Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 18/12/2022)

S bohatými zelenými údolími, paláce, a malebné vesnice, Evropa ano mnoho ohromujících míst navštívit. Každé jedno místo vám dá pocit, jako byste vstoupili do bratra’ Grimské pohádky, a 10 nejkrásnější vyhlídky v Evropě jsou dokonalým prostředím pro pohádku.

 

1. Nejkrásnější hledisko ve Francii: Údolí Dordogne

Svěží zelené kopce, ohromující řeka Dordogne, a 5 úžasné vesnice, které obdržely “nejkrásnější vesnice ve Francii” Díky tomu je údolí Dordogne jedním z krásných výhledů v Evropě. Castelnaud je jedním z nejkrásnějších hradů ve Francii, nachází se v oblasti černé vesnice Perigord. Vesnice v údolí Dordogne zůstaly časem nedotčené, a jak procházíte stezkami a ulicemi, budete mít pocit, že jste cestovali zpět v čase do rytířů a legend.

Nejkrásnější vyhlídka ve Francii je dostupné vlakem. Z Bordeaux můžete cestovat vlakem za méně než 2 hodin, nebo z Paříže za méně než 6 hodin. Tato okouzlující oblast stojí za více než jednodenní výlet.

Ceny vlaků z Nantes do Bordeaux

Ceny vlaků z Paříže do Bordeaux

Ceny vlaků z Lyonu do Bordeaux

Ceny vlaků z Marseille do Bordeaux

 

The Dordogne Valley in France is the first Beautiful Viewpoint in Europe on our list

 

2. Vernazza, Turistická stezka Cinque Terre

Pohled na malebnou vesnici Vernazza v Cinque Terre je jedním z 10 nejkrásnější výhledy v Evropě. Tato barevná vesnice je jednou z 5 ohromující vesnice, skládající se z nádherné oblasti Cinque Terre. Krásné domy v pozadí modrého nedotčeného Středozemního moře, vytvořit pohled podobný malbě, obzvláště ohromující při západu slunce.

Můžete obdivovat tento nádherný výhled z Cinque Terre stezka hledisko, které spojuje všechny 5 vesnic. Jak se vydáte po stezce, uvidíte vinice, rybářské lodě, a Cinque Terre v celé své kráse. To je nejlepší navštivte Cinque Terre na jaře a na podzim, protože v létě je počasí pro pěší turistiku docela vlhké, a v zimě může být stezka zablokovaná.

Ceny vlaků z Corniglia do Vernazza

Ceny vlaků z Florencie do Vernazzy

Ceny vlaků z Bologny do Vernazzy

Ceny vlaků z Riomaggiore do Vernazzy

 

Vernazza, Cinque Terre Hiking Trail Morning Viewpoint

 

3. Nejmalebnější hledisko ve Švýcarsku: Rochers De Naye

Názory Švýcarska inspirovali mnoho filmů a umělců, a když navštívíte region Rochers De Naye a Vaud, pochopíte proč. Zatímco většina cestujících jde na vrchol hory Malatraix, ve skutečnosti je z Rocher-De-Naye úchvatnější pohled.

Až tam budete nahoře, budete se dívat na Ženevské jezero a na zasněžené vrcholky Švýcarské Alpy v pozadí. Tento krásný výhled v Rocher-De-Naye je ideální pro západ slunce nebo piknik, pokud máte rádi ranní turistiku.

Ceny vlaků z Lyonu do Ženevy

Ceny vlaků z Curych do Ženeva

Ceny vlaků z Paříže do Ženevy

Ceny vlaků z Lucernu do Ženevy

 

Switzerland's Rochers De Naye is Most Beautiful Viewpoints in Europe and a very high one

 

4. Oblast Mullerthal

Region Mullerthal má nejkrásnější výhledy na Lucembursko. Skalní útvary, vodopády, a zelené stezky z čeho vybírat, je to turistický ráj. Mullerthal je často označován jako Malé Švýcarsko, díky své úžasné krajině.

Nejkrásnější vyhlídkou v Lucembursku je River Sure v přírodním parku Upper-Sure. Toto úchvatné místo si můžete užít pěší turistikou Stezka Mullerthal Trail Route 1. Tato turistická stezka vede po zelených loukách, Tudorský hrad, dělat to jeden z 10 nejkrásnější pohledy v Evropě.

Ceny vlaků z Antverp do Lucemburku

Ceny vlaků z Bruselu do Lucemburku

Ceny vlaků z Metz do Lucemburku

Ceny vlaků z Paříže do Lucemburku

 

Mullerthal Region In Luxembourg is one of the Most Beutiful viewpoints in Europe

 

5. Nejkrásnější hledisko v České republice: Moravské Toskánsko

Hedvábná zelená zvlněná pole, moravský region v České republice je podmanivý. Zelená v létě, kvetoucí, a barevné na jaře, barvy moravského Toskánska se mění s ročními obdobími. Tak, kdykoli cestujete na Moravu, získáte úplně odlišné pohledy na dvojčata Toskánska.

