Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Vezmeme-li vlak je jedním z nejlepších způsobů, jak prožít většinu evropských scénické regiony. Užijte si velkolepé hory, jezírka, krajiny řeky a neuvěřitelné výkony inženýrství - Tohle jsou Nejmalebnějších cest vlakem v Evropě.

 

Expresní ledovec je jedním z nejkrásnějších cest vlakem v Evropě

Scenic vlakové Trips West Highland linkové, Skotsko

Vše na palubě Bradavice Express! Většina z 264km jízdy je na jedné trati, která dává pohled na nádherné vřesoviště, Lochs, některé z nejvíce vzdálených stanic v Británii a - přidání trochou Harry Potter Kouzlo - Glenfinnan viadukt používané Bradavické Express.

 

Trasa: Paříž na Pěkný

Cue jílu dlaždice střechou vesnice, uklizené vinic, a nádherné modré vody!

Seznam Nejmalebnějších cest vlakem v Evropě by nebyl úplný bez South-of-France. Je známý pro svou krásu, takže není žádným překvapením, že se naše seznam. Spouštění v Paříži, jste v slunečnice a levandulová pole Provence jen dvě hodiny později. Ujistěte se, že zabalit kostým, ‚Způsobí, že francouzské Riviéře není něco, co budete chtít nechat ujít v létě.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

 

Scenic cest vlakem do údolí Rýna, Německo

Postupujte podle křivky na řeku Rýn, jak to dělá jeho cestu z Koblenz Mainz. Je to jen jízda padesát minut, ale na trase, uvidíte zámky a vinice lpí na svazích u řeky je. Je to opravdu vypadá jako něco z pohádky!

Berlín do Koblenz Vlaky

Frankfurt do Koblenz Vlaky

Vienna do Koblenz Vlaky

Stuttgart do Koblenz Vlaky

 

Snídaně Mnichov a večeře v Benátkách

3 země, 3 x pohledy. Skočit na vlak z Mnichova do Benátky a dostat pít 3 země v hodnotě nádherným výhledem. Tato čára prochází některé z nejkrásnějších hor, řek, a alpské vesnice v Rakousku, Německo, a Itálie. 3-in1 z The Nejmalebnějších cest vlakem v Evropě.

Milan do Benátek Vlaky

Mnichov do Venice Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Norsko

Pokud hledáte něco, co to je ne tak přeplněný a více na divoké straně, pak tato cesta je pro vás. Začínající u hladiny moře, majestátní Fjordland rychle ustupuje strmým skalním stěnám a bujným loukám. Ujistěte se, že balení turistické boty, proto, že vlak zastaví na několik cíli turistické stezky.

 

Naše poslední pro tento post scénických cest vlakem v Evropě, Nástupu do Ledovcový expres!

Svatý. Moritz do Zermattu. 8 hodin čistého scénické blaha. Není to nazýváno Glacier Express pro nic. Cestovat přes krajinu tak posvátný Evropanům, že železniční (spolu s Bernina) je Seznam světového dědictví UNESCO; to je také domov pro pramenné oblasti mohutných Rhone a Rýn řeky.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

 

Takže teď, že jste udělal čtení, Jste připraveni vytvořit svůj vlastní krásný vlakových cest v Evropě, na Save vlaku máme nejlepší vlak jízdenky, za nejlevnější ceny, a mnoho platební možnosti.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fscenic-train-trips-europe%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)