Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky ICE Train A Travel Routes Ceny

Zde naleznete všechny informace o Německu Levné jízdenky na vlak ICE a ICE cestovní ceny a výhody.

 

témata: 1. Hlavní rysy ICE by Train
2. O vlaku ICE 3. Nejlepší informace k získání levné jízdenky ICE Train
4. Kolik stojí vstupenky ICE 5. Cestovní trasy: Proč je lepší tjeďte vlakem ICE, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi standardní třídou a první třídou na ICE 7. Existuje předplatné ICE
8. Jak dlouho před odjezdem vlaku ICE dorazí 9. Jaké jsou vlakové jízdní řády ICE?
10. Které stanice obsluhuje ICE 11. ICE Trains FAQ

 

Hlavní rysy ICE by Train

 • Nejrychlejším vlakem v Německu je vlak ICE s rychlostí 300 km / h.
 • TVlajkový vlak ICE německého železničního systému spojuje každé město v Německu.
 • Ze všech vlaků, které jezdí po Německý železniční systém, ICE patří do kategorie A.
 • Vlaky ICE jsou navrženy tak, aby konkurovaly letadlům z hlediska pohodlí a času do cíle.
 • Mezi mezinárodní trasy ICE patří Francie, Belgie, Dánsko, Rakousko, Nizozemí, a Švýcarsko.

 

O vlaku ICE

Intercity-Express nebo ve zkratce ICE je systém vysokorychlostní vlaky ve vlastnictví Deutsche Bahn, Německý národní poskytovatel vlaků. The ICE vlaky jsou známí luxusem, Rychlost, a pohodlí, protože spojují každé město v Německu.

S rychlostí až 300 km za hodinu, cestování vlakem ICE je nejrychlejší způsob, jak cestovat mezi vzdálenými městy, jako je Kolín nad Rýnem a Hamburk.

Cestovní trasy ICE nejsou omezeny na Německo. Vlak jede na mezinárodních trasách do Rakouska, Francie, Belgie, Švýcarsko, Dánsko, a Nizozemsko.

ICE Trains in a train station

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlakové jízdenky na Ice Trains

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší informace k získání levné jízdenky ICE Train

Číslo 1: Rezervujte si vstupenky ICE předem, jak jen můžete

Pokud se chcete dostat levné vstupenky ICE, čím dříve je koupíte, tím větší je vaše šance získat je levně. Existují 3 typy levných tarifů ICE a všechny tři typy letenek jsou k dispozici v počáteční době prodeje, ale spořič tarify, Úspornější cena, a Super sparpreis nemusí být k dispozici, protože se blíží den odjezdu. Vstupenky na spořič jízdného si můžete rezervovat již v okamžiku 6 měsíce před odjezdem.

Číslo 2: Objednejte si jízdenky na vlak ICE, pokud jste si jisti svým itinerářem

Ujistěte se, že váš výlet a datum odjezdu by vám ušetřily peníze v poplatcích za vrácení peněz. Míra vrácení peněz a možnost vrácení nepoužitých lístků ICE závisí na typu zakoupeného lístku. Taky, poplatek za vrácení je u spořicích jízdenek nižší než u standardních jízdenek. Upozorňujeme, že DB vám po vrácení letenky nevrací peníze v hotovosti. Vrácení DB se provádí prostřednictvím poukázek DB, které můžete použít k zaplacení jakékoli služby, kterou nabízejí. Můžete také prodat svůj ICE jízdenky na vlak online na internetových fórech, pokud chcete získat peníze zpět.

Číslo 3: Cestování vlakem ICE mimo špičku

ICE vstupenky jsou levnější v období mimo špičku (úterý, Ve středu, Čtvrtek, a soboty). Během špičkových dnů, levné letenky se vyprodávají velmi rychle, opouští pouze lístky Flexpreis. Chcete-li cestovat na vrcholové dny, rezervovat předem a získat spořič jízdné jízdenky. Pokud nemůžete získat spořič jízdné jízdenky, nezapomeňte cestovat mezi pozdním dopoledním a časným odpoledne (kvůli obchodním cestujícím) protože lístky Flexpreis by pak byly levnější. Konečně, vyhněte se cestování veřejnost a školní prázdniny protože by se zvýšily i ceny lístků ICE.

Číslo 4: Kupte si vstupenky ICE na Save A Train

Nejlepší nabídky jízdenek na vlaky ICE v Evropě najdete na našich webových stránkách, Uložit vlak. Máme největší nabídky vlakových jízdenek v Evropě a ve světě. Díky našemu propojení s nespočetem provozovatelů železnic a správným algoritmům, Nabízíme vám nejlevnější vstupenky na ICE, jaké kdy najdete. Taky, najdeme levné alternativy pro vlaky jiné než ICE.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Arriving ICE Train

 

Kolik stojí vstupenky ICE?

