Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 30/10/2019)

Podzemí Art ve stanicích metra, se zdá být nový muzeum lidí. Stávají se novým musíte vidět destinací uměleckých a designových nadšenců. Kdo by si myslel,? Některé z nejvíce inspirujících veřejných prostranství, zahrnující rozsáhlé umění a design lze nalézt ve stanicích metra mnoha městech. navíc, Podzemí Art přináší více než stříkajícím barvy na metro.

Stanice metra jsou vidět nárůst počtu cestujících a cestovního ruchu. Proto, jako výsledek, jsou vidět nárůst v pocitu sounáležitosti.

Art v dopravě mohou také vést k poklesu v mnoha jinými způsoby, jako: Emise skleníkových plynů, vandalství, a dojíždějící nuda! Výhody se zdají být nekonečné! Což je důvod, proč jsme rádi, že sdílet naše nejlepší výběry z podzemí Art – Fascinující stanice metra.

 

Kvalita Dopravní = kvalitu života

Podle Studie provedená Urban Development Institute francouzského. Pařížané strávil v průměru 23 dní v roce na dopravu. A to není výjimka. Lidé na celém světě používají veřejná doprava dojíždět do práce.

Věděl jsi: že studie ukázaly, že kvalita dopravy přímo ovlivňuje kvalitu života uživatelů tranzitních? Na Zkušenosti z cestování tranzitu by měl být atrakcí samo o sobě. „Public art může vytáhnout identitu prostoru, napomáhat porozumění historické nebo kulturní význam sousedství a jeho obyvatel.“

Podzemní projekty umění lze nalézt po celém světě. ze sochy, mozaika, obrazy. Do větších podniků, jako je instalace, rytiny, a reliéfy. Zde jsou některé z našich česat.

 

eskalátory metra

 

podzemí Art – Fascinující stanice metra: Stockholm, Švédsko

Nebude to překvapení pro některé z vás, že Švédsko bylo první na našem seznamu, aby prozkoumala nelegálního umění. Podíváte-li se pod švédského hlavního města, najdete spletitou síť podzemních vlakových linek.

Je tam více než 90 z 100 stanice V 110km systém tunel. Oni jsou někdy označovány jako „nejdelší světového umění galerie“. Byly vyzdoben malbami, zařízení, mozaika, a sochy 150 umělců od roku 1950.

 

podzemní umění ve Švédsku

 

Zde jsou některé obrazy úžasné podzemní umění

 

podzemí Art - Fascinující stanice metra

hypnotizující stanice metra

řev pozemní interiérového designu

 

Pocit inspirovaný prozkoumat tyto úžasné podzemí uměleckých děl? Save A Train můžete získat zde! Rezervovat jízdenku na vlak během několika minut bez skrytých poplatků!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)