Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/04/2021)

Podróżować do Europa to marzenie spełnia się dla tak wielu. A jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć możliwość zaznaczyć ten cel od waszej liście i zobaczyć wszystkie Najlepsze miejsca w Europie, będziemy chcieli sprawiają, że doświadczenie jako niezapomniany, jak to możliwe. Zwróć więc uwagę na to, jak trenować podróże po Europie z Thalys.

Podróż pociągiem jest savviest sposób wycisnąć dużo zwiedzania w Europie. Thalys to linia szybkich pociągów, która może zabrać Cię do wszystkich głównych miast w stylu i szybkości, nie zagrażając jednocześnie bezpieczeństwu.

 

Poznać słynne „Red Train”

Gdy pociąg podróż w Europie z Thalys, Pociągi są znane jako „The Red Train” za życiem czerwono jego silnika, czyli linia szybkich pociągów, z którą możesz się połączyć 17 miast w całym Zachodnia Europa w komforcie. Thalys linia składa się z francusko-belgijskich pociągów szybkobieżnych, służąc Amsterdam przez HSL. Z Bruksela służąc jako hub dla linii, można dotrzeć do głównych miast w Europie, takich jak Paryż, Lenny, Amsterdam, Antwerpia, Kolonia, oraz Haga.

Te szybkich pociągów podróżować z prędkością 300 km na godzinę. Linia kolejowa jest kluczem do iść z Brukseli do Paryża w ramach półtorej godziny. I można przenieść z Paryża przez całą drogę do Amsterdamu tylko w 3 godziny i 20 mnie! Thalys czyni więcej niż 50 okrągły wyjazdy pociągów każdego dnia. Są 27 pociągi dziennie uruchamiając Paryż - sama trasa Bruksela.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

Train Travel in Europe with Thalys trains

 

Wybór odpowiedniego Class

Mają trzy klasy usług do wyboru, kiedy Pociąg w Europie Thalys - Standardowy, Komfort, i Premium.

Zarówno Komfort i klasy premium oferują „1st class” siedzenia, gdzie można cieszyć podróż pociągiem w zaciszu przytulne siedzenia pochylających, które zapewniają więcej miejsca na nogi. Minusem jest to, że wybierając Premium personel pociągu służyć posiłek i napoje w swojej siedzibie. Będziesz mieć również dostęp do saloników Thalys w Paryżu i Brukseli.

Siedzenia w Comfort i Premium są rozmieszczone w 2 + 1 wzór. I na każdej kabinie, znajdziesz 1 stół do biesiadowania, co czyni go idealnym dla podróżujących pary. Standard lub „2nd class” siedzenia są w sposób 2 + 2 wzór w poprzek samochodu.

Wszystkie klasy oferują bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie, dostęp do baru w formie bufetu, i Twoje ekskluzywne gniazdo zasilania dla podłączania urządzeń.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

 

Zakup biletów na pociąg Travel w Europie Thalys

Jest to obowiązkowe, aby dokonać rezerwacji na pociąg jeśli chcesz podróżować w pociągach Thalys. Pociągi Thalys są bardzo wymagające, więc upewnij się, że zarezerwujesz bilet z jak największym wyprzedzeniem.

Można zarezerwować miejsc na Thalys do góry 90 dzień wcześniej. I jeśli ty Zarezerwuj bilet na pociąg Early, można zaoszczędzić do 75%!

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Aby dokonać rezerwacji podróży pociągiem w Europie z Thalys, Książka Pociąg Online. Współpracujemy z Thalys, aby zapewnić nie jesteś naładowany żadnych opłat za rezerwację i uzyskać możliwie najlepsze ceny.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-europe-thalys%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)