Cena vstupenky ICE závisí na typu vstupenky a třídě míst, která chcete. Obvykle, německá železniční je známý pro své nízké ceny letenek ICE. Existují tři typy jízdenek na vlak ICE - standardní nebo Flexpreis, jízdenky na Supersaver nebo Supersparpreis, a spořicí jízdné nebo letenky Sparpreis ICE. Jízdenky spořiče jsou levnější než standardní jízdenky, dostupné vstupenky se však snižují s blížícím se dnem odjezdu. Ceny vstupenek ICE závisí na vybrané třídě a zde je souhrnná tabulka průměrných cen za třídu:

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard 17 € – 50 € 30 € – 120 €
Pojistné 21 € – 70 € 58 € – 152 €
obchodní 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

Cestovní trasy: Proč je lepší jet vlakem ICE, a necestovat letadlem?

1) Vyhněte se procedurám před nástupem na palubu. Pokud máte let do 9 dopoledne, raději byste byli na letišti alespoň 7 následně v době, kdy jste museli projít postupy před nastupováním a bezpečnostními kontrolami, bude téměř čas, abyste nastoupili do letadla.

S vlaky ICE, můžete přijet kdykoli před odjezdem, pokud se dostanete do vlaku před přesunem. To je možné, protože neexistují žádné postupy před nastupováním ani zdlouhavé bezpečnostní kontroly. Stačí se ukázat na stanici, vyhledejte svůj vlak na ukazateli, a nastoupit!

V celkové době cesty, ICE vyhrává nad letouny v Německu, stejně jako za cenu. Kromě času zbytečného postupu před nástupem na palubu, letadla celkově ztrácejí více doba jízdy při dojíždění (z letiště na přesné místo).

2) Poplatky za zavazadla. Pokud cestujete v letadle, můžete si být jisti, že za kufry budete platit navíc. nicméně, Pokud cestujete vlaky ICE, zaplacení poplatků za zavazadla je další výdaj, který při nákupu neuděláte levné lístky na vlak ICE. Objasnit, s levné ceny ICE, nemusíte platit za kufr, se kterým cestujete. Díky tomu je ICE levnější a lepší možnost cestování.

3) Vlaky jsou šetrnější k životnímu prostředí. The ICE vlak je také šetrnější k životnímu prostředí než letadla, což přispívá ke znečištění ovzduší. Cestování vlakem je o 20 × méně znečišťujících emisí uhlíku než cestování letadlem.

Berlín do Hamburk Vlaky

Brémy Hamburk Vlaky

Hanover do Hamburk Vlaky

Kolín nad Rýnem Hamburk Vlaky

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Jaké jsou rozdíly mezi standardní třídou a první třídou na ICE?

Na rozdíl od jiných vlaků s jízdenkami do různých oddílů (Standard, obchodní, výkonný, atd.) jako v Trenitalii, Německé ICE je trochu jiné. V každém vlaku ICE jsou dvě třídy - první třída a druhá třída. Hlavní rozdíly mezi oběma kategoriemi jsou cena, flexibilita, a nabízených služeb.

Jde o lístky a oddíly třídy ve vlaku ICE, jakýkoli typ vstupenky může být v první třídě. To znamená, že i levné lístky na vlak ICE, úsporná cena, a Super sparpreis si mohou dovolit prvotřídní sedadla. nicméně, cena se u obou tříd liší, jak je vidět výše.

Vstupenky First Class ICE:

Prvotřídní úroveň ICE stanoví standard pro luxus, utěšit, a vynikající služby v německém železničním systému. Navrženo pro konkurenční letadla, Vlaky ICE poskytují pohodlí při cestování na dlouhé vzdálenosti. dodatečně, prvotřídní přihrádky tvoří zhruba jednu třetinu vlaku a mohou být až třemi přihrádkami v závislosti na použitém vlaku ICE.

Sedadla první třídy jsou větší a různě uspořádaná v a 2-1 uspořádání spíše než 2-2 ve druhé třídě. A tím se cestujícím uvolní více uličky. navíc, sedadla v první třídě ICE jsou také potažena umělou kůží a jsou větší než sedadla ve druhé třídě. Obchodní lidé obvykle používají první třídu, pro cestující, kteří chtějí na cestě pracovat, jsou k dispozici pevné stoly.

Mezi extra služby, které odlišují první třídu od druhé třídy ve vlacích ICE, patří bezplatné služby, denní noviny, zdarma neomezené WI-FI, a speciální zesilovače zabraňující přerušení příjmu mobilních telefonů. Cestující první třídy si mohou jídlo objednat také ze sedadel, pokud nechtějí jít do restaurace ve vlaku.

