Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 27/03/2021)

Obecnie dostępnych jest wiele środków transportu do podróżowania po Europie, ale kontra pociąg podróż podróży samolotem jest najbardziej interesująca.

Jednakże, którym środek transportu jest najlepszy? Na Zapisz pociąg, jesteśmy oczywiście stronniczy i myślę, że podróż pociągiem jest zdecydowanie lepszy rodzaj transportu! Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, co jest lepsze, i pozwól nam zagłębić się w nasz post dotyczący podróży pociągiem i samolotem.

 

Eko- przyjazny

Podróże lotnicze są obecnie uznawane za najszybciej rozwijający się czynnik przyczyniający się do globalnego ocieplenia. Unikanie samoloty gdy istnieją proste alternatywy podróżować Jest to prawdopodobnie największy pojedynczy rzeczą, że każda osoba może zrobić, aby obniżyć emisję dwutlenku węgla. Zanieczyszczenie powietrza jest zmniejszona dramatycznie przez pociągiem nad płaszczyzną. W większości krajów europejskich, sieci kolejowe są rozległe i usługi są częste, dzięki czemu można mieć podróżowanie przyjazne dla środowiska bez ofiary.

Pociągi do Foggia Bari

Florencja pociągom Bari

Neapol pociągów Bari

Rzym pociągom Bari

 

ekologiczny podróży pociągiem

 

Elastyczność podróży pociągiem kontra podróży samolotem

Podróż samolotem zazwyczaj oznacza, że ​​musisz zabezpieczyć swoje miejsce tygodniami, lub nawet miesięcy, z wyprzedzeniem, aby uzyskać rozsądną opłatę.

Gdy już zabezpieczone swoje miejsce, nie jest łatwo zmienić swoje loty bez konieczności płacenia duży opłaty.

Choć niektóre pociągi wymagają, aby rezerwacja miejsc w góry, jest dużo większa elastyczność, szczególnie jeśli trzeba zmienić czas chcesz podróżować.

Teraz zapisać Pociąg nawet jeśli spadek cen za swój bilet, będą one pozwalają poznać i pomóc wymienić bilet w niższej cenie!

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

Bez zamieszania

Wyobrażać sobie biorąc podróż nie mając dwie godziny do osiągnięcia wczesne, czekać w długiej kolejce bezpieczeństwa, zmierzyć na swoich płynów i żeli, lub zdjąć buty do wglądu. Zapraszamy do świata podróży pociągiem. Podczas podróży samolotem, konieczne są dalsze środki ostrożności i bezpieczeństwa w czasie. Podróż koleją zazwyczaj oznacza, że ​​możesz przyjechać 30 minut wcześniej i iść prosto do platformy bez żadnych kłopotów i nie trzeba sprawdzić w swoich walizkach, więc tutaj zaprezentowaliśmy Państwu kolejny świetny punkt podróży pociągiem kontra podróży samolotem, gdzie wygrywa podróży pociągiem!

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

Podróż pociągiem a podróż samolotem, Speed ​​- drzwi do drzwi szybciej

Podróż samolotem jest znany jako jeden z najszybszych sposobów, aby osiągnąć swój cel, Jednakże, To trwa tylko sam lot do rozpatrzenia. Jak daleko przed odlotem masz przybyć do przekroczenia długiej check-in i linię zabezpieczeń? Jeśli odprawiłeś bagaż, musisz poczekać na jego odbiór po przyjeździe - jest to czasochłonne. W przeciwieństwie do lotnisk, na dworcach nie ma zameldowania lub linie bezpieczeństwa, więc nie trzeba być w godzinach stacji przed twoimi rejs. Większość główne stacje kolejowe Znajdujemy się w samym sercu miasta, którym służą. Głównie po pociągiem, bezpośrednio po przybyciu na miejsce. Jednakże, lecąc samolotem, można spędzić godziny podróż do iz lotniska.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Lyon Pociągi w Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Opłacalny

W ostatniej dekadzie, podróży pociągiem staje się coraz bardziej atrakcyjny dla budżet podróżnych świadome. Chociaż biorąc samolot Twoje przeznaczenie nadal jest skutecznym sposobem, aby osiągnąć swój cel, istnieją dodatkowe koszty, które zwykle zaniedbanie uwzględniać. Rozważając swój środek transportu, należy dodać w dodatkowych kosztów dotarcia do iz lotniska. To dotyczy zarówno kosztów paliwa i parking, lub autobus z lotniska lub taksówką. Żaden z nich jest tani.

Pociągi Monachium do Poczdamu

Hamburg Pociągi Poczdam

Hanower do Pociągi Poczdam

Frankfurt pociągom Potsdam

 

Komfort

Chyba, że ​​zapłacili za klasie biznes, Twoje miejsce jest zwykle ograniczony na siedzeniu samolotu. W pociągu, można poruszać się swobodnie, i będziesz miał więcej miejsca na nogi wokół siedzeń. Podczas lotu, musisz poczekać, aż znak pasa bezpieczeństwa zgaśnie, aby ruszyć z siedzenia. Jednakże, w pociągu poruszać w dół naw, chwytając coś przekąsić lub kawę, i patrzeć, jak świat mija. ZA sceniczny pociągiem może być nawet święto. Większość pociągów europejskie również oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu - coś, czego nie można jeszcze powiedzieć o wszystkich linie lotnicze.

podróży pociągiem także pozwala podróżować komfortowo ze swoim zwierzakiem uwielbianego. wiele ze zwierzętami nie nadają się do podróży samolotem ze względu na zdrowie, wiek, lub rozmnażaj.

pasażerowie pociągi europejskie może podjąć psy, koty, i inne małe zwierzęta z nimi i przez większość czasu bez dodatkowych kosztów!

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki pod uwagę,, łatwo jest zobaczyć, jak podróż pociągiem staje się coraz bardziej dominującym dzisiaj. Samoloty są wygodne, aby dostać się do krajów mil. Jednakże, jeśli podróżujesz po Europie lub innych obszarach z doskonałym transportem kolejowym, Podróż pociągiem jest bardziej wydajny i wygodny środek transportu.

Frankfurt do Pociągi Salzburg

Berlin Pociągi Salzburg

Kolonia pociągom Salzburg

Drezno Pociągi Salzburg

 

komfort podróży pociągiem

 

Więc teraz, że mamy zwycięzcę zawarta w podróży pociągiem kontra podróży samolotem, Aby znaleźć Najlepsze połączenia kolejowe w Europie, odwiedzić Zapisz pociąg.

Po więcej informacji, Podążać Zapisz pociąg na Facebooku, konto Instagram, oraz Świergot Konta.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)