Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky na vlak CFL a ceny za cestování

Zde najdete všechny informace o Levné jízdenky na vlak CFL a Cestovní ceny CFL a výhody.

 

témata: 1. Hlavní vlastnosti vlaku CFL
2. O společnosti CFL 3. Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak CFL
4. Kolik stojí lístky CFL 5. Cestovní trasy: Proč je lepší používat vlaky CFL, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi krátkou dobou, a denní vstupenky na CFL 7. Existuje předplatné CFL
8. Jak dlouho před odletem CFL musím dorazit 9. Jaké jsou jízdní řády vlaků CFL
10. Které stanice obsluhuje CFL 11. CFL FAQ

 

Hlavní vlastnosti vlaku CFL

  • S vysokou mírou přesnosti 96%, CFL (Oficiální lucemburská železniční společnost) je jedním z nejspolehlivějších železničních operátorů v Evropě.
  • Každý rok, CFL trvá 25 milion lidí a 105 milionů tun zboží do jeho destinací v Lucembursku a v celé Evropě.
  • CFL je velmi šetrný k životnímu prostředí, Bez CO2, a 100% veškerá jejich elektřina pochází z obnovitelných zdrojů energie.
  • CFL je největším lucemburským poskytovatelem mobilních služeb.

 

O společnosti CFL

CFL, Lucemburská národní železniční společnost, je jiný název pro lucemburské národní železnice. Od svého založení v roce 2007 1946, CFL poskytovala služby mobility občanům Lucemburska.

Nabídky CFL železniční služby v Lucembursku a napříč Evropou. Se správnou vstupenkou, můžete navštívit vše nejlepší prázdninová místa v Evropě. S různými kategoriemi lístků, CFL vyhovuje všem potřebám.

CFL vlaky jsou časté železniční linky, Lucembursko – Brusel, Lucembursko – Paříž, Ettelbruck – vazal, Wasserbillig – Düsseldorf. Vlaky CFL se dostanete do sousedních zemí v Evropě: Francie, Německo, a Belgie.

V celé společnosti, 3,090 zaměstnanci pracují na železnici, aby zajistili, že se miliony cestujících bezpečně dostanou do svých cílů každý den.

 

CFL train heading to luxembourg

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlakové jízdenky na CFL:

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak CFL

Číslo 1: Zarezervujte si lístky na CFL co nejdříve

Cena CFL jízdenky na vlak stoupá s blížícím se dnem cestování. Můžete ušetřit peníze tím, že si rezervujete jízdenky na vlak CFL co nejdále od dne odjezdu (Normálně 3 měsíců dopředu je maximum). Včasná rezervace zajišťuje, že získáte nejlevnější jízdenky na vlak CFL. Jejich počet je také omezený, takže čím dříve si objednáte, levnější pro vás. Ušetřit peníze na jízdenky na vlak CFL, zakupte si lístky brzy.

Číslo 2: Cestování CFL mimo špičku

Jako u každého provozovatele železnice, Jízdenky na vlak CFL jsou levnější během období mimo špičku, na začátku týdne, a během dne. Můžete si být jisti, že dostanete levnější jízdenky během týdne. V úterý, středa, a čtvrtek, CFL jízdenky na vlak jsou nejekonomičtější. Kvůli objemu obchodní cestující dojíždění do práce ráno a večer, vlakové jízdenky jsou ve většině případů dražší. Je daleko levnější cestovat kdykoli mezi ranním a večerním dojížděním. Víkendy jsou další špičkové období pro vlaky, zejména v pátek a sobotu. Ceny jízdenek na vlak CFL se dále zvyšují státní svátky a školní prázdniny, a školní prázdniny v Evropě mohou trvat 3 pokaždé týdny.

Číslo 3: Objednejte si letenky na CFL, až budete mít jistotu svého cestovního řádu

Vlaky CFL jsou velmi žádané, as minimální konkurencí, v současné době zůstávají nejlepší volbou pro vlaky v Lucembursku. Mohou si dovolit nastavit omezení jízdenek na vlak, jako je ta, kterou mají, která zakazuje výměnu jízdenek nebo vrácení peněz, pokud se nejedná o obchodní typ železniční jízdenky. I když stále existují webové stránky, kde můžete své vstupenky prodávat lidem z druhé ruky, CFL neumožňuje prodej lístků z druhé ruky. Jak vám to pomůže ušetřit peníze? Objednejte si letenku, když jste si jisti, že váš plán vám ušetří rezervaci jedné letenky dvakrát, protože se něco objevilo a nemohli jste použít původní zakoupenou letenku.

