Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

Ah, Švýcarsko, krásná a klidná země pohodlně usazená mezi Itálie, Francie, a Německo. Stojí za návštěvu, abyste zjistili, proč je Švýcarsko trvale hodnoceno jako jedna z nejšťastnějších zemí na světě. Tak co si myslíte o tom, kdy si myslíte, že ‚Švýcarsko‘? Já jsem hádat, zasněžené vrcholky, sýr, a čokoláda. K dispozici bude spousta času na čokoládu a fondue na Swiss vacay, ale ujistěte se, že zahrnují všechny kulturní, přírodní, a historických upozorňuje tato země má nabídnout. Od epických jízd vlaků a horské treky do čelisti-svržení architektury, Švýcarsko má co nabídnout každý typ cestovatel při každém ročním období. Pojďme rozebrat některé z must-DOS pro váš výlet do Švýcarska.

 

Cestovat vlakem

Cestování vlakem je úžasný způsob, jak vidět tuto malou zemi. Půjčení auta silnice a vypnutí může být vhodnější forma dopravy v mnoha zemích, ale cestování vlakem ve Švýcarsku je kultovní zážitek! Vlaky jsou čisté, včas, a cestovat přes některé z nejvíce dechberoucí scenérie ve světě. dodatečně, některé z tras vlaků mají stále velmi zachovalý, historické vagóny, že se budete cítit, jako byste se ve starém filmu! Některé z nejznámějších cest patří Jungfraujoch, GoldenPass linka, a Glacier Express. Některé z těchto cest jsou přiloženy Eurail průsmyk, a některé, které nejsou bude nabízet slevy pro držitele Passu Eurail. Vlaky ve Švýcarsku nejsou vždy levné, takže trochu předem plánování vám pomohou ušetřit nějaké franků, ať už jsou cestování cross-country nebo jen s denní výlet!

Basilej do Interlaken vlakem

Bern do Interlaken vlakem

Luzern do Interlaken vlakem

Curych do Interlaken vlakem

 

Naučit lyžovat

Švýcarské Alpy jsou jedním z nejvíce ikonický Zimní sporty destinací ve světě. Přemýšlejte dny na svazích, a noci schoulená s teplým šálkem čaje a horké misku polévky sýrový. Pokud jste z teplým klimatem a nikdy lyžovat dříve, Zimní výlety, jako by to mohlo jen zdát jako něco, co vidíte ve filmech. Můžete se naučit lyžovat kdykoliv ve svém životě a ve Švýcarsku má dostatek středisek které jsou ideální pro začátečníky, s lyžařské výcviky a králíček kopců. Mnoho středisek nabízí i kurzy pro děti, Díky Švýcarsku skvělým místem pro rodiny s dětmi jít na lyžařské zájezdy!

Vstupenky na Curych do St Moritz Train

Vstupenky na Zermatt do St Moritz Train

Vstupenky na Lyon do St Moritz Train

Vstupenky na Basilej do St Moritz Train

 

návštěva jeskyně:

jeskyně jsou ne První věc, kterou jsem si myslel, když jsem plánoval svou cestu do Švýcarska buď. nicméně, Švýcarsko má mnoho krásných a zajímavých jeskyní k návštěvě, a to zejména v teplejších letních měsících.

Curych - Zermatt Časy vlaků

Ženeva do Zermatt Časy vlaků

Časy vlaků Bern do Zermattu

Časy vlaků Lucerne do Zermattu

 

Jeskyně Gruebisbalm

Tato velká jeskyně má jezero a hodovní síň uvnitř které mohou skutečně pojmout asi 400 lidí a být pronajaty na události, jako večeři formou bufetu, strany, a svatby. Události tam mají DJs, tanečnice, a hudebníci. Můžeš historický vlak z Vitznau do jedinečné destinace. Jejich internetové stránky jsou pouze v němčině, ale můžete použít Google Chrome k prohlédnutí cizojazyčných webových stránek, kde najdete další cestovní informace - můžete zapnout automatický překlad!

 

Svatý. happy Pozor

St. Beatus jeskyně je vynese jeden z nejpůsobivějších jeskynních systémů v zemi. Otevřeno od prvního týden z březen na první týden v říjnu, To je ideální destinací pro jednotlivce nebo skupiny návštěvě western Švýcarsko v teplejších měsících roku. Můžete si prohlédnout jeskyně sám, nebo připojit se na jednom z vedena zájezdy že pravidelně se stalo po celý den. Psi jsou vítáni připojit se k vám v jeskyni, jakož, ale budete muset koupit vstupenku za ně! Zahrnuty v vstupné (pouze pro člověka, Promiňte) je vstup do jeskyně muzea St Beatus, který vás naučí historii, folklór, a geologie jeskynního systému!

 

 

Titlis Glacier Jeskyně

Tenhle je pro zimní měsíce. ledovcové jeskyně, také známý jako ledové jeskyně, jsou jen zřídka tento přístup. Návštěva této otherworldy jeskyně z dávné ledu nutností pro každého lyžování v blízkosti Engelberg. Zachumlat do svých nejteplejších zimní oblečení a plahočit skrz jeskyni v modro-barevný koridorů vyrobených výhradně z ledu!

 

Navštivte jeden z druhu muzea

Každé velké město má Dějiny nebo vědecké muzeum, které je úžasné město přestávky a deštivé dny. nicméně, Některé cíle mají skutečně unikátní muzea že prostě by neměla chybět. Lidé přicházejí z celého světa k návštěvě H.R. Geiger muzeum v Gruyere.

H.R. Geiger je známý švýcarský umělec, který je známý po celém světě pro svou morbidní a futuristické umělecké dílo. Možná ho známe jako umělec, který vytvořil tvory ve filmu Alien. Máte-li rádi podivné, nepředvídatelný umění ponořte se do Geiger muzea a sledovat jej s koktejlem v Geiger na téma bar dalšího obchodu. Nejsou obeznámeni s jeho uměním? Vydejte se na virtuální prohlídku muzea předtím, než jdete.

Časy vlaků Lyon do Ženevy

Curych do Ženevského vlaku

Paříž do Ženevského vlaku

Časy vlaků Lucerne do Ženevy

 

Dopřát v domě fondue

fondue je jeden z nejznámějších pokrmů vyjít ze Švýcarska, a to není náhoda. Lidé byli jíst tavené sýry z komunální banku po stovky let v západní frankofonní části Švýcarska. nicméně, v roce 1930 Švýcarská Sýr Union agresivně na trh tento pokrm na národní i mezinárodní úrovni, ohlašovat to jako národní jídlo Švýcarska jako způsob, jak prodat nadbytek země sýr. A my jsme rádi, že oni dělali, kdo nemá rád s rozpuštěným sýrem a chlebem? Spárování fondue suchým bílé víno, a určitě to nedupejte!

Časy vlaků Basilej - Curych

Časy vlaků Basilej - Ženeva

Časy vlaků z Basilej do Interlaken

Časy vlaků Basilej - Bern

 

Nezapomeňte O čokoládě

je čas pro nemovitý důvod, proč jedeš do Švýcarska – čokoláda! Švýcarsko je velmi známý pro své čokoládové, a na rozích ulic všude v zemi najdete mnoho luxusních čokoládáren, nicméně, Curych je proslulé svými čokoládovými zájezdů. Existuje čokoládová prohlídka hodí se do každého rozpočtu! Můžete si vzít sobotu ranní pěší túra který kombinuje hlavní města s některými z nejlepších čokolád ve městě. Můžete zkusit brát prohlídku malé čokoládovny, a Zkusenosti vytvořit vlastní tabulka čokolády. Pro skutečně luxusní letní aktivity, vzít čokolády Prohlídka lodí k Lindt a Sprüngli továrna.

Časy vlaků Interlaken do Curychu

Časy vlaků Lucerne do Curychu

Časy vlaků Bern do Curychu

Ženeva do Curych Časy vlaku

 

Nahoru Evropy

OK, teď, že jste zaplnily a čokoládu a sýr, Je čas, aby se znovu do pohybu! Švýcarské hory nejsou jen pro zimní lyžování! Existují Úžasné letní túry že můžete jít na celé země, ale region Jungfrau by měl být vysoko na seznamu kbelík. Jungfraujoch je nejvyšším bodem v Evropě 3,454 metrů (~ 11,330 noh) a pohled by neměla chybět. Pokud nejste velký turista, je tam železnice, která vás tam zavede po celý rok, nebo navštívit během zimy. Pokud jste se na výzvu vyzkoušet některé z těchto tras v oblasti. Mnohé z těchto cest má jemné potravin a nápojů zařízení podél cesty, takže se nemusíte bát, nebudete muset drsné něj!

 

Máte nějaké oblíbené lokality ve Švýcarsku? Dejte nám vědět a Nezapomeňte, nejlepší webové stránky Objednat Vlaky vstupenky je Save A Train

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-experiences-switzerland-winter-summer%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)