Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 15/01/2020)

Street art je moderní forma uměleckého výrazu, který dělá naše města krásnější. Dobrý ulice hradební možná i inspirovat, abyste si o sociálně důležitém tématu, nebo vás upozorní děl klasických mistrů.

Města v Evropě jsou plné skvělých míst přetékající street art a graffiti. Můžete si vzít dlouhé procházky ulicemi přetékající s nástěnnými malbami a nikdy nudit. Zde je několik fascinující street art a kde jej vidět v Evropě:

 

Street Art v Londýně

Londýn je jedním z nejatraktivnějších měst pro ty, kteří ocení street art a samotnými umělci. Mezi ulicích můžete navštívit, aby si své dávky fantastické umění, Camden a Shoreditch vyniknout. nicméně, Brick Lane a Southbank jsou dobře známé destinací, také. Ještě pořád, pokud hledáte pro nejznámější místa, které, hlava Shoreditch.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Paříž

Paříž je plná street artu horkých míst, protože často pokrývají celé ulice. Hlava na 10. a 11. okrscích přes ulici Saint-Maur. Je plná Shepard Fairey černo-bílé portréty na stěnách budov, což z něj dělá skvělý chůze. Tato 2 kilometry dlouhá ulice protíná rue Oberkampf, zajímavé místo ze street art pohledu.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Berlín

Fascinující Street Art v Berlíně

 

Berlína East Side Galerie je jedním z nejlepších míst na světě pro ty, kteří mají rádi urban art. Samotné město má rozlehlý pouliční výtvarnou scénu, snad nejlépe ilustrovaný v Kreuzbergu a Mitte. Existují dva okresy s půvabnými vnitřními uličkami a kultovní street uměleckých děl. Vypravte se na východním konci čtvrti Kreuzberg najít nejlepší umění.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Street Art v Řím

Řím měl Rocky Road přijímá street art, ale toto krásné město je nyní konečně umožňuje umělecké reklamy městské vyjadřovat. Existuje několik oblastí, ve kterých street art se postupně vynořovat. nicméně, je nejlepším místem k návštěvě by mohlo být San Lorenzo, sousedství s spousta zářivé graffiti. Pokud jste na návštěvě Říma hledali krásné street art, zaměřit se na Via Enotri, přes Ausoni, Via dei Sardi a Via dei Sabelli.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

Graffiti ve Frankfurtu

Frankfurt je město jedním nemusí čekat, že najde v seznamu pro street art nadšence, protože má více mincovní pověst obchodní metropole. nicméně, dalo by se říci, že i města jako, že jsou náchylné k mít silnou street art výrazu, většinou ve vzpouře při vysoké životní náklady. Frankfurt má mnoho street artu kolem vlakové nádraží a do centra města. Síň slávy na Ratswegkreisel je dalším dobrým místem k návštěvě.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Amsterodam

Amsterdam Central Station street art

 

Amsterdam je street art scény je poměrně silný, a urban art dosahuje dokonce muzejní exponáty. Nejlepší místa Amsterodam pouličního umění jsou Spuistraat, Wijdesteeg, a NDSM, včetně centra oblastech. Můžete si také vzít na street art turné kombinuje na Central Station Amsterdam. Skutečnost, že tato prohlídka existuje vám řekne dost informací o tom, jak hrdý toto město je jeho street art.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Kodaň

Kodaň je skvělé město, pokud chcete vidět nějaké barevné a kreativní street art - a to i v domovech lidí! Christiania je místo, kde najdete ty nejlepší díla talentovaných umělců městských, takže dejte pozor, abyste si to ujít.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

 

Pokud jste připraveni na ty nejlepší street art Evropa má nabídnout; Všechna tato města jsou snadno dostupné vlakem. Rezervovat si vstupenky včas a připravte se na fascinován!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)