Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 20/11/2020)

Nové zkušenosti jsou vynikající motivem pro cestování. nicméně, Někdy turista příjemný pohled nemůže držet svíčku na nákupy, bez ohledu na to, jak působivé. Lidé, kteří navštíví na nákupy vědět, a tam je naštěstí spousta měst v Evropě, kde se mohou rozvíjet své výdajové tendence.

nicméně, na mají více peněz a energie odešel za nákupy, je to dobrý nápad, Levná ale rychle. Jak se dostat do nejlepších měst v Evropě pro nakupování vlak splňuje obě podmínky. Pojďme se podívat na některé z hlavních nákupních destinací a jak se tam dostat vlakem:

 

Nakupování v Amsterdamu, Nizozemí

Amsterdam je známý pro mnoho věcí, a jeho nákupní centra jsou jedním z nich. Město nabízí širokou škálu nákupních aktivit a značek, V závislosti na tom, jak velký je váš rozpočet. Pokud hledáte nějaké upscale nakupování budete, a P.C. Hlavní ulice je ulice pro vás. U obchodních domů a nákupních center, jste mohli zasáhnout De Bijenkorf, Magna Plaza nebo Kalvertoren.

De Negen Straatjes nebo Devět Streets jsou také skvělé pro nakupující, pokud chcete zažít mnoho různých obchodů a styly najednou. Můžete dosáhnout Amsterdam vlakem Snadno od většiny velkých evropských měst, včetně Paříži a Kodani.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Nakupování v Miláně, Itálie je naším výběrem módy pro nejlepší města v Evropě pro nakupování

Milán je považován za jedno z nejlepších měst v Evropě pro nakupování díky tomu, že je považován za hlavní město módy. nicméně, Milan je nejen o Módní a high-street fashion v oblasti Duomo. Existuje mnoho dalších míst k prozkoumání, od uměleckých obchodů ve čtvrti Brera po funky vlivy v oblasti Navigli. Milan je skutečně shopper ráj. Pokud jste překvapený něj, můžete cestovat do Milán snadno vlakem z Říma, Benátky, stejně jako další města v Evropě.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

Zurich, Švýcarsko

Best Cities in Europe for Shopping

Zkušení zákazníci milují Curych, zejména těch, kteří mohou udělat to nejlepší ze svých nejdražších obchodech. Curych je jedním z nejlepších měst v Evropě pro nákupy, protože to je jiný než u většiny metropolí. Sihlcity nákupní centrum a nákupní centrum Glatt nejsou obrovské nákupní střediska jste pravděpodobně použity k, ale nabízejí kvalitní maloobchod Zkusenosti.

Jiné pozoruhodné hotspotů patří Bahnhofstrasse, Europaallee, a okolí Langstrasse, zvláště pokud chcete check out švýcarské a urbanismus. Jak se tam dostat vlakem je snadné z Berlína, Mnichov, Vídeň, a další velká evropská města.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Ženeva Zurich Vlaks

 

Berlín, Německo je také mezi nejlepších měst v Evropě pro nákupy

berlin skyline and towers

Berlin odůvodňuje titul jednoho z nejlepších měst v Evropě za nákupy se svými velkými maloobchodními okresech, kde můžete najít prakticky cokoliv. Pro ty, kteří s hlubší kapsy, Kurfurstendamm nebo „Ku'damm“ je must-návštěva, zatímco ti s napjatějším rozpočtem nepochybně ano užít si výlet na Tauentzienstrase. Jako populární evropská destinace a velké město, Berlín je snadno dosažitelný vlakem od mnoha jiných měst v Evropě.

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Antverpy, Belgie

Jedna z věcí, které dělají Antwerp jedinečný shopping-moudrý je jeho světoznámá diamant okres. nicméně, V Antverpách nechybí designér a vinobraní obchody, starožitnictví nebo rušný trhy buď. To může poskytnout jedinečný zážitek pro všechny nakupující, i těch, které jsou těžké potěšit. Můžete dosáhnout Antwerp vlakem z Berlína, Paříž, a dalších měst v Evropě.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Připravte se na některé velké nákupy do některé z nejlepších měst v Evropě? Naplánujte si cestu, a rezervovat jízdenky na vlak brzy!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-europe-shopping-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)