Číslo 4: Kupte si lístky CFL na Save A Train

Uložit vlak má největší, nejlepší, a nejlevnější letenky na vlakové jízdenky v Evropě. Náš dobrý vztah s mnoha provozovateli železnic, což jsou zdroje jízdenek na vlak, a naše znalosti příslušných technologických algoritmů, dejte nám přístup k nejlevnějším nabídkám jízdenek na vlak. Nenabízíme pouze levné nabídky jízdenek na vlak pouze pro CFL; poskytujeme totéž pro další alternativy k CFL.

Ceny vlaků z Lucemburku do Colmar

Ceny vlaků z Lucemburku do Bruselu

Ceny vlaků z Antverp do Lucemburku

Ceny vlaků z Metz do Lucemburku

 

onboard the CFL train

 

Kolik stojí lístky CFL?

Veřejná doprava v rámci Grand Douchy Lucemburska je někdy zdarma a někdy ne, v závislosti na trase a pokud jste občan. nicméně, 1třídy ve vlacích CFL, vždy stojí peníze, ale také nejsou drahou volbou. Jízdenky na vlak CFL začínají od 3 do 6 EUR za jednu cestu vlakem. The cena jízdenky na vlak CFL záleží na tom, jaký typ jízdenky zakoupíte a kdy se rozhodnete cestovat:

Cena
Krátká doba 3 €
Denní lístek 6 €

 

 

Cestovní trasy: Proč je lepší používat vlaky CFL, a necestovat letadlem

1) Vždy přijedete do centra města. To je jedna výhoda vlaků CFL ve srovnání s letadly. CFL vlaky a vše jiné cestování vlakem odkudkoli ve městě do centra dalšího města. Ušetří vám to čas a náklady na taxi z letiště do centra města. Se zastávkami vlaků, je snazší se dostat kamkoli ve městě, kam míříte. Nezáleží na tom, odkud cestujete, Brusel, Nancy, Paříž, nebo Amsterdam, zastávky v centru města jsou hlavní výhodou vlaků CFL! Například, Lucemburské letiště je 20 pár minut od centra města.

2) Cestování letadly vyžaduje, abyste byli alespoň na letišti 2 hodiny před letovým časem. Před povolením na palubu letadla byste měli projít bezpečnostními kontrolami. S vlaky CFL, prostě musíte být na stanici méně než 30 minut předem. Když vezmete v úvahu také čas, který potřebujete, dojíždět z letiště do centra města, uvědomíte si, že vlaky CFL jsou lepší z hlediska celkové doby cestování.

3) CFL vlakové jízdenky jsou levné, i když je porovnáte s letenkami. navíc, při porovnání všech souvisejících poplatků, Jízdenky na vlak CFL mají ještě lepší cenu. S dalšími náklady, jako jsou poplatky za zavazadla, nemusíte platit za vlaky, cestování CFL je nejlepší.

4) Vlaky jsou šetrné k životnímu prostředí. Ve srovnání mezi vlaky a letadly, vlaky vždy vyjdou nahoře. Letadla silně znečišťují atmosféru vysokými hladinami uhlíku, které vydávají. Vlaky ve srovnání rozdávají Uhlík 20x méně než letadla.

 

Jaké jsou rozdíly mezi krátkou dobou, a denní lístek na CFL?

CFL má různé typy letenek pro různé rozpočty a trvání cest: ať už je to podnikání nebo volný čas. Můžete si být jisti, že jedna z těchto jízdenek by byla ideální pro vaši cestu první třídou přes Lucembursko v národních vlacích CFL.

Krátkodobé CFL vstupenky:

Krátkodobá jízdenka platí pouze pro 1. třídu 2 hodin od okamžiku ověření. Ve vlakové síti CFL můžete cestovat bez jakýchkoli omezení, ale berte v úvahu čas příjezdu vlaku do cíle, podle harmonogramu. Pokud musíte cestovat v krátké době, měli byste získat tuto vstupenku. Nejste omezeni na konkrétní vlak, a můžete si vybrat připojení.

CFL Denní vstupenky:

CFL Day vstupenky jsou dlouhodobé vstupenky 1. třídy, a jsou platné od okamžiku vydání do 4 jsem další den. Lístek na vlak CFL Day si můžete zakoupit v automatu na jízdenky, pokladna, nebo Uložit vlak.

 

 

Existuje předplatné CFL?

Veřejná doprava, včetně vybraných vlakových služeb CFL, v Lucembursku, je zdarma. Proto, není potřeba předplatné CFL, pokud dáváte přednost cestování 1. třídou. Občané Lucemburska, kteří často cestují přes hranice do Francie, si mohou užít měsíční permanentku Flexway 1. třídy, pro 85 €. Dále, Občané Lucemburska se mohou těšit na nízké ceny měsíčních letenek do Německa. Kde tedy můžete o tom získat další informace?

– Počitadla lístků CFL.

– Na telefonním čísle zákaznického servisu CFL 2489 2489

 

Jak dlouho před odletem CFL musím dorazit?

Je těžké přesně říci to druhé, ale Save a Train radí, že přijedete 30 minut před odletem. S tímto časovým rámcem, budete mít také dostatek času nakupovat věci, které potřebujete udělejte si výlet vlakem co nejjednodušší.

 

Jaké jsou jízdní řády vlaků CFL?

Najdete to v reálném čase na naší domovské stránce na Uložit vlak. Stačí zadat vaši aktuální polohu a požadovaný cíl, a my vám ukážeme informace.

Ceny vlaků z Lucemburku do Kolína nad Rýnem

Ceny vlaků z Lucemburku do Koblenz

Ceny vlaků z Paříže do Lucemburku

Ceny vlaků z Bruselu do Lucemburku

 

old style CFL trains

 

Které stanice obsluhuje CFL?

Lucemburská stanice CFL se nachází na náměstí Place de la Gare, které je v centru města.

V Troisvierges, Vlaky CFL odjíždí a přijíždí ze stanice Troisvierges umístěné na lince 10, spojující lucemburské město se severem země. Troisvierges je domovem dvou z nejvyšších kopců v Lucembursku.

Vlaky CFL také odjíždějí a přicházejí do města Nancy ve Francii. Vlaky CFL odjíždějí z lucemburského hlavního nádraží do Nancy každý den 1 hodina.

Flandry v Belgii můžete objevit vlakem z Lucemburku do Gentu a / nebo Bruselu. Vlaky CFL odjíždějí každou hodinu z Lucemburska do úžasných belgických měst a okouzlující stará města v Evropě.

 

 

CFL FAQ

Jsou kola povolena na palubě CFL vlaky?

Ve vlacích CFL jsou kola povolena zdarma, a pokud je skladujete ve vyhrazených prostorách pro kola. Místa pro uložení kol můžete vyhledat podle zeleného označení na dveřích CFL.

Cestujte dětmi ve vlacích CFL zdarma?

Ano, ale jen do věku 12 let. Děti mladší než 12 let, mohou cestovat zdarma, pokud jsou v doprovodu osoby starší než 12, s platnou jízdenkou a identifikační kartou.

Jsou zvířata povolena ve vlacích CFL?

Ano, CFL miluje psy všech velikostí a tyto 4 lidé s nohama mohou ve vlacích CFL cestovat zdarma. Psi musí být na vodítku a nesmí sedět na sedadlech.

Jaké jsou postupy při nastupování na palubu CFL?

Každý cestující musí předložit platný lístek a identifikační kartu. Pokud jste ztratili jízdenku na vlak nebo jste spěchali, a nekoupili jste si lístek předem, můžete tak učinit ve vlaku, od zástupců CFL.

Nejčastější dotazy k CFL – Musím si předem objednat místo na CFL?

Ne, ve vnitrostátních nebo mezinárodních vlacích CFL není rezervace míst, sedíte tam, kde máte volné místo, a vždy budete mít volné místo, pokud jste si předem zakoupili lístek na vlak.

Je ve vlacích CFL k dispozici Wi-Fi internet?

Ne. Můžeš si užít Wi-Fi internet zdarma na vybraných nádražích CFL, ale ve vlacích CFL není Wi-Fi k dispozici.

Ceny vlaků z Lucemburk do Ettelbruck

Ceny vlaků z Ettelbruck do Junglinster

Ceny vlaků z Mersch do Lucemburku

Ceny vlaků z Clervaux do Lucemburku

 

Brand new CFL Train

 

Pokud jste si přečetli tento bod, víte vše, co potřebujete vědět o vlacích CFL, a jste připraveni koupit si lístek na vlak CFL pro vaši nadcházející cestu Uložit vlak.

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains
Meziměstské vlaky
SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web?? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !