Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 06/03/2021)

Pokud je to váš první čas cestování vlakem, není pochyb o tom, že to bude první z mnoha. Upřímně řečeno, kdokoli dostal šanci cestovat vlakem, se nad tím naprosto zbláznil! Proč? Vzhledem k tomu, že je to nádherné! V rozporu s neosobní rovině jízd, nepohodlné autobusové zájezdy, nebo příliš odpovědné jízdy autem, vlaková cesta je bezpečný, rychlé, ale neuvěřitelně šarmantní romantické. Někdo by mohl namítnout, že cestování vlakem je skutečnou směsicí roztržitosti Virginie Woolfové a moderní praktičnosti. Ah, budeš to vidět na vlastní oči již.

Vzhledem k tomu, že jste již dostali připraveni vaše vstupenka - tady jsou nejlepší 4 taktiky, aby co nejvíce z vaší cesty vlakem:

 

Drž se dál od notebooku & Telefon

Rádi bychom doporučujeme vyhnout se díval na přenosném počítači celá trip, jak budete chybět na tolik! Místo toho, Rozhlédni se, zjistit, co se děje; vychutnat výhled oknem a velkolepé přírodě mimo. Pozorovat lidi kolem sebe a přemýšlet o tom, co jste obvykle nemají čas na to,. Je to ideální příležitost detoxikovat off vašich každodenních gadgets a objetí krásné složitost cesty vlakem do – kdekoli.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

žena sedící v křesle, zatímco na cestě vlakem

 

Nyní novinkou vlakem

Nemůžeme zaručit, že budete mít, že Ethan Hawke – Julie Delpy Train Journey situace na váš první jízda vlakem (Ach, honem, jsme všichni viděli, a omdlela více než Pred Trilogy, tajně, doufat, že budeme mít stejný příběh lásky stane s námi.) Vymanit se z vašeho shellu a nechat dojít zkušenosti. Kolik inteligentní, osvěžující, a zábavné konverzace budete mít? Zkušenosti a dostat se komunikovat s lidmi z různých kultur, je to fantastický pocit! Člověk nikdy neví, kolik krásné Přátelství budete stavět, kolik rozdrcení budete mít, nebo kolik úchvatných osobností potkáte. Pokud si nejste příliš plachý, buď první prolomit ledy a mluvit s lidmi, které najdete zajímavé.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

Cestování ve skupinách

Nic se nevyrovná cestování kolem a vezme vlakem do svého Oblíbená města v Evropě se skupinou lidí, které zbožňují. Ano, Víme, co si myslíte – Jak budu multitaskingu přes přáním každého z nás, žádosti, každého z nás nálada, a pre-plánované destinace – a my jsme trochu s vámi o tom. Ale, jedná se o to – pokud jste uspořádat dobře a mají upřímný rozhovor, než si pustit na této cestě, to bude lepší, než si dokážete představit.

Cestování ve skupinách a ve zvláštní dny snižuje cenu pro vlakové jízdenky (Ano, můžete skutečně získat slevu na vstupenku do, říci, Trenitalia pokud jdete na víkendy). Dává vám také někoho, s kým se můžete o tuto zkušenost podělit a vidět věci z pohledu jiných lidí. Že, a – opít se v cizí evropské zemi Je rozhodně lepší mezi lidmi, které znáte, než dělá to solo… máme pravdu, nebo máme pravdu?

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Spuštění vlakem Journal & Fotit

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít svůj čas na vlak, je začít časopis dokumentovat váš zkušenosti. Jsme všichni až příliš zabalené do našich studií, kancelářské životy, každodenní problémy, které se obvykle zapomínají vystoupit z tohoto problematického mysli rámu a dýchat za vteřinu. Píše deník vám nějaký pohled na věci, zvláště když se vrátíte k němu po chvíli. Plus, to bude vynikající paměť vaší cesty, a připomínka věcí, které chcete cítit / myslet / zkušenost znovu.

 

 

Užij si své cesta vlakem, dej si svolení k odpočinku, a přijměte vše, co se týká vaší cesty vlakem! Nejspolehlivějším místem pro objednání jízdenek na vlak je saveatrain.com určitě, tak – dostat movin’!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)