Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Europe Travel v dubnu znamená Europe Travel během jara času! Vzhledem k tomu, většina z Evropy je tak daleko od rovníku, většina slavný města jsou ještě trochu chladno v dubnu (balit odpovídajícím). Ještě pořád, Europe Travel v dubnu může být jedním z nejlepších měsíců roku k návštěvě nejrušnější a nejoblíbenější města tady. teploty je dost teplo na zábavný prohlížení památek, Zatím velikosti dav jsou mnohem menší, než uvidíte začíná v květnu a červnu. Zde je náš seznam míst, která můžete během jarního cestování cestovat po Evropě!

 

Italská jezera

Europe Travel During Spring Time

 

Tento snímek byl pořízen v Europe Travel v průběhu jara, picture mírové Lakeside vesnic a hluboké modré vody nastavit proti podhůří Alpy, kde zasněžené vrcholky tvoří dramatickou kulisu kouzelné ostrovy Borromeo; okouzlující Como, kde hory strčit do hlubokých vod a malebný Vesnice lpí na svazích. Tyto druhy scén se o druh inspirovat psát poezii nebo spontánně složit do spodní polohy psa. Je to prostě tak úžasně klidný!

Navštívit oblast v dubnu, Jaro jako součást Insight Guides Okouzlující Italian Lakes trip aby zůstali před davy.

Milán Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

Europe Travel během jara v Barceloně / Španělsko

Barcelona

 

Oslavu začátku jara a vlak do Barcelony. Nebude to trvat moc se zamilovat v tomto španělském městě se španělskými lidmi, kteří vždy pamatovat na odpočinek a denní siestu – rychlé zdřímnutí po obědě, při odpočinku na bílém pláže, jíst lahodné paella, a pít čerstvé sangria.

Ležící v oblasti Katalánsko, přímo na severovýchodním pobřeží Středozemního moře ve Španělsku, Barcelona je druhé největší město v Španělsko, a jeden z nejznámějších destinací pro cestovatele Europe Travel v průběhu jara. Barcelona je zajímavý crossover neuvěřitelně starých architektonických skvostů a moderním designem. Pokud jste velkým fanouškem Gaudího architektury, sem pro zobrazení lákavý Sagrada Familia, Casa Batlló, a Güell Park. Barcelona je obvykle zahřát po celý rok, a můžete navštívit tuto turistickou přátelský city ​​v každém ročním období.

 

v Bruggách / Belgie

"In Bruges"

Možná víte, že Bruggy, Belgie, je vyslovován “broozh,” ale mnozí, a hrdinové “v Bruggách” film, rozhodně ne. Jsou to dublinští najatí vrazi, poslal tam svého šéfa po dobu dvou týdnů poté, co hit jde velmi špatně. Jedním z nich je mladý cholerik, který nevidí žádný důvod být kdekoliv, ale Dublin; jiný, starší, jemnější, zvědavější, koupí Guidebook a oznámí: “Bruggy je nejzachovalejší středověké město v Belgii!”

Tak to je nesporně. Pokud je film provedeno nic jiného, to inspirovalo mnoho naléhavých přání navštívit Bruggy.

Použitý je celoroční speciál dva za jednoho! Ležící mezi Francií a Španělskem, malé město je dobře známé pro silný vliv obě města přinášejí, kulminovat neslavný pivo a čokoláda. Spolu s Paříž, Praha, a Budapešť, To je jeden z nejvíce romantický města v Evropě plné kanálů a starých středověkých domů.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Europe Travel během jara v Kolíně nad Rýnem / Německo

Cologne - Europe Travel During Spring Time

 

Tento 2,000 rok staré město se nachází v západní Německo a je hlavním kulturním centrem v regionu. S středověkých katedrál a úchvatný výhled na řeku, kolínská je cíl chtíč-hodné. Zvláště pro ty, kteří chtějí skočit do nové kultury a Zkusenosti nový způsob života a zároveň cestování v Evropě. Nezapomeňte na svůj fotoaparát! Kolín nad Rýnem je open-minded city. Na první pohled to možná není tak krásné jako v jiných městech, ale když jdete kolem, uvidíte, že to je jeden z nejhezčích měst v Německu a rozhodně na našem seznamu pro Evropu cestování v průběhu jara.

The Altstadt (staré Město) má několik velmi pěkných budov, které leží přímo u řeky Rýn. Hned vedle je kolínská katedrála, dědictví UNESCO svět. Je to stojí za to vylézt nahoru do jedné ze dvou věží.

Kolín nad Rýnem je zhruba atmosféra a jeho lidé. Lidé v Kolíně nad Rýnem milují své město. Mají svůj vlastní dialekt a docela dost hudba skupiny, které zpívají o městě v těchto dialektech. Čas oprášit učit nový jazyk!

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Na co čekáš? Existuje spousta státní svátek které můžete využít a jít do Evropy Cestování v průběhu jara. Uložit vlak také dělá to super snadné rezervovat jízdenku na vlak na některou z těchto destinací, rychle a bez námahy!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-spring%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)