Sipariş A Train Bilet YAPIN

Ucuz CFL Tren Biletleri ve Seyahat Fiyatları

Burada tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ucuz CFL tren biletleri ve CFL seyahat fiyatları ve faydaları.

 

Başlıklar: 1. Trenle Öne Çıkanlar CFL
2. CFL hakkında 3. Ucuz Bir CFL Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler
4. CFL biletlerinin fiyatı ne kadar 5. Seyahat Güzergahları: CFL trenlerini kullanmak neden daha iyidir, ve uçakla seyahat etmemek
6. Short time arasındaki farklar nelerdir, ve CFL'de Günlük Biletler 7. CFL aboneliği var mı
8. CFL'nin ayrılmasından ne kadar önce varmam gerekiyor 9. CFL tren tarifeleri nelerdir
10. CFL hangi istasyonlara hizmet veriyor 11. CFL SSS

 

Trenle Öne Çıkanlar CFL

  • Yüksek dakiklik oranı ile 96%, CFL (Resmi Lüksemburg demiryolu şirketi) Avrupa'nın en güvenilir demiryolu operatörlerinden biridir.
  • Her yıl, CFL alır 25 milyon kişi ve 105 Lüksemburg ve Avrupa'daki varış noktalarına milyon ton mal.
  • CFL çok çevre dostudur, CO2 içermez, ve 100% tüm elektriği yenilenebilir enerjiden elde edilir.
  • CFL, Lüksemburg'un en büyük mobilite hizmeti sağlayıcısıdır.

 

CFL hakkında

CFL, Ulusal Lüksemburg Demiryolları Derneği, Lüksemburg Ulusal Demiryolları'nın başka bir adıdır. Kuruluşundan bu yana 1946, CFL, Lüksemburg vatandaşlarına hareketlilik hizmetleri sağlamıştır.

CFL teklifleri Lüksemburg içinde demiryolu hizmetleri ve Avrupa çapında. Doğru biletle, en iyisini ziyaret edebilirsin Avrupa'da tatil yerleri. Farklı bilet kategorileriyle, CFL herkesin ihtiyaçlarını karşılar.

CFL trenleri sık demiryolu hatları, Lüksemburg – Brüksel, Lüksemburg – Paris, Ettelbrück – derebeyine bağlı kimse, Wasserbillig – Düsseldorf. CFL trenlerini kullanarak Avrupa'daki komşu ülkelere gidebilirsiniz: Fransa, Almanya, ve Belçika.

Şirket genelinde, 3,090 çalışanlar, her gün milyonlarca yolcunun güvenli bir şekilde hedeflerine ulaşmasını sağlamak için demiryolunda çalışıyor.

 

CFL train heading to luxembourg

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın CFL için tren biletleri:

Tren Kaydet iPhone Uygulaması

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz Bir CFL Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler

Numara 1: CFL biletlerinizi olabildiğince önceden ayırtın

Fiyatı CFL tren biletleri seyahat günü yaklaştıkça yükselir. CFL tren biletlerinizi kalkış gününden mümkün olduğunca uzakta ayırarak paradan tasarruf edebilirsiniz. (Normalde 3 maksimum aylar önümüzde). Erken rezervasyon, en ucuz CFL tren biletlerini almanızı sağlar. Ayrıca sayıları da sınırlıdır, yani ne kadar erken sipariş verirsen, senin için daha ucuz. Tasarruf için CFL tren biletlerinde, biletlerini erken satın al.

Numara 2: Yoğun olmayan dönemlerde CFL ile seyahat edin

Her demiryolu işletmecisinde olduğu gibi, CFL tren biletleri yoğun olmayan dönemlerde daha ucuz, haftanın başında, ve gün boyunca. Aldığınızdan emin olabilirsiniz ucuz tren biletleri hafta içinde. Salı günü, Çarşamba, ve perşembe, CFL tren biletleri en ekonomiktir. Hacmi yüzünden iş seyahati eden sabah ve akşam işe gidip gelmek, tren biletleri çoğu zaman daha pahalı. Sabah ve akşam gidip gelmek arasında her zaman seyahat etmek çok daha ucuz. Hafta sonları trenler için bir başka yoğun dönemdir, özellikle cuma ve cumartesi günleri. CFL tren bileti fiyatları da artıyor resmi tatiller ve okul tatilleri, ve Avrupa'da okul tatilleri sürebilir 3 her seferinde haftalar.

Numara 3: Seyahat programınızdan emin olduğunuzda CFL için biletlerinizi sipariş edin

CFL trenler yüksek talep var, ve minimum rekabetle, şu anda Lüksemburg'daki trenler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. İş tipi demiryolu bileti olmadığı sürece, sahip oldukları gibi bilet değişimini veya para iadelerini yasaklayan tren bileti kısıtlamaları koyabilirler.. Biletlerinizi insanlara ikinci el olarak satabileceğiniz web siteleri olsa bile, CFL, ikinci el bilet satışlarına izin vermez. Bu, paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olur?? Programınızdan emin olduğunuzda biletinizi sipariş edin, sizi iki kez bir bilet almaktan kurtarır, çünkü bir sorun çıktı ve satın aldığınız orijinal bileti kullanamazsınız.

