Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/04/2021)

Cestování do Evropa je sen splní se pro tolik lidí. A pokud jste to štěstí, že mají možnost zaškrtněte tuto destinaci z vašeho seznamu kbelíku a vidět všechny nejlepších míst v Evropě, budete chtít aby zážitek jako památný, jak je to možné. Takže věnovat pozornost tomu, jak se cestování vlakem v Evropě s Thalys.

Cestování vlakem je savviest způsob, jak vytlačit velké množství památek v Evropě. Thalys je vysokorychlostní železniční trať, která vás ve stylu a rychlosti dostane do všech velkých měst, aniž by byla ohrožena vaše bezpečnost.

 

Poznej slavné „Red Train“

Když se cestování vlakem v Evropě s Thalys, Vlaky jsou známé jako „The Red Train“ na zářivě červené barvě jeho motoru, což je vysokorychlostní železniční trať, na kterou se můžete připojit 17 měst napříč západní Evropa pohodlí. Thalys linka se skládá z francouzsko-belgické vysokorychlostní vlaky, sloužící Amsterdam přes HSL. S Brussels slouží jako rozbočovač pro linku, můžete dosáhnout velkých měst v Evropě, jako je Paříž, vazal, Amsterdam, Antverpy, kolínská, a Haag.

Tyto vysokorychlostní vlaky cestovat rychlostí 300 km za hodinu. Vlak linka je tajemství přejít z Bruselu do Paříže za necelou hodinu a půl. A můžete přesunout z Paříže až do Amsterdamu jen 3 hodiny a 20 mě! Thalys činí více než 50 kolo cesty vlakem každý den. Existují 27 trénuje denně běží Paříž - Brussels trasa sám.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Train Travel in Europe with Thalys trains

 

Volbě správného Class

Mají tři třídy služby na výběr, pokud jste Train Travel v Evropě Thalys - Standardní, Pohodlí, a Premium.

Oba Comfort a Premium třídy nabídnout „první třídu“ sezení, kde si můžete vychutnat cestování vlakem v pohodlí útulné polohovatelná sedadla, která poskytují více prostoru pro nohy. Výhodou výběru Premium je to, že zaměstnanci ve vlaku obsluhuje vaše jídlo a nápoje na své místo. Budete mít také přístup k salonků Thalys v Paříži a Bruselu.

Sedadla v pohodlí a Premium jsou umístěny v 2 + 1 vzor. A na každém srubu, najdete 1 tabulka posezení, takže je ideální pro cestování páry. Standard nebo „druhé třídy“ sedadla jsou v 2 + 2 vzor přes auta.

Všechny třídy nabízejí Wi-Fi připojení k internetu na palubě, přístup do baru formou bufetu, a vaše exkluzivní zásuvka pro zapojením svých zařízeních.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

 

Zakoupení vstupenky pro cestování vlakem v Evropě Thalys

Je povinné, aby se vlak výhrady, pokud chcete cestovat na Thalys vlaky. Thalys vlaky jsou kladeny vysoké požadavky, takže ujistěte se, že jste si rezervovat jízdenku co nejvíce dopředu.

Můžete rezervovat svá místa na Thalys až 90 dní předem. A pokud vás Rezervovat Jízdenku na vlak Early, můžete ušetřit až 75%!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Chcete-li výhrady k cestování vlakem v Evropě Thalys, Kniha A Train Online. Pracujeme s Thalys, aby zajistily, že nejste účtován žádný rezervační a získat nejlepší možné ceny.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-europe-thalys%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)