Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 11/04/2022)

Polemika na pociąg kontra bus w Europie Jest to niekończąca temat, każdy ma swoje zdanie. Ale, są nawet mówić o bezpieczeństwie, a jeśli jesteśmy - czy to wystarczy? Bezpieczeństwo wybranego przez nas transportu powinno być zawsze na pierwszym miejscu, a my dzisiaj adresowania. Zazwyczaj, ludzie mają tendencję do tego tematu podejść inaczej, w zależności od własnych preferencji jezdnych. Dalej, najnowsze wiadomości słyszymy o wypadkach na całym czynnik światowego, także. Podczas gdy będziesz rzadko słychać było trzask pociąg gdzieś, zdarza się. Podobnie jak ma to miejsce w powietrzu, samochód, autobus i inne środki transportu. Nawet jeśli, Statystyki są jasne - oficjalnie, pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu w tych dniach! Ten sam poziom bezpieczeństwa dotyczy ruchu lotniczego, podczas gdy wszystkie inne środki transportu są później.

 

Czy pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu we wszystkich krajach??

Nie, nie jest. Nie wszystkie szyny i pociągi są tej samej jakości. Kiedy mówimy o kolei bezpieczeństwo podróży, zwykle o tym mówić w kontekście danego kraju. Ogólnie, podróż koleją jest bardzo bezpieczne, ale nadal nie zaszkodzi sprawdzić stan kolei i połączeń w kraju, jeśli chcesz podróżować pociągiem.

Na przykład, zaledwie siedem lat temu terenie Stanów Zjednoczonych. policzone 32,367 śmiertelnych ofiar wypadków drogowych, 570 ofiar śmiertelnych kolejowe, oraz 485 ofiar śmiertelnych powietrza. Są to tylko szorstki numery, ale robią namalować obraz przedstawiający dość oczywiste, że podróż pociągiem i podróże lotnicze są zarówno znacznie bezpieczniejsze niż Jazda po drogach.

Jeśli podróżujesz po Europie, sprawdzić te zaskakujące fakty pociągów.

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Pociągi Genewa do Zurych

 

Pociąg jest jednym z trybów najbezpieczniejszych Transportu 1

 

Jakie są najmniej bezpiecznym środkiem transportu?

To powinno być motocykl. Żartobliwie (Nie, że nie ma tam nic śmiesznego) Lekarze zwykle odnoszą się do motocykli (to znaczy, wypadki spowodowane przez jeden jedzie) Jak “Cykle dawcy.” Widocznie, Takie wypadki są zwykle tak często śmiertelne i że wytwarzają dużo dawców narządów. Przewozy jedne z najszybszych pociągów w Europie nie powoduje tyle wypadków.

Pociągi Monachium do Berlina

Frankfurt w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

train car bike

 

Jak mogę być pewien pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu Teraz?

Oto niektóre z najważniejszych powodów, dla których pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu:

mniej wypadków

Gdy obie linie kolejowe i pociągi są odpowiednio załatwione (to znaczy, regularnie serwisowany, utrzymany, w razie potrzeby wymienić, itp.), będziesz rzadko świadkiem wypadków ze oznacza to, transportu. Jednym z powodów jest to, że, w przeciwieństwie do transportu drogowego, jest tylko jeden sposób i jeden środek podróży (to znaczy, pociąg) po jedną drogę do jego ostatecznego przeznaczenia. Brak nieoczekiwane pojazdy są coraz bliżej, co można stracić kontrolę nad kierownicą. Brak nagłe zmiany i zakręty, lub inne stresujące i potencjalnie niebezpieczne sytuacje. To może być jeden z powodów, dlaczego transport koleją pozostaje jednym z najbezpieczniejszych środków transportu tak daleko.