Numara 4: CFL biletlerinizi Save A Train'den satın alın

Bir Tren Kaydet en büyük, en iyi, 'da ucuz ve ucuz tren biletleri. Birçok demiryolu işletmecisiyle iyi ilişkimiz, tren bileti kaynakları hangileridir, ve ilgili teknoloji algoritmaları hakkındaki bilgimiz, bize en ucuz tren bileti fırsatlarına erişim sağlayın. Yalnızca CFL için ucuz tren bileti fırsatları sunmuyoruz; CFL'ye diğer alternatifler için de aynısını sağlıyoruz.

Lüksemburg - Colmar Tren Fiyatları

Lüksemburg - Brüksel Tren Fiyatları

Antwerp - Lüksemburg Tren Fiyatları

Metz - Lüksemburg Tren Fiyatları

 

onboard the CFL train

 

CFL biletlerinin fiyatı ne kadar?

Toplu taşıma içinde Lüksemburg Grand Douchy bazen ücretsizdir ve bazen değildir, rotaya bağlı olarak ve vatandaş iseniz. ancak, 1CFL trenlerinde 1. sınıf, her zaman paraya mal olur, ama aynı zamanda pahalı bir seçim değiller. CFL tren biletleri, tek bir tren yolculuğu için 3 € 'dan 6 €' ya başlar. , CFL tren biletinin fiyatı ne tür bilet satın aldığınıza ve ne zaman seyahat etmeyi seçtiğinize bağlıdır:

Fiyat
Kısa zaman 3 €
Günlük Bilet 6 €

 

 

Seyahat Güzergahları: CFL trenlerini kullanmak neden daha iyidir, ve uçakla seyahat etmemek

1) Her Zaman Şehir Merkezine Gelirsin. Bu, uçaklara kıyasla CFL trenlerinin bir avantajıdır. CFL trenleri ve tümü diğer tren yolculuğu şehrin herhangi bir yerinden bir sonraki şehrin merkezine. Havaalanından şehir merkezine taksi ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tren durakları ile, şehirde gittiğiniz herhangi bir yere gitmek daha kolaydır. Nereden seyahat ettiğiniz önemli değil, Brüksel, Nancy, Paris, veya Amsterdam, şehir merkezi durakları, CFL trenlerinin önemli bir avantajıdır! Örneğin, Lüksemburg Havaalanı 20 şehir merkezine dakikalar uzaklıkta.

2) Uçakla seyahat etmek için en azından havaalanında olmanız gerekir 2 uçuş saatinizden saatler önce. Uçağa binmesine izin verilmeden önce güvenlik kontrollerinden geçmeniz gerekir. CFL trenleri ile, daha az istasyonda olmalısın 30 dakikalar önce. Ayrıca havaalanından şehir merkezine gitmek için zaman ayırdığınız zaman, CFL trenlerinin daha iyi olduğunu fark edeceksiniz toplam seyahat süresi şartları.

3) CFL tren biletleri, uçak biletleriyle karşılaştırsanız bile ucuzdur. Dahası, ilgili tüm ücretleri karşılaştırdığınızda, CFL tren biletlerinin fiyatı daha da iyi. Trenlerde ödemeniz gerekmeyen bagaj ücretleri gibi diğer maliyetlerle, CFL ile seyahat en iyisi.

4) Trenler çevre dostudur. Trenler ve uçaklar arasında karşılaştırma, trenler her zaman zirveye çıkar. Uçaklar, verdikleri yüksek karbon seviyesiyle atmosferi ağır bir şekilde kirletir. Karşılaştırmada trenler 20x daha az karbon uçaklardan daha.

 

Short Time arasındaki farklar nelerdir, ve CFL'de Günlük Bilet?

CFL, farklı bütçeler ve seyahat süreleri için farklı bilet türlerine sahiptir.: iş mi yoksa eğlence mi. Bu biletlerden birinin, CFL ulusal trenleri ile Lüksemburg'da 1. sınıf seyahatiniz için ideal olacağından emin olabilirsiniz..

Kısa Süreli CFL Biletleri:

Kısa süreli bilet yalnızca 1. sınıf için geçerlidir. 2 doğrulama anından itibaren saatler. CFL tren ağında herhangi bir kısıtlama olmaksızın seyahat edebilirsiniz, ancak varış noktasına tren varış saatini hesaba katın, zaman çizelgesine göre. Kısa sürede seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu bileti almalısın. Belirli bir trenle sınırlı değilsiniz, ve bağlantınızı seçmenize izin verilir.

CFL Günlük Biletler:

CFL Günü biletleri uzun süreli 1. sınıf biletlerdir, ve yayınlandığı andan itibaren geçerlidirler. 4 ertesi gün. CFL Günlük tren biletini bir bilet makinesinden satın alabilirsiniz, bilet gişesi, veya Bir Treni Kaydedin.

 

 

CFL aboneliği var mı?