Další výhoda omezená na cestující první třídy ICE je místenka. Všechny vstupenky na prvotřídní, včetně levné vstupenky ICE, užijte si tuto výhodu. Nemusíte si dělat starosti s náhodným získáním sedadla u okna; při rezervaci si můžete vybrat, jaké místo chcete mít, a nechat si jej rezervovat.

Ceny vlaků z Offenburgu do Freiburgu

Ceny vlaků Stuttgart - Freiburg

Ceny vlaků z Lipska do Freiburgu

Ceny vlaků z Norimberku do Freiburgu

 

 

Vstupenky ICE druhé třídy:

Prostory druhé třídy nejsou tak daleko od pohodlí první třídy. Dále, sedadla v kupé druhé třídy jsou lepší než průměrná sedadla leteckých společností. Plus, jsou ergonomické, přijít s opěrkou hlavy, a jsou pokryty vzorovanou tkaninou. Díky tomu je pohodlný výlet na velkou vzdálenost.

Na jeden vlak ICE je více oddílů druhé třídy než těch první třídy. Zejména, uspořádání sedadel ve druhé třídě je o něco těsnější než uspořádání první třídy. V řadě jsou čtyři místa (2-2 uspořádání sedadla), s každým dvěma sedadly sdílenými střední opěrkou.

Dále, cestující ve druhé třídě mají přístup k některým službám v první třídě, ale s omezeními. Vezměme si například WI-FI. Ve druhé třídě, Wi-Fi není neomezené, jako je tomu u cestujících první třídy. Cestující druhé třídy také nemají zdarma přístup k deníku, takže pokud si chcete koupit noviny ve druhé třídě, budete si muset koupit jeden.

Cestující druhé třídy musí jít do restaurace, pokud si chtějí objednat jídlo. Nemohou si objednat ze svých sedadel, jak je to v prvotřídním kupé ICE. Taky, ICE letenky druhé třídy v tarifech Flexpreis a Saver automaticky nezahrnují rezervace sedadel. Pokud si chcete rezervovat místo ve druhé třídě, budete muset zaplatit dodatečnou částku 6 EUR. Podobně mají cestující první i druhé třídy elektrickou zásuvku na každém sedadle.

Norimberk do Bamberg Vlaky

Frankfurt na Bamberg Vlaky

Stuttgart do Bamberg Vlaky

Dresden do Bamberg Vlaky

 

Existuje předplatné ICEvání?

ICE nabízí železniční průkazy na levné ceny vlaků ICE pro neomezené cestování po Německu nebo Evropě. Existují tři typy železničních průchodů:

Německý železniční průsmyk

Německý železniční průkaz je pro neomezené cestování po Německu. Taky, je pro cestující, kteří nežijí v Evropě, krocan, a Rusko. Mezi výhody německého železničního průkazu patří:

 • Držitelé průkazu mohou navštívit některá bonusová místa mimo Německo (Salzburg, Benátky, a Brusel)
 • Zlevněné jízdenky na vlak ICE pro všechny pod 28 let
 • Neomezené cestování po celém Německu
 • Dva cestující mohou při cestování společně ušetřit více peněz pomocí Twin Pas
 • Flexibilita umožňuje držitelům německého železničního průkazu cestovat kdykoli a kdekoli

Držitelé německého průkazu si mohou vybrat 3 na 15 po sobě jdoucí dny cesty do jednoho měsíce při nákupu průkazu.

Eurail průsmyk

Eurail pass umožňuje neevropanům, kteří žijí mimo Rusko, Evropa, a Turecko cestovat po celé Evropě neomezeně. Některé výhody zahrnují:

 • Poukazy a slevy na turistické atrakce.
 • Různé kategorie na výběr - pro dospělé, Senior, a mládí.
 • Neomezené cestování 31 Evropské země, včetně Turecka.

InterRail Pass

Průkaz InterRail poskytuje lidem, kteří žijí v Rusku, krocan, nebo v Evropě neomezené cestování po celé Evropě. Výhody tohoto průchodu zahrnují:

 • Slevy na ICE jízdenky na vlak pro mladší i starší lidi.
 • Neomezené cestování do 33 zemí v Evropě
 • Jízdy vlakem zdarma pro držitele průkazu, kteří cestují až se dvěma dětmi mladšími 11 let.
 • Cestovní období pro 3 dny do 3 měsíců na jednotlivce.

Každý průchod je k dispozici a měl by být aktivován uvnitř 11 měsíce nákupu.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

 

Jak dlouho před odjezdem vlaku ICE dorazí?

