Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/04/2021)

Vlak cestování v zimním období do Paříže přichází s mnoha výhodami. Nejdříve, je to nejpohodlnější způsob, jak cestovat. Sedadla jsou prostorné, což vám větší prostor pro nohy než by se vytvářel letadlo. Chystáte vlakem je také jedním z nejbezpečnější způsoby, jak se dostat k cíli, zejména v zimním období.

 

Nezapomeňte, že v zimních měsících jsou brutální v jiných částech kontinentu. Sníh, plískanice, a teploty pod bodem mrazu aby bylo náročné a děsivý Pro řidiče plout silnice. Cestují autobusem nebo autem se rozumí Vzdorovat chladné počasí a zledovatělé silnice. Tyto silnice jsou kluzké, a auto nebo autobus se může posouvat mimo kontrolu.

Bez ohledu na bezútěšný, mrazivé počasí, Paris zůstává snem destination celoročně. Není třeba, aby přijít o všechno, co Paříž nabízí jen kvůli chladnějšímu podnebí. Zde je důvod, proč byste měli navštívit Paříž v zimě a proč cestování vlakem je nejlepší způsob, jak se tam dostat:

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Cold weather Train Travel in Winter to Paris

 

Zima v Paříži

Zima v Paříži spadá mezi prosincem a Únor. Mnozí budou tvrdit, že nejlepší doba pro návštěvu Paris jsou mezi duben a červen. nicméně, nelze popřít, že Paříž je v zimě magický.

Každý rok, Město světel promění Zimní říše divů. Již v listopadu, město nosníky jasnější s nádherným výlohách a šumivé Vánoce stromy. Představte si, že blikající světla třpytivé na rozdíl od šedé nebe. Bruslení v Paříži je také sen. Budete dokonce najít soudu zřízeného na Eiffelovu věž.

Leden a únor jsou také nejlepší doba pro návštěvu Paříže muzeí. Během zimních měsíců, nyní muzeum davy, které jsou lehčí a řádky, které jsou kratší. A pokud jste vše o noční život, Paříž je známý pro něj celoroční. Taky, pokud jste důvtipný zákazník kteří chtějí získat co nejlepší nákupní nabídky, Zimní Sales v Paříži probíhat od ledna do poloviny února. V zimních měsících jsou také nejlevnější čas, aby zůstali v hotelech protože nabízejí zlevněné ceny pokojů v tomto ročním období.

Lyon je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

Montpellier je Pařížské Vlaky

Příjemné Paříž Vlaky

 

Dress up Train Travel in Winter to Paris

 

Train Travel v Paříži rychle a ve velkém stylu

Pokud hledáte nejlepší způsob, jak dostat do Paříže vás, zjistíte, že cestování vlakem, jak na to pohodlně a pohodlně. Pokud žijete v Evropě nebo jste zamířili do Paříže z evropských měst, násobek vysokorychlostní vlaky dovnitř a ven z Paříže každý den. Následující seznam ukazuje, jak rychle se můžete přijet v Paříži od některých evropských velkoměst, když zvolíte některou z mnoha vysokorychlostních vlaků jsou k dispozici:

  • London do Paříže Eurostar – 2 hodiny a 23 minut
  • Amsterdam do Paříže na Thalys – 3 hodiny a 20 minut
  • V Bruselu do Paříže IC - 1 hodina a 35 minut
  • Utrecht do Paříže na IC - 3 hodiny a 32 minut
  • Rotterdam do Paříže na Thalys - 2 hodiny a 40 minut

 

Chcete-li cestovat do Paříže za méně, kontaktujte nás za nejlepší ceny letenek. Kupovat si lístky v předstihu znamená získat lepší nabídky. Naším cílem je, aby vám pomohl šetřit peníze a tentokrát s naším zjednodušeném procesu rezervace, Jediné, co dělat teď zbývá, je rezervovat si lístky na vlak na SaveATrain.com

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-winter-paris%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)