Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Voláme všechny feťáky a hledače dobrodružství! Chcete vědět, jaké jsou nejlepší výchozí body pro pěší turistiku a jak se tam dostat vlakem? Pak jste na správném místě!

 

NEJLEPŠÍ TURISTIKA počátečních bodů: FIVE TERRE COASTAL TRAIL - ITÁLIE

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Turistika v oblasti Cinque Terre je jednou z nejlepších věcí, které se v Itálii, a jeden z nejlepších turistiku počátečních bodů. Jeho turistické trasy patří mezi nejkrásnější v Evropě a pokud jste venku milence, nebo jen někdo, kdo chce nějaké cvičení v rozmezí dekadentní italská jídla, je to jeden z nejužitečnějších způsobů, jak si užít italskou kuchyni velkolepé pobřeží.

Ale když si výlet do Cinque Terre je třeba přijít připraveni. Od pochopení obtíže stezka pro balení správné věci a děje ve správný čas roku, bytí dobře informovaný bude znamenat rozdíl mezi životem měnící výlet a wearying dřiny.

Jak se tam dostat vlakem:

Poté, co v Itálii, pomocí Save vlaku, vlak je stále nejlepší způsob, jak dosáhnout Cinque Terre. Tam je místní vlak, a Cinque Terre Express vlak, která se táhne podél pobřeží mezi stanic Centrale La Spezia a Levanto. To se zastaví na všech pěti městech (Monterosso, Corniglia, Vernazza, Manarola, Riomaggiore), a budete muset vzít to pohybovat se mezi nimi, jakmile jste v této oblasti (pokud jste se rozhodli pro výlet na často-náročných tratí). Jak léta 2016, náklady na Cinque Terre Express je 4 € za jednu cestu. Během mimo sezónu, obvykle od listopadu do března, cena klesne na 1,80 €. Tento vlak nenabízí vyhrazené sezení.

• Příjezd z Florencie nebo Řím: Existuje několik přímých vlaků denně od Firenze Santa Maria Novella stanice do La Spezia Centrale; jiné vyžadují, abyste přestupovat v Pise. Ceny začínají na 13,50 €. La Spezia, přestoupit na Cinque Terre Express.

Florence na Levanto vlaků

Florence do La Spezia Vlaky

Řím La Spezia Vlaky

Řím Levanto Vlaky

 

NEJLEPŠÍ TURISTIKA počátečních bodů: EAGLES WALK - Rakousko

The Orlí procházka je vytvořen z 23 propojené etapy, které následují cestu dech beroucí přes Tirol. Nejlepší turistika počáteční body v tomto regionu, mnohé úseky mohou být snadno přístupný lanovkou a dokončil jako full- nebo půlden prohlídka. Rádi bychom vám představili naší oblíbené části tohoto blogu.

Ať už plánujete jednodenní výlet, nebo multi-týdenní dobrodružství v hory, najdete Eagle Procházka být velký outdoor zkušenosti. Nabízí jedinečné příležitosti k prozkoumání, Zkusenosti, a spojit se s přírodou.

Náš Top Pick: Jezero Zireiner See

Půldenní procházka pro příležitostné turisty. Z Kramsach v údolí řeky Inn Dolním, trvat sedačkovou lanovkou do domu Sonnwendjoch. Krátká procházka vede do idylického jezera Zireiner, který se nachází v údolí, téměř 1800 metrů nad mořem - je skvělým místem k ochladit v horké letní měsíce. Procházka pokračuje Zireiner Alm pastviny (1,698m) před návratem do horní části sedačkové lanovky, což vám umožní jezdit zpět dolů do údolí řeky Inn.

Jak se tam dostat vlakem:

Je to snadné cestovat z Velké Británie, aby Austria vlakem. Můžete jít od Londýn do Vídně, Salzburg nebo Innsbruck za jediný den vysokorychlostní vlak. Nebo si oběda Eurostar z Londýna do Bruselu, Thalys vysokorychlostní vlak na kolínská, a vynikající Nightjet pražec vlak do Innsbrucku, Linz, nebo ve Vídni přes noc. Jakmile tam, dostat se Tirol je snadná díky své rozsáhlé sítě veřejné doprava. Je snadné cestovat po celém regionu s využitím vlaků. Turisté, kteří chtějí, aby se na části nebo celého Eagle chodníku přístup počáteční a koncový bod každé fázi za použití místní veřejné dopravy.

Londýn do Bruselu Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Kolín nad Rýnem Vídeň Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

 

NEJLEPŠÍ TURISTIKA počátečních bodů: Camino de Santiago - ŠPANĚLSKO

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino je známý v angličtině jako cesta St James. Všechny Camino poutní cesty vedou do Santiaga de Compostela, protože to je místo, kde ostatky svatého Jakuba, (Santiago), byly objeveny v devátém století. Pouť byla populární v 10., 11čt, a 12. století a poté pomalu klesala v popularitě.

