Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 04/11/2022)

Jeden z nejoblíbenějších tras pro dopravu v Evropě je z Londýna do Amsterdamu, rychlá cesta s nadměrnou 4 milionů cestujících dělat trek každý rok. Nejlepší možností dopravy je vlakem přes Eurostar, vysokorychlostní železnice spojující dvě evropské metropole. Tato trasa, který se otevřel v 2018, stále dobrou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a užívat si pohodlí, které poskytuje železniční doprava.

Níže, najdete všechny podrobnosti, které potřebujete, abyste mohli spravovat cestu z Londýna do Amsterdamu Eurostar.

Eurostar Train Times z Londýna do Amsterdamu

Eurostar jezdí často, s až 16 odletů za den v závislosti na dovolenou a víkendy. První vlak z Londýna do Amsterdamu v kterýkoli den odjíždí z London St. Pancras v 07:16 a trvá celkem 3 hodiny a 55 minut, přijíždějící do Amsterdam Central na 12:11 (Amsterdam Central je holandský jméno od hlavního nádraží v Amsterdamu). To je často jedním z nejlevnějších dostupných letenek, takže pokud si nejste averzi k vstávaje můžete ušetřit nějaké peníze a vydejte se na úsvitu.

Časy trasy jsou téměř vždy hodina, která opustí vám spoustu možností pro časy odjezdů. Poslední vlak v noci odjíždí na 17:16 a dorazí 22:11, což je právě dost času vychutnat pozdní noční občerstvení v holandském hlavním městě. Podívejte se na naše stránky, které najdete tlačítko, právo na obrazovce, nebo stačí kliknout SaveATrain.com, pro kompletní harmonogram Eurostar z Londýna do Amsterdamu.

Ceny vlaků z Londýna do Bruselu

Ceny z Londýna do Paříže

Ceny vlaků Ženeva do Londýn

Ceny vlaků z Londýna do Amsterdamu

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Rezervační Your Ticket On The Eurostar

Všechny vlakové jízdenky Eurostar obsahují alespoň dva kusy zavazadla a kabelku. Pokud cestujete s poměrně hodně zavazadla, můžete se také rozhodnout pro vstupenku, která umožňuje přinést více věcí. I když rozpočet letecké společnosti mohou účtovat méně za jejich počáteční rezervace, pytel a poplatky výběr sedadel rychle sčítají, Což znamená, že nakonec zaplatí více za mnohem méně.

Ceny letenek pro tuto cestu z Londýna do Amsterdamu Eurostar mají tendenci hodně kolísat, proto doporučujeme zakoupit vstupenky, jakmile jste schopni. Obecně řečeno, Tyto vstupenky jsou v prodeji tři měsíce předem, i když někdy můžete najít až šest měsíců před datem cesty. Doporučujeme použít Save A Train vstupenky na svět vlak web najít a rezervovat jízdenky na vlak, který automaticky prohledává veškerý dostupný inventář, aby vám získal možnou cenu, zaručena.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Londýna

Ceny vlaků Rotterdam do Londýn

Paříž do Londýna Ceny vlaků

Ceny vlaků Brusel - Londýn

 

Ceny a typy vstupenek na Londýn do Amsterdamu vlakem Eurostar

Eurostar vlak provozuje tři třídy kabiny v závislosti na vašem rozpočtu. Pro ty, kteří prostě chtějí dostat z jednoho místa na druhé, jízdenky druhé třídy jsou vaše nejlepší volba. Ti, kteří na služební cesty mohou namísto toho přednost jízdenku standardní Premier nebo Business Premier, oba který vám umožní sedět v prvotřídních trenéry a zajistit jídlo během cesty.

Jak jsme již bylo uvedeno výše, oceňování mění v závislosti na vaší cesty, takže si budete chtít rezervovat jízdenku na vlak, jakmile se otevře dostupnost. Pokud si rezervovat s dostatečným předstihem, budete mít zájem platit o 92 dolarů zpáteční, nebo o 46 dolarů jednosměrný. Čeká, až na poslední chvíli může řídit ceny až do nebe, s náklady téměř zdvojnásobení později si koupit si lístek.

Mějte na paměti, že od května kupředu, přímý vlak z hlavního nádraží v Amsterdamu do Londýna St. Pancras začne fungovat, což vám ušetří několik hodin doby jízdy na zpáteční cestě. Začíná také přímé spoje do Rotterdam. Tyto služby budou také levnější než současné cen.

jízda Druh vybavení Omezení
Druhá třída
 • 2 kusy zavazadel a jednou rukou tašku zahrnuty
 • Volba sedadel k dispozici po rezervaci
 • Potraviny si můžete zakoupit
Nevratná. Před odjezdem vlaku, si můžete vyměňovat si lístek. Změna poplatek 40 Euro a jízdné rozdíl vztahuje. Je-li nová jízdenka je levnější než původní jízdenky, cenový rozdíl se nevrací.
standardní Premier
 • 2 kusy zavazadel a jednou rukou tašku zahrnuty
 • Modernizované sedadla jsou vybavena větší prostor pro nohy a prvotřídní zážitek
 • Lehká jídla a nápoje se podávají na své místo
Nevratná. Před odjezdem vlaku, si můžete vyměňovat si lístek. Změna poplatek 50 Euro a jízdné rozdíl vztahuje. Je-li nová jízdenka je levnější než původní jízdenky, cenový rozdíl se nevrací.
Obchodní premiér
 • 3 kusy zavazadel a jednou rukou tašku zahrnuty
 • Modernizované sedadla jsou vybavena větší prostor pro nohy a prvotřídní zážitek
 • Kuchař-navržený jídla a šampaňské se podávají na své místo
 • Přístup do exkluzivního salonu před odletem
 • Taxi rezervační služby jsou k dispozici
 • Zdarma zrušení a neomezené výměny do 60 dny po odjezdu na všech trasách mezi Anglii, Francie a Belgie.
 • Zdarma zrušení a neomezené výměny až do odjezdu na přímé trase mezi Velkou Británií a Nizozemskem, a volné výměny na nepřímou cestou (Thalys / Eurostar přes Brusel) až do odchodu.

Stojí za to poznamenat, že Eurostar není k dispozici pro ty, kteří jsou držiteli železničního přihrávce, takže pokud chcete, aby se tato cesta lákavé a cenově, koupit si jízdenku v předstihu. Můžete najít vlaky vstupenky on-line na různých webových stránkách, i když tyto weby vykazují oproti loňským cenám vlaků Eurostar nadměrné ceny Ušetřit vlaku web.

Poté, co v hlavním městě, můžete připojit kupředu prostřednictvím mnoha různých Amsterdam vlaky. Vysokorychlostní vlakové služby jsou nabízeny také na mnoha místech po celém kontinentu.

Ceny vlaků Brémy do Amsterdamu

Ceny vlaků Hannover do Amsterdam

Bielefeld do Amsterdam Ceny vlaků

Ceny vlaků z Hamburku do Amsterdamu

 

Na palubě vlaku Eurostar z Londýna do Amsterdamu

Poté, co na palubě, celková doba cesty z Londýna do Amsterdamu je přibližně 3 hodiny a 52 minut. V kombinaci s pre-odjezd příjezd, Vaše celková doba cesty se bude pohybovat kolem 4.5 hodin.

Vlak samotný nabízí standardní sezení jakož i tabulky, které vám umožní pracovat a jíst s lehkostí. Ty mají tendenci si rána, ačkoli, takže se ujistěte, vybrat předem, pokud je to to, co si přejete. Bez ohledu na to, kde sedíte, máte zaručeno, že mají dobrý prostor pro nohy a svíčky k nabíjení zařízení.

Jak bylo již dříve zmíněno, tam je zdarma WiFi na palubě, takže můžete držet krok se všemi e-mail a požadavky sociálních médií. V závislosti na vaší letence, také můžete zamířit do jídelny trenéra, kde můžete najít jídlo, nápoje a občerstvení. Pokud jste usadit do první třídy kabině, potraviny budou převedeny přímo na své místo.

Při příjezdu, není třeba projít pasovou kontrolou, když po Brexit a odstranění Velké Británie z EU tyto služby se mohou měnit. Ujistěte se, zda místní zákony předtím, než si pustit na své cestě.

Ceny vlaků Londýn - Antverpy

Londýn do Lille Ceny vlaků

Ceny vlaků Štrasburk do Londýn

Londýn do Rotterdam Ceny vlaků

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Proč Travel Europe By Train?

Samozřejmě, Skutečná otázka zní, proč právě Evropa je nejlepší zkušenosti prostřednictvím cestování vlakem – po všem, Tento dobře připojen kontinent je snadno pojízdný letadlem, auto, nebo bus. nicméně, existuje jen málo věcí, jako romantická jako divoké přírodě mimo okna na vlakem, a poprvé cestovatele je tu téměř nic vhodnějšího než poskakování na palubě vlaku těsně předtím, než se odchyluje. To je v hlubokém rozporu s evropských letišť, kde moderní check-in time je v přebytku dvě hodiny a budete trávit více času a peněz dojíždění k místu letiště.

Když už mluvíme o cestovní doby, Evropa je proslulá svou vysokorychlostních železnic, který daleko předčí klikatými dálnic. Vlaky na celém kontinentu jsou rychlé a často přímou, což znamená, že méně času dojíždění a více času prozkoumávat.

Vlakové stanice mají také tu výhodu, že jsou dobře umístěny tak, jak jsou často postaveny v centru města. Obvykle poskytují více časy odletů denně na tisíce cest, což znamená, že budete mít vždy možnost pro cestování.

Konečně, vlakové jízdenky jsou otevřenější, která vám umožní přinést zavazadla a vybrat si svá místa bez placení statný dodatečné poplatky.

To vše znamená, že, zatímco Evropa má mnoho možností pro cestující, Nic se nevyrovná staré dobré cestě vlakem.

Ceny vlaků z Frankfurtu do Londýna

Ceny vlaků z Mnichova do Londýna

Ceny Moutiers do London Train

Marseilles do Londýn Ceny vlaků

 

Zarezervujte si vstupenky s vlakem do Londýna do Amsterdamu vlakem

Vyhledávání na našich stránkách při objednávání vstupenek na všechny nejlepších evropských destinací, počítaje v to Belgie, Itálie, Švýcarsko, a Spojené království (včetně vlaku z Londýna do Amsterdamu s Eurostarem). Náš vyhledávač je navržen tak, aby šetřit peníze na všechny lístky a nezahrnuje žádné rezervační poplatky. Děláme to pro vás snadné koupit tím, že přijímá několik způsobů, jak platit, včetně kreditních karet, giropay, ideál, a mnoho dalších.

Tak, bez ohledu na váš důvod pro cestování, ať už cestujete sami nebo s ostatními, Najděte si vlakové jízdenky na Save a Train, který nabízí nejnižší ceny, zaručena.

 

Při pohledu na knihu? Vzít 3 minuty a najdete lístek pro váš Londýna do Amsterdam vlakem na www.saveatrain.com . Vyplnit datum a čas, který byste chtěli cestovat, a my vám poskytne nejlepší cenu pro vaše cesty.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)