Toplu taşıma, seçilen CFL tren hizmetleri dahil, Lüksemburg içinde, bedava. bu nedenle, CFL aboneliğine gerek yoktur, 1. sınıfta seyahat etmeyi tercih etmedikçe. Fransa'ya sık sık sınır ötesi seyahat eden Lüksemburg vatandaşları, Flexway 1. sınıf aylık kartın keyfini çıkarabilir, için 85 €. ek olarak, Lüksemburg vatandaşları, Almanya'ya aylık biletlerde düşük fiyatlardan yararlanabilirler. Peki bununla ilgili ek bilgileri nereden edinebilirsiniz??

– CFL bilet sayaçları.

– CFL müşteri hizmetleri telefonunda 2489 2489

 

CFL'nin ayrılmasından ne kadar önce varmam gerekiyor?

İkincisine doğru bir şekilde söylemek zor, ancak Save a Train, buraya vardığınızı bildiriyor 30 kalkış saatinizden dakikalar önce. Bu zaman dilimiyle, ayrıca ihtiyacınız olan şeyler için alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacak tren yolculuğunu yap olabildiğince kolay.

 

CFL tren tarifeleri nelerdir?

Bir Tren Kaydet'teki ana sayfamızda gerçek zamanlı olarak öğrenebilirsiniz. Sadece bulunduğunuz yeri ve istediğiniz yeri yazın, ve size bilgileri göstereceğiz.

Lüksemburg - Köln Tren Fiyatları

Lüksemburg - Koblenz Tren Fiyatları

Paris - Lüksemburg Tren Fiyatları

Brüksel - Lüksemburg Tren Fiyatları

 

old style CFL trains

 

CFL hangi istasyonlara hizmet veriyor?

CFL'nin Lüksemburg istasyonu, şehir merkezindeki Place de la Gare'de yer almaktadır..

Troisvierges'te, CFL trenler hat üzerinde bulunan Troisvierges istasyonundan kalkış ve varış 10, Lüksemburg şehrini ülkenin kuzeyine bağlayan. Troisvierges, Lüksemburg'un en yüksek iki tepesine ev sahipliği yapmaktadır..

CFL trenleri de kalkıyor ve Fransa'nın Nancy şehrine varıyor. CFL trenleri Lüksemburg Merkez İstasyonu'ndan Nancy'ye her 1 saat.

Belçika'daki Flanders'ı Lüksemburg'dan Gent ve / veya Brüksel'e tren yolculuğu ile keşfedebilirsiniz.. CFL trenleri, Lüksemburg'dan Belçika'nın muhteşem şehirlerine her saat başı hareket eder ve Avrupa'nın büyüleyici Eski Kentleri.

 

 

CFL SSS

Teknede Bisikletlere İzin Var mı? CFL Trenleri?

CFL trenlerinde bisikletlere ücretsiz olarak izin verilir, ve bisikletler için ayrılmış alanlarda sakladığınız sürece. CFL kapılar üzerindeki yeşil işaretten alan depolayan bisikletleri bulabilirsiniz..

Çocuklar CFL Trenlerinde Ücretsiz Seyahat Ediyor mu??

Evet, ama sadece yaşına kadar 12 yıllar. Yaşından küçük çocuklar 12 yıllar, yaşından büyük bir kişinin eşlik etmesi durumunda ücretsiz seyahat edebilir 12, geçerli bir bilet ve kimlik kartı ile.

CFL Trenlerinde Evcil Hayvanlara İzin Verilir?

Evet, CFL her büyüklükteki köpekleri sever ve bunlar 4 bacaklı insanlar CFL trenlerinde ücretsiz seyahat edebilir. Köpekler kurşun üzerinde olmalı ve koltuklara oturmalarına izin verilmemelidir.

CFL için biniş prosedürleri nelerdir?

Her yolcu geçerli bir bilet ve kimlik kartı sunmalıdır. Tren biletinizi kaybettiyseniz veya aceleniz varsa, ve önceden bilet almadım, bunu trende yapabilirsin, CFL temsilcilerinden.

En Çok Talep Edilen CFL SSS – CFL'de önceden koltuk siparişi vermem gerekiyor mu?

Yok hayır, CFL ulusal veya uluslararası trenlerinde koltuk rezervasyonu yoktur, boş bir yerin olduğu yere oturuyorsun, ve önceden bir tren bileti satın alırsanız her zaman boş bir yeriniz olacak.

CFL trenlerinde Wi-Fi internet var mı?

Yok hayır. Tadını çıkarabilirsiniz Belirli CFL tren istasyonlarında ücretsiz Wi-Fi internet, ancak Wi-Fi, CFL trenlerinde mevcut değildir.

Lüksemburg - Ettelbruck Tren Fiyatları

Ettelbruck - Junglinster Tren Fiyatları

Mersch - Lüksemburg Tren Fiyatları

Clervaux - Lüksemburg Tren Fiyatları

 

Brand new CFL Train

 

Bu noktaya okuduysanız, CFL trenleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve yaklaşan yolculuğunuz için CFL tren biletinizi almaya hazırsınız. Bir Tren Kaydet.

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains
Şehirlerarası Trenler
SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railway

SBB İsviçre

CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

erail logosu

Eurail

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek istiyor musunuz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !