Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 14/05/2020)

Paříž a Řím jsou na vrcholu seznamu kbelíku téměř každý cestovní. Tyto velkolepé měst jsou oblíbené pro svou kulturu, world-class kuchyně, vynikající architektura a ještě mnohem víc. Zatímco Řím a Paříž jsou daleko od sebe, jsou velmi dobře spojen vlakem. To znamená, že si nemusíte vybírat mezi nimi nádherné měst, můžete je navštívit oba! Abychom vám pomohli, aby se tento cesta co nejpříjemnější sdílíme s vámi Jak se dostat z Říma do Paříže Highspeed Train.

 

Cesta vysokorychlostních vlaků

Můžete rychlost přes Francii a Itálii pouze pomocí vysokorychlostního připojení. Jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů, jak cestovat z Říma do Paříže, je tím, že vezme Thello vysokorychlostní vlak. Tento moderní vlak bude metla do Paříže v žádném okamžiku. za prvé, vysokorychlostním vlakem dojedete do Říma do Milána a Milána do Paříže vysokorychlostními vlaky Thello. Čas pro tuto cestu cestovní liší, v závislosti na vlak si vyberete. Doporučujeme rezervovat místa předem, je nutné rezervovat pro tyto vlaky zabezpečit místo.

Doby vlaků z Lyonu do Nice

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Řím do Paříže vlakem

 

Take vyhlídkovou cestu – Vysokorychlostní vlak z Říma do Paříže

V závislosti na trase, kterou se rozhodnete podniknout při cestě z Říma do Paříže vysokorychlostním vlakem, budete chtít užít prohlídku jedné z nejhezčích měst ve Francii na cestě. Pěkný pohltí velkolepost Provence a podíly na to přes její nádherná pláže, expanzivní promenáda a pod širým nebem trhy. Zastavte v Nice vám umožní vidět další ohromující část Francie a bude pěkně rozbít svou cestu z Říma do Paříže.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

 

Navštívit i další evropská města podél cesty

Aby co nejvíce z vaší svobody pomocí regionální vlaky a zastavení off v jiné evropská města. Cestovat z Říma do Milána, na Ženeva než se dostanete do cíle – Paříž.

Paris Lille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Řím do Paříže vlakem

 

Ne cestování vlakem je více než čtyři hodiny dlouhý. To činí z tohoto nejlepší cestu pro každou dobrodruha, který nemá rád dlouhé jízdy vlaků. Je dobré mít na paměti, že některá města jsou dražší na návštěvu než ostatní, takže v závislosti na vašem rozpočtu možná je lepší mít itinerář že neobsahuje všechny měst jsme uvedené. Podívejte se na naši webovou stránku a můžete si vytvořit svůj osobní itinerář, který vás dopraví z Říma do Paříže vysokorychlostním vlakem, ale také z Paříže do Říma se stejnou železnicí. Můžete také držet krok s nejnovějšími akcích na našich Facebook, Cvrlikání a Instagram stránky.

 

Přemýšlíte o tom, tuto cestu z Říma do Paříže sami? Jít do SaveATrain Online zkontrolovat všechny naše exkluzivní tarify a začít plánovat další dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-from-rome-to-paris-by-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)