Lille do Paryża Trains

Luksemburg pociągom Paryżu

Frankfurt pociągom Paryżu

Pociągi Genewa do Paryża

 

Pociąg jest jednym z trybów najbezpieczniejszych Transportu 3

 

Pociąg jest jednym z trybów najbezpieczniejszych Transportu z korzyściami dla środowiska

Gdybyśmy mieli porównać szynę z transportu drogowego i lotniczego, z łatwością wykazalibyśmy, że pociąg to jeden z najbezpieczniejszych środków transportu, ale także o wiele więcej zrównoważony niż jakikolwiek inny środek transportu. W jaki sposób? Pociągi nie wytwarzają tyle emisja CO2, a emisja kolejowe nie są uwalniane bezpośrednio do górnych warstw atmosfery. Plus, Pociągi nie zużywają zbyt dużo energii i przestrzeni, i ich poziomy hałasu są mniej niż inne metody transportu. Większość świadomych ekologicznie osób dojeżdżających do pracy wybiera pociągi podmiejskie jako preferowany środek transportu. Podróżujący po Europie, także, kocham eko-przyjazne dla pociągów wraz z ich raportów bezpieczeństwa.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Korzyści zdrowotne

Oprócz wyżej wymienionych korzyści dla środowiska to są, w tym samym czasie, nasze własne korzyści zdrowotne, Pociąg jest nie tylko jednym z trybów najbezpieczniejszych Transportu ale pociągi riding są doskonałe dla naszego ogólnego zdrowia.

Jeśli chodzi o pociągi podmiejskie, pozwalają one na tych, którzy do nich jeździć:

  • Poruszania się wózka i chodzić po korytarzach z pociągu podczas jazdy. Pomaga to pobyt ciało komórkę
  • Spacer w dół do swoich biurach lub domach po opuszczeniu stacji. To jest dobre dla ich ciała
  • Zdrzemnąć się w drodze do pracy i z powrotem z pracy bez ryzyka wejścia do wypadek samochodowy. Ważnym profilaktyka bezpieczeństwa
  • Cieszyć się zajęcia rekreacyjne między punktami A i B. To fantastyczny sposób na relaks i wydostać się z złym nastroju

W te dni, kiedy wszyscy zapracowani i skoki ze swojego fotelika na ich krześle w pracy i odwrotnie, mieć trochę chłodnego czasu między nimi? kluczowy. Mając możliwość wypoczynku w pociągu jak dojazdy to zdecydowanie jeden z wielu powodów, dlaczego ludzie wybierają pociągi.

 

Pociąg jest jednym z trybów najbezpieczniejszych emisji CO2 Transport

 

Mówiąc o pociągach dalekobieżnych, oni są fantastyczna opcja podróżować ponieważ pozwalają one pewne przestoje. Dojazd z punktu A do punktu B w 2 godzin samolotem jest wydajna, ale czy jest to bezpieczne dla zdrowia? Czy to wyzwanie naszym blogu “Pociąg jest jednym z trybów najbezpieczniejszych Transportu”? Czy twój Ciało i umysł przetworzyć nagłą zmianę klimatu, ciśnienie atmosferyczne, i wszystko pomiędzy? Ledwie. Dlatego podróżowanie trenować po Europie pozwala organizmowi przyzwyczaić się do zmian i przetwarzać je w krótkim czasie zdrowy sposób.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

 

Bagaż (Bezpieczeństwo) Korzyści

Nie właśnie dla zdrowia lub bezpieczeństwa zasiłek, ale bagaż bezpieczeństwo odgrywa bardzo istotną rolę dla niektórych pasażerów. Nieważne, czy światło Pack dla podróży albo nie, Chcesz swój bagaż w jednym kawałku. Większość podróżnych są kolektory cennych artefaktów, figurki, dokumenty, itp. i oni chcą ich wspomnień z nimi. Niestety, podróże powietrzne słynie z zagubionego i zniszczonego bagażu, co rzadko się zdarza podczas podróży pociągiem. Plus, Twój bagaż jest zawsze z wami, więc nikt nie może wyrwać go w bagażu roszczenia. Jest to powód, aby powiedzieć, że pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu? Uważamy, że tak.

 

 

podróż pociągiem nie każdy herbatę, ale na pewno jest jednym z najbezpieczniejszych filiżanek, i najbardziej uroczy te, także. Następnym razem, kiedy są planowanie miejsce na wakacje, rozważyć ten pociąg jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, i nie wahaj się, aby dać szansę podróży pociągiem. To jest wygodne, to jest bezpieczne, To super uroczy, i doświadczenie będziesz pamiętać zawsze. Jeśli jesteś podróżowanie po Europie, Skontaktuj się z nami na https://www.saveatrain.com zarezerwować bilet w czasie krótszym niż trzy minuty i zacząć cieszyć się bezpieczną podróż na szynach!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)