Aby se zajistilo, že dorazíte včas na palubu, usadit se, a dokonce procházet obchody, doporučuje se, abyste přijeli alespoň 30 minut před odletem.

 

Jaké jsou vlakové jízdní řády ICE??

Jízdní řády nejsou pevně stanoveny, což ztěžuje odpověď. nicméně, jízdní řády vlaků ICE najdete v reálném čase na domovské stránce Save A Train. Zadejte svůj počátek a cíl a získejte okamžitý přístup ke všem jízdním řádům vlaků ICE. Nejstarší vlak ICE odjíždí 6 dopoledne, s vlaky odcházející každý 30 minut do hlavních cílů.

 

Které stanice obsluhuje ICE?

Mezinárodní trasy ICE odcházejí z několika mezinárodních stanic, mezi nimi jsou Brusel Midi Zuid (Bruselská stanice Midi South v angličtině), Arnhem Central, a Amsterdam Central, a mnoho dalších.

Pro příjezd, ICE vlaky dorazí na 11 Německé stanice a jedna švýcarská stanice. Taky, hlavní příletové stanice zahrnují Oberhausen, Duisburg, Düsseldorf, Kolín nad Rýnem, Letiště Frankfurt (Frankfurtské hlavní letiště), Manheim, Siegburg, a další.

Dále, Dusseldorf je krásné město ležící podél Rýna s bohatou kulturní historií a atmosférou. Existuje mnoho pozoruhodných kulturních a historických zajímavostí, které je třeba vidět a vyhlídkové trasy na procházky a skvělá nákupní oblast. Je to ideální místo pro a víkendový útěk s přáteli nebo rodinou.

Z centra Amsterdamu (Centraal je v holandštině a znamená to hlavní nádraží), můžete přijet do Frankfurtu, město známé jako evropské finanční kapitál. A co víc, existují krásné pláže, muzeí, a restaurace k návštěvě.

Kolín nad Rýnem je centrem umění, architektura, a bohatá historie. S vlakem ICE z Amsterdamu Centraal, můžete přijet do Kolína a ponořit se do krásy tohoto města.

Vskutku, tam jsou neuvěřitelně krásné botanické zahrady, restaurace se širokou nabídkou kulinářských děl, zoo, muzeí, a hospody si užít. Taky, pokud si nejste jisti, kterou stanici si vybrat, náš algoritmus vám pomůže vybrat.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberk do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

 

ICE Trains FAQ

Co bych měl vzít s sebou na ICE?

Kromě sebe? Vezměte si cestovní doklad, platný cestovní pas, a cestovní pojištění není povinné, ale tento dokument je zdraví prospěšný.

Co společnost vlastní ICE?

Meziměstský expres (LED) je ve vlastnictví německého národního poskytovatele vlaků, Deutsche Bahn, a společnost DB je vlastněna německou spolkovou vládou.

Kam můžu jít s ICE?

ICE primárně prochází všemi městy v Německu. Existuje několik mezinárodních Cestovní trasy ICE do některých zemí hraničících s Německem.

Jaké jsou postupy při nastupování do vlaků ICE?

Neexistují žádné fantastické postupy pro stravování. Když dorazíte na stanici, podívejte se na tabulku ukazatelů a najděte svůj vlak. dodatečně, pak můžete nastoupit do vlaku kdykoli před plánovaným odjezdem.

Jaké služby jsou ve vlaku ICE?

ICE Train nabízí tranzitní stravování, kde menu obsahuje jídla, lehké občerstvení, a nápoje všeho druhu. Dále, vedle každého sedadla jsou nabíjecí porty, wifi zdarma (neomezeno v první třídě), a zesilovače pro nepřetržitý příjem mobilních telefonů (pouze pro First Class).

Nejžádanější ICE FAQ – Musím si na ICE objednat místo předem?

Nemusíte si rezervovat místo předem, ale pokud si přejete, můžete si rezervovat místo. Pokud si zakoupíte lístek první třídy, jste automaticky kvalifikovaní pro bezplatné vyhrazené místo.

Je uvnitř ICE WiFi internet??

Ano, tady je. V oddílu druhé třídy, WI-FI internet je zdarma, ale není neomezený, jako je tomu v první třídě.

Konstanz do Lindau Vlaky

Memmingen Lindau Vlaky

Biberach do Lindau Vlaky

Ulm do Lindau Vlaky

 

DB ICE Train First class Seat type

 

Konečně, Pokud jste dosáhli tak daleko, znáte vše, co potřebujete vědět o vlacích ICE a jste připraveni si koupit jízdenku ICE na SaveATrain.com.

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !