Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 30/12/2019)

Dalo by se říci, že Švýcarsko je nejvíce známý pro své zasněžené vrcholky a lahodné čokoládové, ale tam je mnohem víc na krásné zemi, než se na první pohled. Cest vlakem ve Švýcarsku jsou jedním z nejlepších způsobů, jak si užít krásná příroda. Co nejlépe využít svůj čas strávený tam. The teplé počasí je vaše cesta ještě příjemnější. To jsou některé z nejmalebnějších cest vlakem ve Švýcarsku Letní.

 

Glacier Express mezi St.. Moritz a Zermatt je jednou z cest vlakem ve Švýcarsku

To je pravděpodobně jedním z nejznámějších švýcarských scénických vlacích ak tomu dobrý důvod. Vlak cesty mezi St.. Moritz a Zermatt přes Chur, Andermatt, a Brig. Je to celodenní výlet vlakem, ale mnoho lidí se rozhodnou, jak to udělat v průběhu pár dní. Stráví nějaký čas v různých destinací při cestě. Léto je jedním z nejoblíbenějších časů jít a tam jsou až čtyři výlety za den v tomto období. Nejvíc scénický část z toho cesta vlakem je úsek mezi Chur a St.. Moritz. Zde budete cestovat přes často fotografoval Landwasser viaduktu které končí v tunel.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

The Golden Pass Line do Ženevy

Žádný vlak Trips ve Švýcarsku by nebyla úplná bez jízdu na straně Linka Golden Pass. Vlak jede od jezera Lucernu do Ženevy nebo z Zurich Ženeva pro ty, kteří mají méně času na jejich rukou. Každá cesta je stejně efektní jako ostatní. K dispozici jsou pohledy na osm švýcarských nádherné modré jezera, přes tři horské průsmyky a mezi dvěma jazykovými regiony (Francouzsky a německy mluvící Švýcarsko). Vezmeme-li celou cestu vyžaduje spínací vlaky Několikrát ale památky jsou dobře stojí za to. Cestující potřebují vyhradit své sídlo na některé z vlaků a auta. Ujistěte se, že plánovat dopředu Pro tuto cestu!

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Vojtěška na Ženeva Vlaky

 

 

Jungfraujoch Top of Europe

I když to může být Summertime ve Švýcarsku jste povinni vidět ty slavné bílé vrcholy po celý rok, a pokud zasněžené hory jsou to, co chcete, než Jungfraujoch stanice je místo, musíte navštívit. Jedná se o nejvyšší stanice v Evropě a může být dosaženo tím, že chytí vlakem z Kleine Scheidegg. Názory z vlakových cest ve Švýcarsku jsou něco zvláštního a cesta se tam dostat, je ideální build-up do velkého finále. Tato cesta je určitě jeden přidat do seznamu.

Existuje mnoho neuvěřitelné cest vlakem, aby přijaly ale ty jsou jednou z hlavních nejkrásnějších cest vlakem ve Švýcarsku v nadcházejícím létě. Jaký lepší způsob, užívat slunce a vzít v zázraky této krásné země, než cestovat vlakem? Nemůžeme si představit dokonalejší způsob, jak vidět Švýcarsko tak ušetřit nějaké peníze a cestování vlakem.

 

Rezervaci jízdenka na vlak do evropské cesty? Proč nevyužít 3 minut na našich stránkách najít nejlevnější vlakové cesty ve Švýcarsku pro vlakové cesty. Přihlásit se na našich stránkách nyní book vlaky lístky.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)