Tento úžasný pohled na Evropu je celodenním výletem z Prahy. Malebné vesnice Sardice, a Karlin a Morave, nabízejí nejlepší výhled na moravská pole.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

Moravian Tuscany picturesque Beautiful Viewpoints

 

6. Rakousko, Alpbach

Dřevěné statky na pozadí zasněžených hor, Vesnice Alpbach je nádherná. Malá malebná vesnička Alpbach se nachází v jednom z nejúžasnějších regionů Rakouska: Tyrolsko. Ohromující vodopády, turistické stezky pro zkušené turisty nebo rodiny s dětmi, existuje spousta způsobů, jak prozkoumat rakouskou krajinu a přírodu.

Dále, můžete se ponořit do nejteplejších rakouských jezer, které se také nacházejí poblíž této malebné vesnice. Nejkrásnější pohled na Alpbach v Rakousku je jen krátký jízda vlakem daleko od letiště.

Ceny vlaků z Vídeň do Landeck Ischgl

Ceny vlaků z Mnichova do Landeck Ischgl

Ceny vlaků ze Salcburku do Landeck Ischgl

Ceny vlaků z Curych do Landeck Ischgl

 

 

7. Nejkrásnější hledisko v Německu: Zámek Neuschwanstein

Seznam nejúžasnějších evropských hledisek nebude úplný bez výhledu na hrad. Zámek Neuschwanstein v Německu je nejpůsobivější hrady v Německu a nabízí jeden z nejkouzelnějších pohledů v Evropě.

Nejoblíbenější vyhlídka na zámek Neuschwanstein je z Mariina mostu. nicméně, je docela přeplněné a téměř nemožné pořídit snímek ze slavného hlediska. Proto, měli byste stále stoupat nahoru kopec a kolem pohledu Marienbrucke. Nejkrásnější pohled v Německu je po klikaté cestě, z oploceného nástupiště.

Ceny vlaků z Dusseldorfu do Mnichova

Ceny vlaků z Drážďan do Mnichova

Ceny vlaků z Norimberku do Mnichova

Ceny vlaků z Bonnu do Mnichova

 

Neuschwanstein Castle Germany sunset viewpoint

 

8. Nizozemí, Vesnice Zaanstad

Holandsko je známé svými tulipány a větrnými mlýny, kanály, a okouzlující města. Proto, není divu, že jeden z nejkrásnějších pohledů v Nizozemsku má obojí. Pokud máte to štěstí cestovat na jaře, musíte navštívit vesnici Zaanstad. Zde najdete aktivní větrné mlýny s rozkvetlými tulipány ve všech barvách duhy.

Ceny vlaků z Brém do Amsterdamu

Ceny vlaků z Hannoveru do Amsterdamu

Ceny vlaků z Bielefeldu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Hamburku do Amsterdamu

 

Zaanstad Village in The Netherlands is one of the Most Beautiful Viewpoints in Europe

 

9. Nejkrásnější hledisko v Maďarsku: Gellertberg Hill v Budapešti

Pohled na maďarský parlament je jedním z nejznámějších obrazů Budapešti. Tento úchvatný výhled můžete pořídit z kopce Gellertberg. V 235 m, uvidíte Dunaj a úchvatný panoramatický výhled na Budapešť.

V oranžových barvách západu slunce, noční světla, nebo na jasně modré obloze, názory jsou úžasné. Tím pádem, Hledisko Gellertberg Hill se dostalo k našemu 10 nejkrásnější pohledy v Evropě.

Ceny vlaků z Vídně do Budapešti

Ceny vlaků z Prahy do Budapešti

Ceny vlaků z Mnichova do Budapešti

Ceny vlaků z Grazu do Budapešti

 

Gellertberg Hill In Budapest Europe Viewpoint

 

10. Chateau De Crevecoeur v Dinantu

Malebná vesnice Dinant je jednou z nejkouzelnějších a nejunikátnějších vesnic v Evropě. Nejkrásnější pohled na Dinant, církev, řeka, a údolí Meuse pochází z Chateau de Crevecoeur, Palác zlomeného srdce.

Dominuje vápencová skalnatá krajina, tento impozantní hrad přehlíží Dinant od 13. století.

Ceny vlaků z Bruselu do Dinantu

Ceny vlaků z Antverp do Dinantu

Ceny vlaků z Gentu do Dinantu

Ceny vlaků Liege až Dinant

 

Chateau De Crevecoeur In Dinant Viewpoints

 

Závěr

The 10 nejkrásnější vyhlídky v Evropě jsou zelené kopce, kam se odváží jít jen odvážní snílci. Nejzvláštnější, Evropské pohledy čekají na ty, kteří hledají výjimečnost, mimo vyšlapaná místa, a daleko od davů.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat si dovolenou do 10 nejkrásnější vyhlídky v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejkrásnějších vyhlídek v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-viewpoints-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)