20. stoletím, Téměř nikdo šel některou z tras. Pak v pozdní 1970 a brzy 1980 cesta se stala předmětem zájmu několika. Začali psát a Mapa trasy znovu.

V 21. století, Myšlenka pouti je možná kuriózní. nicméně, namáhání chůze po dobu jednoho měsíce a odpojení od moderních zařízení je nesmírně osvobozující.

Camino trasy:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria je město přednostní poutníků jsou v místě, kde se pustit na Camino de Santiago. Z více než 300,000 poutníci, aby cestoval Santiago de Compostela v 2017, nějaký 60% zvolil následovat Camino Frances. A více než 80,000 z nich si vybral Sarria jako výchozí bod. Hlavním důvodem pro volbu Sarria je to, že nabízí minimální vzdálenost požadovanou pro poutníky, aby jim byla udělena Compostela (certifikát poutní). Vzdálenost do Santiaga mohou být pokryty v pouhých pěti stupních a může se pochlubit velkým počtem možnosti ubytování a služby pro poutníky. Sarria je snadné se dostat do odtud veřejnou dopravou Různé části Španělska.

Jak se dostat do Sarria vlakem:

Vlak je jedním z nejvíce komfortní Možnosti, pokud jste na cestách z Madridu do Sarria. Existuje přímá spojení že opustí madridské železniční stanice Chamartín se dvakrát denně, s cesta doba přibližně šest hodin. navíc, existují různé vlaky, které spojují Madrid s Santiago de Compostela a Lugo, Galicijské měst, ze kterých je velmi snadné se dostat do Sarria, s několika přímých spojů denně. Můžete konzultovat se všemi časy a frekvence kontaktováním RENFE, národní vlak společnost ve Španělsku.

Vlak je také tou nejlepší volbou při cestování Barcelona. Tam jsou denně přímé odkazy z Barcelony (nebo můžete změnit na Monforte de Lemos), s vlaky během dne (pokud jste kombinovat AVE nebo vysokorychlostní vlak s Velká vzdálenost možnosti) a přes noc vlaky. Průměrná doba cesty z Barcelony 12 hodin. Vlak z Barcelony do Sarria také spojuje s ostatními hlavními městy včetně Tarragona, Lleida, Zaragoza, Pamplona, Vitoria, Burgos, Palencia, a Leon.

Santiago de Compostela, Renfe nabízí dvě denní vlaky do Sarria: jeden na 5 odpoledne (Jízdní doba dvě hodiny); a na 6.07 odpoledne (se doba jízdy skoro čtyři hodiny).

from Lugo, a vlak Je také nejpohodlnější možností. Renfe nabízí četné denní spojení, které se dostanete na Sarria z Lugo v 30 minut.

 

NEJLEPŠÍ TURISTIKA počátečních bodů: WESTWEG TRAIL - NĚMECKO

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Dá se říci, že Westweg stezka je původem všech německých dálkových turistických tras. Stala se první určená dráha svého druhu v roce 1900. Od té doby, stopa rozrostla překonat vzdálenost 177 mil (285 kilometry) - od roku Pforzheim na severu a končí v Basileji na jihu.

Na rozdíl od Mittelweg a Ostweg, Westweg dostanete většinou přes západní části hor. A jak vy jdete, budete svědky přírodní rozmanitost největší německé nízkém pohoří. Husté jedlové a smrkové lesy. To je to, co dává pohoří svůj název, bezstromové rozlohy v severních Černý les. Tichých horských jezer, panoramatický skalní hřebeny, ledovcové údolí, a hory.

Mezi, budete vylézt na nejvyšší vrcholy znovu a znovu. Budete výlet přes náhorní plošině Hornisgrinde a navštívit Belchen a Hochblauen. Užijte si výhled na Schliffkopf a sužují vysoké rašeliniště kolem Hohloh. Pravda Vrcholem vaší túry, samozřejmě, bude výstup na Feldberg. Nejvyšší hora v černém lese.

Jak se dostat do Westweg vlakem:

Většinu turistických tras lze rozdělit na zvládnutelné vzdálenosti. To je proto, že většina vesnic podél turistických stezek může být dosáhl i vlakem. Velkou pomocí pro plánování túry je obecná mapa bezplatně na Schwarzwald Tourismus GmbH (Ludwigstrasse 23, 79104 Freiburg, www.blackforest-tourism.com). Ukazuje všechny vlakové a autobusové trasy pro KONUS v regionu i mimo něj.

Dále, mnohé komunity mají speciální tipy na pěší túry a denní výlety pro své hosty Konus. Pokud plánujete delší pobyt by mohlo být užitečné, aby si SchwarzwaldCard jakož. Tato karta je dobrá investice, pokud používáte slevy připojené ke kartě intenzivně.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberk do Freiburg Vlaky

 

 

Připraveni dát na své turistické boty a užít si přírody turistiku? Rezervovat vlak během několika minut a bez dalších poplatků na Uložit vlak!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)