Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Příspěvek do blogu

10 Nejnezapomenutelnější místa v Evropě

Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 11/04/2022)

Od Irska po Saské Švýcarsko, a Moravské Toskánsko, půvabné vesničky, a největší ledová jeskyně na světě, tato Evropa má některá z nejúžasnějších míst na světě. Další 10 nezapomenutelná místa v Evropě nabízejí úchvatné výhledy na hory, tajemné cesty, a jedinečné přírodní zázraky objevit.

 

1. Levandulová pole Provence

Nekonečná fialová krása, levandulová pole Provence jsou úchvatným pohledem. Procházka po polích, nasávání čerstvého voňavého vzduchu, a obdivovat scenérii je jedna z nejúžasnějších co dělat v Provence. Kromě levandulových polí, Provence je kouzelné místo pro cestování po Francii. Tento francouzský klenot inspiroval velké umělce jako Van Gogh, Picasso, a Paul Cezanne. Obrazy světově uznávaných malířů nádherně zobrazují nezapomenutelnou scenérii.

Proto, není divu, že levandulová pole přitahují na jaře tolik návštěvníků. Tak, kromě toho, že pořídíte nádherné snímky fialové levandule, můžete navštívit mnoho vesnic na kopcích, jako Les Baux-de-Provence a zřícenina impozantního hradu.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Woman in Lavender fields Provence

 

2. Nejnezapomenutelnější místa v Evropě: Procida, Neapolský záliv

Cestovatelé na Capri obvykle vynechávají, a Naples, malý ostrov Procida je Neapolský záliv skrytý klenot. Kromě barevné scenérie, Procida a Neapolský záliv mají klid, bezstarostná atmosféra, to přidává na jejich kouzlu. Tím pádem, při návštěvě Procidy a neapolských ostrovů buďte připraveni být ohromeni, protože tento výlet bude jedním z nejpamátnějších ve vašem životě.

Pokud bychom měli skočit rovnou k věcem, díky kterým je Procida jednou z nich 10 nezapomenutelná místa v Evropě, číslo 1 je námořní. Výhled na Marina di Corricella je to, co vyneslo Procidu na první místo na našem seznamu. Když stoupáte po silnici k hradu, dorazíte na vyhlídku, s rybářskými domy ze 17. století pod nimi, a mnoho jasných barevných domů, u moře. Jestli tento obraz podobný malbě není nezapomenutelný, co je?

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

 

Unforgettable Place In Italy: Procida, Bay of Naples

 

3. Cliffs of Moher, Irsko

Šíleně velkolepé, Cliff of Moher v minulých letech uvedl mnoho filmů a pořadů. Moherova přirozená krása, zahalené do bohaté zeleně, s výhledem na Atlantický oceán, s epickými výhledy podél 20 km stezka, toto místo má titul jednoho z nezapomenutelných míst v Irsku a Spojeném království.

Tím pádem, pokud máte zájem objevovat jedinečná místa, pak je výlet na Cliffs of Moher perfektní. Za prvé, turistika je 4-5 hodiny dlouhé. Za druhé, stezka spojuje půvabné vesničky Liscannor a Doolin. Tak, sbalte si své nejlepší vycházkové boty, a fotoaparát, protože vás čeká úžasný den v Irsku.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Cliffs of Moher, Ireland

 

4. Park Keukenhof, Holandsko, Nizozemí

S fontánami, Umělá jezera, zelené země trávy, a barevné cesty, v parku Keukenhof je spousta míst pro úžasné obrázky. The největší tulipánová zahrada svět se probouzí ze zimního spánku v nádherných barvách. doslovně, každá cesta v parku Keukenhof odhaluje tulipány v mnoha krásných barvách.

Tak, pokud jste nikdy nebyli na jaře v Nizozemsku, teď máte úžasný důvod přijít. Jen cesta vlakem z Amsterdamu, tulipánová říše divů je a skvělý jednodenní výlet destinace.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

5. Nejnezapomenutelnější místa v Evropě: Údolí Dordogne, Francie

Kamenné domy na zelených kopcích, působivé řeky Dordogne a Vezere, Údolí Dordogne je nejkrásnějším regionem Francie. Začátek u sopečné hory Puy de Sancy, do Massif Central, Dordogne má mnoho turistických stezek a vyhlídek nad ohromujícím údolím.

navíc, můžete prozkoumat 10 okouzlující vesnice v údolí Dordogne. Každá vesnice si zachovala svou přírodu francouzského venkova, a především středověké opevnění a architektura. Tak, Dordogne Valley je jedním z nezapomenutelných míst v Evropě, díky architektuře a velkoleposti přírody.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Dordogne Valley, France

 

6. Nejnezapomenutelnější místa v Evropě: Durbuy, Belgie

Nejmenší město starého Durbuy je nejlepší prozkoumat pěšky. Starověký dlážděné ulice, a vápencové domy, jsou zachovalé. Jedno z nejlepších míst k vidění celého města je z Belvederu, kde můžete obdivovat město a řeku Ourthe. Krásné Durbuy je jedním z nejkrásnějších jednodenních výletů z Bruselu, a zažijete nezapomenutelný čas objevování belgického skrytého klenotu.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Durbuy, Belgium

 

7. Bernská vysočina, švýcarské Alpy

Domov k nádherným vodopádům v údolí Lauterbrunnen, a horolezectví Eiger, Bernská vysočina je nejznámější oblastí ve švýcarských Alpách. s dechberoucí výhled na hory, zasněžené útesy, ovce, a dřevěné chatky, spolu s bohatými a přírodními zázraky, Bern je nezapomenutelné místo po celém světě.

Ve skutečnosti, slova nikdy nevyjádří všechny krásy švýcarských Alp. Tak, jen při procházce Bernskou vysočinou uvidíte, jak krásné a nezapomenutelné jsou.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Breathtaking Bernese Highlands, Swiss Alps

 

8. Nejnezapomenutelnější místa v Evropě: Eisriesenwelt, Rakousko

Skrývá se pod horou Hochkogol, nedaleko Salzburgu v Rakousku, Eisriesenwelt nabízí nezapomenutelné výhledy. především, unikátní jeskynní útvar, a tajemný prostor uvnitř, učinit z ledové jeskyně Eisriesentwelt jedno z nejneobvyklejších míst v Rakousku.

Kromě výhledů dovnitř jeskyně, scenérie na cestě do Eisriesenwelt, a z toho, bere dech. Zatímco ledová jeskyně Eisriesenwelt ano 40 km dlouhá, můžete pouze prozkoumat 1 km uvnitř, tato procházka vytvoří vzpomínky na celý život.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Eisriesenwelt, Austria

 

9. Bastei, Německo

Zubatí spolu, skupina pískovcových skalních útvarů, známý jako Bastei, každý rok přilákat miliony návštěvníků. Za prvé, obří skály Bastei jsou vzpřímené ze země. Za druhé, hlavními prvky jsou tři vrcholy spojené kamenným mostem, do věže, a přidat dramatický efekt. Konečně, krásná příroda kolem Bastei je úchvatná, s různými stromy, a zelené rostliny s výhledem na řeku Labe.

Abych to všechno shrnul, lokalita Bastei je jedním z nejpozoruhodnějších míst k návštěvě v Saském Švýcarsku. Tato oblast je jednou z 5 nezapomenutelné přírodní rezervace v Evropě. Tak, jednodenní výlet do Bastei z Drážďan, Berlín, a dokonce i Praha bude nejpamátnějším dnem na vaší cestě do Německa.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

The colors of The Bastei, Germany

 

10. Nejnezapomenutelnější místa v Evropě: Česko, Morava

Česká republika má své vlastní svěží zelené Toskánsko. Moravská pole jsou zvlněné zelené kopce, s několika stromy rozmístěnými po hedvábných kopcích. Můžete navštívit Moravské Toskánsko, z nejbližšího města, Kyjov. navíc, nejkrásnější výhledy jsou z okolních vesnic, například, Karlín, a Sardice.

Tím pádem, pro nezapomenutelný den, zabalit deku, a místní víno, a najděte si místo s krásným výhledem na Moravská pole. Na začátek všeho, ohromující v každém ročním období, na podzim zlatý, a v zimě sytě zelená, na Moravu je vždy vhodná doba.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Czechia, Moravia

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat vaši dovolenou do těchto 1o nezapomenutelných míst vlakem.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „10 nejnezapomenutelnějších míst v Evropě“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Funforgettable-places-europe%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !