Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/08/2021)

Amsterdam je nádherné město na návštěvu. Tady je tolik vidět a dělat tady, že budete pravděpodobně nikdy nudit. nicméně, to by ještě bylo skvělé míchat věci do pořádku. To je proto, že Amsterdam je skvělým výchozím bodem pro několik úžasných výlety.

Tak, Pokud chcete jít na některé z nejlepších výlety z Amsterdamu, musíte si vybrat to správné místo. V tomto článku, budeme pokrývat prvních pět výlety můžete podniknout Amsterdam. Taky, my vám poskytne všechny potřebné informace o a jak se dostat do těchto míst vlakem. Do konce kusu, budete mít vše, co potřebujete k zahájení neuvěřitelného dobrodružství v Amsterdamu!

 

1. Londýn: Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Amsterdamu!

Při rozhodování o tom jít na výlet z Amsterdamu, Většina lidí se rozhodnou pro něco v okolí. Co přijde na mysl, jsou města v Nizozemsku, Belgie, a možná Německo. nicméně, jen zřídka se rozhodnou jít do Londýna.

Podle našeho názoru, To je jeden z nejlepších jednodenní výlety z Amsterdamu můžete podniknout. Proč? Je to proto, že tento výlet je často přehlížena,. Kvůli tomu důvodu, můžete mít jedinečný zážitek aniž by se museli obtěžovat s příliš mnoho turistů vytěsnění svůj prostor.

Navíc, Londýn je obrovské město se spoustou zajímavých věcí vidět a dělat. Plus, je plná historie a nádhernou architekturou. Pokud tomu tak není všechno, budete také získat šanci projít Pod slavný anglický kanál.

Pokud se rozhodnete jet, Zde je malá informace, které potřebujete na jízda vlakem. To trvá asi čtyři hodiny, než dosáhne Londýna vlakem. Je to trochu déle, ale jak si mnoho lidí cestovat do stejně vzdálených oblastech od Amsterdamu, to je více než proveditelné. Vše, co musíte udělat, je na samém začátku a návrat pozdě, a budete skončit s celý den v Londýně.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

London Best Day Trips from Amsterdam

 

2. Použitý: Kde Pohádka začíná

Všichni víme, že krása Amsterdam především spočívá v jeho kanálů a architektura. nicméně, věděli jste, že všechno existuje v Bruggách, Belgie? Po všem, Je Bruges nazývají Benátky severu, není Amsterdam!

Co je víc, Bruges má nejen všechno, ale je jedním z nejlepších pohádka měst v celé Evropě. Která dělá tam výlet jedno z nejlepších řešení pro vaše výlety z Amsterdamu.

Pokud se rozhodnete jít do Brugg, budete mít příležitost obdivovat jedny z nejkrásnějších středověkých staveb v celé Evropě. A pokud to nestačilo, Bruggy se může pochlubit některými z nejchutnější ručně vyráběná čokoláda!

Při přechodu z Amsterodamu do Brugg, můžete snadno jet vlakem. Celá cesta je velmi levné, a to bude trvat méně než tři hodiny, než dosáhne magické město.

Amsterdam Bruges Vlaky

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Bruges: Where The Fairy Tale Begins

 

3. Haag: Nemůžete minout!

Ze všech jednodenních výletů z Amsterdamu si můžete vzít, Hague je ten, který by neměl chybět. Hlavním důvodem je skutečnost, že Haag je jedním z nejdůležitějších měst v Nizozemsku. To je také jeden z nejkrásnějších.

Člověk by neměl potřebovat žádné další důvody pro návštěvu. nicméně, Chcete-li vědět více, měli byste si být vědomi toho, že Hague je velmi blízko do Amsterdamu. The jízda vlakem trvá jen asi hodinu a je velmi levné.

Hague je sídlo vlády v Nizozemsku, takže můžete očekávat, že mnoho působivých staveb. Město je také umístění Mezinárodního soudního dvora, což je další musíte vidět místo.

Na konci, když se dostanete na Hague, ujistěte se, že k návštěvě Madurodam. Jedná se o miniaturní parku se určitě zbožňuji.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Ghent k Haagské Vlaky

Brugge k Haagské Vlaky

 

 

4. kolínská: Často Zmeškané Gem Z Německa

Německo je zemí naplněn mnoha úžasných měst. nicméně, zřídka lidé považují většina z nich za jednu ze svých výletů z Amsterdamu.

I přesto, že je případ, Německo je stále stojí za návštěvu. To je zvláště pravda, pokud jste se rozhodli jít do Kolína, často zapomněli klenot západního Německa. Nádherné Město leží na břehu stejně nádherné Rýna. Co je víc, Kolín nad Rýnem je centrem ekonomiky, kultura, a cestovní ruch západního Německa.

Pokud se rozhodnete jít na to nádherné město, budete mít tisíce let historie obdivovat. V samém centru města leží a mohutná katedrála. Je to jeden z nejvíce úžasné bohoslužby budete mít možnost vidět v celé Evropě.

Dobrou věc, o Kolíně nad Rýnem je, že to je jen asi tři hodiny cesty přes vlak. Tak, pokud jste se rozhodli jít tam na výlet, dorazíte do města v žádném okamžiku.

Berlín do Cách Vlaky

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

Cologne: An Often Missed Gem Of Germany

 

5. Celodenní výlet do Paříže z Amsterodamu: Co více dodat?

Cest vlakem z Amsterdamu do Paříže býval velmi dlouho. nicméně, jak pozdní, oni jen poslední asi tři hodiny, Díky Paris je ideální cíl pro jednu z vašich Jednodenní výlety z Amsterdam.

Známý pro své muzea umění, architektura, a kuchyně, Paříž je jeden cíl, který není třeba představovat. Existuje jen málo říci o tomto slavném městě, které by mohly dále ho idealizovat nebo lákat.

Z Eifel věže do Versailles, Paris se naplní až po okraj místa k návštěvě a co dělat. Město světla je nejvíce oblíbenou destinací po celém světě, a všichni víme, proč. Tak, Neztrácejte čas čtením o tom a jen Jdi tam!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Paris Best Day Trips from Amsterdam

 

Sečteno a podtrženo

Těchto pět nejlepších výlety z Amsterdamu si jisti, že vaše dovolená nezapomenutelné, a protože jsou snadno dosažitelné vlakem, nemáte žádnou výmluvu, aby návštěvu, pokud jste v Evropě!

 

A, jestli máš nějaké dotazy, neváhejte kontaktovat Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší Jednodenní výlety z Amsterdamu vlakem” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-amsterdam/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)