Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Vlaky v Paříži a Nice jsou propojeny rychlým a efektivním vlakovým systémem, takže návštěva obou provincií najednou nikdy nebylasnazší. Tyto dvě kontrastní oblasti přitahují tisíce návštěvníků každý rok. Pěkné leží v srdci nádherné francouzské riviéře v jižní Francii. Paříž je hlavní a největší město Francie, Leží na řece Seině, v severní Francii. Je těžké vybrat mezi romantické město Paříž a pobřežní krásy Nice, ale s vlakem, vy nemusíte. Aby se ujistil, že máte nejokázalejší výlet, máme málo tipy na cestování vlakem z Paříže do Pěkné.

 

Vyberte si ten správný vlak pro vaši cestu

Obvykle, všechny vlaky ve Francii jsou na čas, pohodlné a cenově dostupné. Cesta z Paříže do Nice, můžete jít přímo na Vysoká rychlost vlaku jako je například TGV vlaku nebo, Můžete pomalejší regionální vlaky, s možností se podívat na nějaké pohádkové spojující města. Můžete si také vzít noční vlak. The TGV vlak probíhá mezi 8 na 10 denně od stanice Paris Gare du Nord do stanice Nice Ville. Tento vlak dosáhne Nice asi za pět hodin. Nejrychlejší autobusové spojení vás dostane z Paříže do Nice za dvanáct hodin.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

cestovat vlakem z Paříže do Nice TGV a SNCF

 

Zvažte zastavení ve městech na cestě do Nice

Můžete cestovat přímo z Paříže do Nice vlakem nebo místo toho zastavit v nádherných městech Marseilles a Lyon. Volba je na tobě! pokud máte trochu volného času, zvážit návštěvou některého, nebo dokonce dva, z těchto krásných francouzských měst na cestě do Nice z Paříže. Marseille je pobřežní město s mezinárodní atmosférou, která nabízí nejvíce krásná krajina. Vlakové nádraží má zavazadlové skříňky takže zastavte tady na pár hodin nemůže být mnohem pohodlnější.

Zurich do Paříže Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

Montpellier je Pařížské Vlaky

Příjemné Paříž Vlaky

 

Vaše poslední zastávka je pěkné, když cestování vlakem z Paříže do Pěkné

 

Budete také projít Lyon na své cestě do Nice. Tato prosperující a nervózní město je rozhodně stojí za prozkoumání. Toto město je další hub ve Francii pro umění a Dějiny a je uznáván pro svou prvotřídní kuchyní.

 

Když cestujete z Paříže do Nice vlakem, nechte nějaký čas na stanici

nádraží V Paříži jsou velké a může být docela matoucí, pokud jste tam nebyli dříve. Ujistěte se, že přijet brzy zjistit, která platforma váš vlak odjíždí z.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

vlakové nádraží v Paříži při spuštění cestování vlakem z Paříže do Nice

 

Před cestou budete také potřebovat nějaký čas na ověření letenky pokud jste si ho nezakoupili v Save A Train. V případě, že jste si lístky zakoupili ve starých žlutých automatech „compostage de billets“, které jsou obvykle těsně před nástupem na nástupiště. Pokud máte jízdenku, kterou jste si koupili pomocí Save A Train, samotný inspektor ve vlaku ověří a ověří, zda je váš lístek ve vlaku platný.

 

Přemýšlíte o cestování vlakem z Paříže do Nice? Jít do Ušetřit vlaku on-line vyzkoušet všechny naše exkluzivní jízdné a začít plánování váš další dobrodružství! Existuje spousta zlevněné jízdné k dispozici v celém různých železničních sítí ve Francii. můžete také držet hlídku pro nejnovější slevy následováním našeho Facebook a Cvrlikání stránky také.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-train-paris-nice%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)