Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Akcie cestovních společností

Akcie cestovních společností – Cestovní společnosti – Cestovní zásoby – Cestovní akciové společnosti

 

Akcie cestovních společností

Toto není běžná stránka, protože jsme v odvětví cestování a cestování vlaky, rozhodli jsme se také vytvořit dynamickou stránku o cestovních zásobách na světě, takže můžete také investovat do cestovních společností a zvýšit své vlastní bohatství a zároveň zvýšit svoji úroveň štěstí při cestování těmito společnostmi poskytujícími cestovní akcie.

Shromáždili jsme cenné informace o níže uvedených cestovních společnostech, přečtením této stránky, můžete se dozvědět více o jejich profilu, hodnota akcií, a cíle, což v konečném důsledku zvýší vaše šance na ziskovou investici.

 

 

Cestovní mapy akcií

Jaká jsou data společností poskytujících cestovní informace?, pokud nevidíte jejich historické výkony, takže zde jsou všechny výše uvedené symboly akcií, nyní v historických grafech podle společností a symbolů.

dynamický graf finviz pro BKNG dynamický graf finviz pro EXPE dynamický graf finviz pro ABNB dynamický graf finviz pro MAR dynamický graf finviz pro TRIP dynamický graf finviz pro TCOM dynamický graf finviz pro MMYT dynamický graf finviz pro CCL dynamický graf finviz pro RCL dynamický graf finviz pro RYAAY

 

Cestovní akciové novinky

Data jsou dobrá, ale co jsou data bez informací a zpráv, které k nim vedou, tak tady je část novinek Travel Travel companies companies z burzovních zpravodajských systémů a také z nezávislých zpravodajských prodejen a analytiků. Toto jsou nejnovější dostupné údaje:

 

Zprávy o rezervaci akcií

Stock Group Stock News

Novinky na AirBnB Inc

Marriott International Stock News

Stock Stock Tripadvisor

 

Trip.com (Ctrip) Skupinové zprávy o akciích

 

Zprávy MakeMyTrip

 

Karnevalové plavby Novinky

 

Royal Caribbean Stock News

 

Akciové zprávy společnosti Ryanair Holdings

 

Hlavní informace o akciovém trhu

Přestože je cestování velkým odvětvím, ovlivňují ho i další tržní ukazatele, takže jsme připravili tuto krátkou kapitolu s informacemi o akciovém trhu, takže můžete vidět hlavní indexy světových burz a další skvělé informace, které jsme poskytli výše.

 

 

Náš osobní pohled na cestovní zásoby

Níže naleznete náš pohled na každou z akcií.

 

BKNG – Vzhledem k tomu, že se jedná o největší cestovní společnost na světě, jsme na býčích rezervacích (BKNG).

EXPE – Během Covid19 musel vyhodit hodně lidí, a tak je jeho kultura křehká, takže náš názor je Natural on Expedia Group (EXPE).

ABNB – Opravdu záleží na ocenění, Věříme, že správné ocenění pro Airbnb (ABNB) by měla být poloviční oproti hodnotě skupiny Booking Group (BKNG)

MAR – Pro 2021 jsme na Marriott International býčí (Symbol MAR) protože cestovní ruch uvidí obrovskou podporu, jakmile bude opět povoleno cestování.

VÝLET – TripAdvisor se snaží změnit svůj výnosový model, a obecně si myslíme, že obsah je král a TRIP je vynikající ve svém vlastním obsahu a obsahu vytvářeném uživateli na své platformě, jsme býčí.

TCOM – Vzhledem k tomu, Ctrip (TCOM) je první čínská věc, užili si rychlý návrat Číny, nicméně, TRIP Group má také globální cestovní kanceláře, které se budou těšit z návratu Travel, Býčí to je.

MMYT – Je pro nás těžké poradit ohledně MakeMyTrip, kvůli čínskému napětí, ale na pozitivní straně, Indická ekonomika je v dobrém stavu a po Covid19 by měla být velmi dobrá.

CCL – Ceny karnevalových výletních lodí se zvýší, jakmile se první loď vrátí na břeh bez úhony, tyto dny nejsou daleko, do té doby jsme na CCL přirození.

RCL – Royal Carribian je velmi podobný Carnival Cruise a obvykle obě společnosti’ výsledky jsou podobné, nicméně, vzestup na RCL je menší než CCL, ale také zde zůstáváme přirozenými v Royal Caribbean.

RYA – Ryanair je jednou z největších, ne-li největších leteckých společností Budget, jakmile budou evropská omezení zrušena, tato zásoba půjde velmi vysoko, ale i teď, myslíme si, že tato akcie RYA je skvělá pro vaše portfolio, Býčí.

 

Dostáváme běžnou otázku týkající se operace Save A Train, Save A Train je opravdu Webové stránky jízdenky, ale máme také samostatnou sekci blogu, což je zcela zdarma, a to je pouze propagovat cestování a cestování vlakem ve zvláštnostech.

 

Nyní máte lepší přehled o oceňování a zásobách cestovních kanceláří, to vás nemusí odradit od cestování, a když to uděláš, prosím vyber si Uložit vlak. jako váš web pro cestování vlakem.

 

 

Chcete vložit tuto stránku na vašem webu, stačí kliknout zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !