šťávy a Prosecco, kde se koktejl vynalezl zakladatel baru.

Milan do Benátek Vlaky

Florence na Venice vlaků

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Naše Asie a Evropa zkušenosti vlakem je unikátní ISTANBUL

 

Istanbul je slavné Modré mešity. Zatímco my doporučujeme toto, bychom také chtěli upozornit Istanbul se nachází na okraji Evropy zkušeností vlakem, as jeho blíž k Asii než do Evropy.

Istanbul je nejen fascinující nad zemí, ale také podzemí s bazilika cisterny (bazilika). Tento nádherný kus byzantského inženýrství je dech beroucí podzemní cisterny, Jednou přinášet pitnou vodu s akvadukty z aktuálního Bulharska do Istanbulu. Myslím, teplé světlo, a zvuk měkká kape voda v kombinaci s klasickou hudbu hrát na pozadí. Šlapat na chodníky a sledujte ryby plavou mezi 336 sloupy, které podporují strop.

 

Jít do SaveATrain.com si rezervovat další vlak dobrodružství 3 minut, na Nejlevnější sazby jízdenka na vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-experiences-by-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)