Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe CFL i ceny podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe CFL oraz Ceny podróży CFL i korzyści.

 

tematy: 1. Najważniejsze informacje o świetlówkach kompaktowych
2. O CFL 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg CFL
4. Ile kosztują bilety CFL 5. Trasy podróży: Dlaczego lepiej korzystać z pociągów CFL, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między Short time, i bilety jednodniowe na CFL 7. Czy istnieje subskrypcja CFL
8. Ile czasu przed odlotem CFL muszę przyjechać 9. Jakie są rozkłady jazdy pociągów CFL
10. Jakie stacje są obsługiwane przez CFL 11. Często zadawane pytania dotyczące świetlówek kompaktowych

 

Najważniejsze informacje o świetlówkach kompaktowych

  • Z wysoką punktualnością wynoszącą 96%, CFL (Oficjalna luksemburska spółka kolejowa) jest jednym z najbardziej niezawodnych przewoźników kolejowych w Europie.
  • Każdego roku, CFL trwa 25 milion ludzi i 105 milionów ton towarów przewiezionych do miejsc docelowych w Luksemburgu i całej Europie.
  • CFL jest bardzo przyjazny dla środowiska, Nie zawiera CO2, oraz 100% całej ich energii elektrycznej pochodzi z energii odnawialnej.
  • CFL jest największym luksemburskim dostawcą usług mobilnych.

 

O CFL

CFL, Narodowe Stowarzyszenie Kolei Luksemburskich, to inna nazwa Luksemburskich Kolei Państwowych. Od momentu założenia w 1946, CFL świadczy usługi w zakresie mobilności obywatelom Luksemburga.

Oferty CFL usługi kolejowe na terenie Luksemburga i w całej Europie. Z odpowiednim biletem, możesz odwiedzić wszystko, co najlepsze miejsca na wakacje w Europie. Z różnymi kategoriami biletów, CFL zaspokaja potrzeby każdego.

Pociągi CFL są częstymi liniami kolejowymi, Luksemburg – Bruksela, Luksemburg – Paryż, Ettelbruck – Lenny, Wasserbillig – Düsseldorf. Możesz dostać się do sąsiednich krajów w Europie pociągami CFL: Francja, Niemcy, i Belgia.

W całej korporacji, 3,090 pracownicy pracują na kolei, aby każdego dnia bezpiecznie dotrzeć do celu około milionów pasażerów.

 

CFL train heading to luxembourg

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać bilety na pociągi dla CFL:

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg CFL

Liczba 1: Zarezerwuj bilety CFL z wyprzedzeniem, jak tylko możesz

Cena Bilety kolejowe CFL rośnie w miarę zbliżania się dnia podróży. Możesz zaoszczędzić pieniądze, rezerwując bilety kolejowe CFL jak najdalej od dnia wyjazdu (Normalnie 3 miesiące do przodu to maksimum). Wczesna rezerwacja gwarantuje, że otrzymasz najtańsze bilety kolejowe CFL. Mają też ograniczoną liczbę, więc wcześniej zamówisz, tańsze dla ciebie. Aby zaoszczędzić pieniądze na biletach kolejowych CFL, kup bilety wcześnie.

Liczba 2: Podróżuj CFL poza szczytem

Jak u każdego operatora kolejowego, Bilety kolejowe CFL są tańsze w okresach poza szczytem, na początku tygodnia, iw ciągu dnia. Możesz być pewien, że dostaniesz tańsze bilety kolejowe w ciągu tygodnia. We wtorek, środa, i czwartek, Bilety kolejowe CFL są najbardziej ekonomiczne. Ze względu na objętość Osoby podróżujące w interesach dojazdy do pracy rano i wieczorem, bilety kolejowe są w większości przypadków droższe. Podróżowanie między porankiem a wieczorem dojazdy jest znacznie tańsze. Weekendy to kolejny okres szczytowy dla pociągów, szczególnie w piątki i soboty. Ceny biletów kolejowych CFL również rosną święta państwowe i szkolne, a wakacje szkolne w Europie mogą trwać 3 tygodni za każdym razem.

Liczba 3: Zamów bilety na CFL, kiedy jesteś pewien swojego harmonogramu podróży

Pociągi CFL są bardzo poszukiwane, i przy minimalnej konkurencji, obecnie pozostają najlepszym wyborem dla pociągów w Luksemburgu. Mogą sobie pozwolić na ustalenie ograniczeń dotyczących biletów kolejowych, takich jak te, które mają zakaz wymiany biletów lub zwrotów kosztów, chyba że jest to bilet kolejowy typu biznesowego. Mimo że nadal istnieją strony internetowe, na których można sprzedawać bilety z drugiej ręki ludziom, CFL nie zezwala na sprzedaż biletów z drugiej ręki. W jaki sposób pomaga to zaoszczędzić pieniądze? Zamów bilet, gdy masz pewność, że harmonogram, pozwoli Ci zaoszczędzić na rezerwacji jednego biletu dwa razy, ponieważ coś Ci wypadło i nie możesz użyć oryginalnie zakupionego biletu.

Liczba 4: Kup bilety CFL w Save A Train

Save a Train ma największy, Najlepiej, oraz najtańsze oferty biletów kolejowych w Europie. Nasze dobre relacje z wieloma przewoźnikami kolejowymi, które są źródłami biletów kolejowych, oraz naszą znajomość stosowanych algorytmów technologicznych, daj nam dostęp do najtańszych ofert biletów kolejowych. Nie oferujemy tylko tanich biletów kolejowych tylko na CFL; zapewniamy to samo w przypadku innych alternatyw dla CFL.

Ceny pociągów z Luksemburga do Colmar

Ceny pociągów z Luksemburga do Brukseli

Ceny pociągów z Antwerpii do Luksemburga

Ceny pociągów z Metz do Luksemburga

 

onboard the CFL train

 

Ile kosztują bilety CFL?

Transport publiczny w ramach Grand Douchy z Luksemburga jest czasami bezpłatny, a czasami nie, w zależności od trasy i tego, czy jesteś obywatelem. Jednakże, 1klasa w pociągach CFL, zawsze kosztuje, ale też nie są drogim wyborem. Bilety na pociąg CFL zaczynają się od 3 do 6 euro za jedną podróż pociągiem. ten cena biletu na pociąg CFL zależy od tego, jaki rodzaj zakupionego biletu i kiedy zdecydujesz się podróżować:

Cena £
Krótki czas 3 €
Bilet dzienny 6 €

 

 

Trasy podróży: Dlaczego lepiej korzystać z pociągów CFL, i nie podróżować samolotem

1) Zawsze docierasz do centrum miasta. To jedna z zalet pociągów CFL w porównaniu z samolotami. Pociągi CFL i tak dalej inne podróże pociągiem z dowolnego miejsca w mieście do centrum następnego miasta. Oszczędza to czas i koszty taksówki z lotniska do centrum miasta. Z przystankami kolejowymi, łatwiej dotrzeć do dowolnego miejsca w mieście, do którego się wybierasz. Nie ma znaczenia, skąd podróżujesz, Bruksela, Nancy, Paryż, lub Amsterdam, przystanki w centrum miasta to główna zaleta pociągów CFL! Na przykład, Lotnisko w Luksemburgu jest 20 minut od centrum miasta.

2) Podróż samolotem wymaga przebywania przynajmniej na lotnisku 2 godziny przed czasem lotu. Przed wejściem na pokład samolotu musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa. Z pociągami CFL, po prostu musisz być na stacji mniej niż 30 kilka minut wcześniej. Jeśli weźmiesz również pod uwagę czas dojazdu z lotniska do centrum miasta, zdasz sobie sprawę, że pociągi CFL są lepsze warunki całkowitego czasu podróży.

3) Bilety kolejowe CFL są tanie, nawet jeśli porównasz je z biletami lotniczymi. co więcej, podczas porównania wszystkich zaangażowanych opłat, Bilety kolejowe CFL mają jeszcze lepszą ofertę cenową. Z innymi kosztami, takimi jak opłaty za bagaż, których nie musisz płacić w pociągach, podróżowanie przez CFL jest najlepszy.

4) Pociągi są przyjazne dla środowiska. W porównaniu z pociągami i samolotami, pociągi zawsze wychodziły na wierzch. Samoloty silnie zanieczyszczają atmosferę wydzielanymi przez nie wysokimi poziomami węgla. Pociągi w porównaniu dają się Węgiel 20x mniej niż samoloty.

 

Jakie są różnice między Short Time, i bilet dzienny na CFL?

CFL oferuje różne rodzaje biletów dla różnych budżetów i czasu trwania wycieczek: czy to biznes, czy wypoczynek. Możesz być pewien, że jeden z tych biletów będzie idealny na podróż pierwszą klasą przez Luksemburg pociągami krajowymi CFL.

Krótkoterminowe bilety CFL:

Bilet krótkoterminowy jest ważny tylko dla 1 klasy 2 godzin od momentu walidacji. Możesz podróżować po sieci pociągów CFL bez żadnych ograniczeń, ale weź pod uwagę czas przyjazdu pociągu do celu, zgodnie z harmonogramem. Jeśli musisz podróżować w krótkim czasie, powinieneś dostać ten bilet. Nie jesteś ograniczony do konkretnego pociągu, i możesz wybrać swoje połączenie.

CFL Bilety jednodniowe:

Bilety CFL Day to długoterminowe bilety pierwszej klasy, i są ważne od momentu wystawienia do 4 jestem następnego dnia. Bilet na pociąg CFL Day można kupić w automacie biletowym, Kasa biletowa, lub Save A Train.

 

 

Czy istnieje subskrypcja CFL?

Transport publiczny, w tym wybrane usługi pociągów CFL, na terenie Luksemburga, jest wolny. W związku z tym, nie ma potrzeby abonamentu CFL, chyba że wolisz podróżować pierwszą klasą. Obywatele Luksemburga, którzy często podróżują przez granicę do Francji, mogą korzystać z biletu miesięcznego Flexway pierwszej klasy, dla 85 €. Dodatkowo, Obywatele Luksemburga mogą korzystać z niskich stawek na bilety miesięczne do Niemiec. Więc gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje na ten temat?

– Liczniki biletów CFL.

– Pod numerem telefonu obsługi klienta CFL 2489 2489

 

Ile czasu przed odlotem CFL muszę przyjechać?

Trudno dokładnie powiedzieć drugiemu, ale Save a Train informuje, że przyjeżdżasz około 30 minut przed odlotem. W tym czasie, będziesz mieć również wystarczająco dużo czasu na zakupy potrzebnych Ci rzeczy odbyć podróż pociągiem tak proste, jak to tylko możliwe.

 

Jakie są rozkłady jazdy pociągów CFL?

Możesz dowiedzieć się w czasie rzeczywistym na naszej stronie głównej w Save a Train. Po prostu wpisz swoją aktualną lokalizację i żądane miejsce docelowe, a my pokażemy ci informacje.

Ceny pociągów z Luksemburga do Kolonii

Ceny pociągów z Luksemburga do Koblencji

Ceny pociągów z Paryża do Luksemburga

Ceny pociągów z Brukseli do Luksemburga

 

old style CFL trains

 

Jakie stacje są obsługiwane przez CFL?

Luksemburska stacja CFL znajduje się na Place de la Gare, który znajduje się w centrum miasta.

W Troisvierges, Pociągi CFL odjazd i przyjazd ze stacji Troisvierges znajdującej się na linii 10, łączący miasto Luksemburg z północą kraju. Troisvierges jest domem dla dwóch najwyższych wzgórz Luksemburga.

Pociągi CFL również odjeżdżają i przyjeżdżają do miasta Nancy we Francji. Pociągi CFL odjeżdżają z głównego dworca kolejowego w Luksemburgu do Nancy co godzinę 1 godzina.

Możesz odkryć Flandrię w Belgii podróżując pociągiem z Luksemburga do Gandawy i / lub Brukseli. Pociągi CFL odjeżdżają co godzinę z Luksemburga do niesamowitych belgijskich miast i urocze Stare Miasta w Europie.

 

 

Często zadawane pytania dotyczące świetlówek kompaktowych

Czy rowery są dozwolone na pokładzie Pociągi CFL?

W pociągach CFL można bezpłatnie przewozić rowery, i tak długo, jak przechowujesz je w wyznaczonych miejscach na rowery. Miejsca do przechowywania rowerów można zlokalizować po zielonym oznaczeniu na drzwiach CFL.

Czy dzieci podróżują bezpłatnie w pociągach CFL?

tak, ale tylko do wieku 12 lat. Dzieci młodsze niż 12 lat, mogą podróżować bezpłatnie, jeśli towarzyszy im osoba starsza niż wiek 12, z ważnym biletem i dowodem tożsamości.

Czy zwierzęta domowe są dozwolone w pociągach CFL?

tak, CFL uwielbia psy wszystkich rozmiarów i takie 4 ludzie z nogami mogą podróżować bezpłatnie pociągami CFL. Psy muszą być na smyczy i nie wolno im siedzieć na siedzeniach.

Jakie są procedury wejścia na pokład dla CFL?

Każdy pasażer musi przedstawić ważny bilet i dowód tożsamości. Jeśli zgubiłeś bilet na pociąg lub się spieszyłeś, i nie kupiłem biletu z wyprzedzeniem, możesz to zrobić w pociągu, od przedstawicieli CFL.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące CFL – Czy muszę z wyprzedzeniem zamawiać miejsce w CFL?

Nie, nie ma rezerwacji miejsc w pociągach krajowych i międzynarodowych CFL, siedzisz tam, gdzie masz wolne miejsce, i zawsze będziesz mieć wolne miejsce, jeśli kupiłeś bilet na pociąg z wyprzedzeniem.

Czy w pociągach CFL jest internet Wi-Fi?

Nie. Możesz cieszyć się Darmowy internet Wi-Fi na wybranych stacjach kolejowych CFL, ale Wi-Fi nie jest dostępne w pociągach CFL.

Ceny pociągów z Luksemburga do Ettelbruck

Ceny pociągów Ettelbruck do Junglinster

Ceny pociągów z Mersch do Luksemburga

Ceny pociągów z Clervaux do Luksemburga

 

Brand new CFL Train

 

Jeśli przeczytałeś do tego momentu, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o pociągach CFL i jesteś gotowy, aby kupić bilet na pociąg CFL na nadchodzącą podróż w Zapisz pociąg.

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains
Pociągi Intercity
SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę na swojej stronie? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !