Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Evropa jako kontinent je velmi různorodá, Evropa nabízí něco pro každý typ cestovatel - lahodné sousta zahrnuty. Ale tam, kde se vaše chuťové pohárky potěší nejvíce? Jaké jídlo bude mít obrázek váš Instagram navršení 100 ze dne podobnými? Přestat zajímat se a začít žvýkání. Zažít nejlepší v Evropě Food Místa našich nejlepších nabídek!

 

Europe's Best Food Spots on camera

1. Evropští Nejlepší místa Jídlo – Řecko

Zažít nejlepší evropské potravinářské míst v Řecku. Kdo může případně nelíbí potravin naplněné filo těsta? Řecká jídla je těžké poruchy, a to pravděpodobně má co do činění s jejich historií. Země je kulinářská kultura je považován za více než 4,000 let starý. Nemůžete porazit zkušenosti a to je důvod, proč je Evropští Nejlepší místa Jídlo.

 

 

2. Amsterdam

Ve chvíli, kdy necháte vlakové nádraží, jste již bombardováni s řadou úžasných možností. Pěkně popořádku. Půjčit kolo. Krok 2. Jezdit, kam vás váš nos trvá! Evropští Best Food místa jsou v Amsterdam pro řada důvodů,. Nezáleží váš rozpočet, je tu něco pro každého! Mohl bys navštěvovat po dobu jednoho týdne a živit výhradně z pouličních lahůdek a jízdného na trhu.

Nevím, kde začít? Získejte rychlý úvod do potravin scéně v Amsterdamu talíř vytvrzeného sleďů z jedné z městských mnoha sledě vozíků nebo obchod sleď. Pokud to vařené ryby toužíte zkuste smažená ryba. Zbitý a smažený bílá ryba podávaná s majonézou omáčkou. Jako zákusek. Pop do některé z 100 letech pekáren.

Pokud hledáte něco pikantního vás, nebude chybět Možnosti pro sýry. Jsou doslova na každém rohu. Náš oblíbený? A sirup vafle sestává ze dvou tenkých vafle, hluboce smažené s mazlavou dobrotou uvnitř a doplněné práškovým cukrem.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

3. Itálie

Jak bychom mohli dokonce myslet na pojmenování Evropy nejlepší jídlo místa a nezahrnují Itálie! Existuje evropská země s více kultovní jídlo? Ahoj, sacharidy! Pizza a těstoviny jsou na seznamu všech! Nezapomeňte, že každý region má svou specializaci a je závislý na ročním období.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

large pizza italy is part of Europe's Best Food Spots

 

4. Evropští Nejlepší místa Jídlo – Francie

Lyon, známý jako Francie‚s gurmán kapitál nebylo nikdy dostupnější, s přímý vlak do Londýna a TGV spojení, která vám metla na Paříž nebo Marseilles za méně než dvě hodiny. Jsou vaše chuťové pohárky dobrodružné? Dobrý! Máme potěšení pro vás! Vyzkoušet místní specialitu; zástěra ženista (obalované dršťky), pak ji zakončit návštěvou stále oblíbené čtvrti Croix-Rousse na pár skleniček na město.

To může být jeden z Evropy je nejlepších potravin místech, ale to nepřijde bez varování: „Entrée“ lze v jiných částech světa použít jako „hlavní jídlo“,“Ale ve francouzštině, to vlastně znamená „předkrm.“Takže držet se‚předkrm‘pro aperitiv a‚plat‘za hlavní jídlo, a budete vyjde na druhé straně s plným žaludkem a skvělý zážitek.

Lyon do Toulouse Vlaky

Paříže do Toulouse Vlaky

Marseilles Toulouse Vlaky

Bordeaux Toulouse Vlaky

 

5. Londýn

Londýnské potraviny scéna je stále součástí nejlepších evropských potravinových míst, dokud nebudeme znát výsledek Brexit. London scény je mišmaš tradiční kulinářské vize a moderní inovace. Žádný výlet do Londýna zaměřený na jídlo není úplný bez alespoň jednoho odpoledního čaje, neděle pečené v sousedství hospody doprovázen pintu hořké nebo nějaký stánek s jídlem ryba a hranolky z jedné z městských mnoha ‚chippies.’ Pokud Michelin-oblíbená kuchyně jsou vaše věc, pak jste stále na správném místě. Ve Velké Británii je v současné době pět restaurací, které mají tři michelinské hvězdy. The Waterside Inn, Alain Ducasse Na Dorchester, Araki, Restaurace Gordon Ramsay, a The Fat Duck.

Antwerp do Londýna Vlaky

Haagský do Londýna Vlaky

Bordeaux do Londýna Vlaky

Geneva do Londýna Vlaky

 

 

Jsou vaše chuťové pohárky třes? Je váš žaludek kručí v očekávání? Rezervovat další vlak dobrodružství do svého kulinářského nebe volby pomocí SaveaTrain. Kniha nedostatečně 3 minut s žádné rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexperience-europes-best-food-spots%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)