Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

Kıta olarak Avrupa çok çeşitlidir, dahil lezzetli ısırıkları - Avrupa her tür gezgin için bir şeyler sunmaktadır. Ama nerede sizin damak tadınızı memnun olacak en? Ne yemek fotoğrafı olacak Instagram gibilerle 100 doldu bozucu? merak durdurun ve munching başlatmak. Bizim üst seçimlerine Avrupa'da En İyi Gıda Yerleri yaşayın!

 

Europe's Best Food Spots on camera

1. Avrupa'nın En İyi Yiyecek Yerleri – Yunanistan

Yunanistan'da Avrupa'da En İyi Gıda Yerleri yaşayın. muhtemelen yiyecek dolu yufka sevmediğim Kimler? Yunan gıda arıza zordur ve muhtemelen onların geçmişi ile ilgili bir şey var. ülkenin mutfak kültürü üzerinde olarak kabul edilir 4,000 yaşında. o sebebisiniz deneyimi yenemezsin ve bu kadar Avrupa'nın En İyi Yiyecek Yerleri.

 

 

2. Amsterdam

Ayrılmadan an tren istasyonu, Zaten şaşırtıcı seçimler bir dizi alı. İlk şeyler. Bir bisiklet kiralayın. Adım 2. Burnun gereği nerede binmek! Avrupa'nın En İyi Gıda yerler vardır Amsterdam bir için çeşitli nedenleri. Önemli değil Senin bütçen, herkes için bir şey var! Yapabilirdiniz Bir hafta boyunca ziyaret ve sokak davranır ve piyasa ücret off sadece geçinmeye.

Nereden başlayacağımı bilmiyorum? şehrin birçok ringa arabaları biri veya gelen tedavi ringa bir tabak Amsterdam gıda sahne hızlı bir giriş alın ringa ticaret. bu balıkları pişmiş olursa o zaman denemek istemek kızarmış balık. Battered ve derin yağda kızartılmış beyaz balık mayonez sos ile servis. Tatlı için. pastaneler 100'ün hiçbirine Pop.

Eğer iştah açıcı bir şey arıyorsanız, Eğer kısa olmayacak peynir için seçenekler. Onlar her köşe başında kelimenin tam anlamıyla vardır. Bizim favorimiz? A şurup gözleme iki ince gofretler müteşekkil, İçinde aşırı duygusal iyilik ile derin yağda kızartılmış ve üzerine pudra şekeri eklenmiştir.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

3. İtalya

Nasıl biz bile Avrupa'da En İyi Gıda Yerleri adlandırma düşünmek ve İtalya dahil edemedik! Bir Avrupa ülkesi daha ikonik gıda ile var mıdır? Merhaba, karbonhidrat! Pizza ve makarna herkesin gitmesi gerekenler listesinde! Her bölgenin kendine özgü bir özelliği olduğunu ve mevsime bağlı olduğunu unutmayın..

Cenova Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Bologna Milan trenleri

Floransa Milano trenleri

 

large pizza italy is part of Europe's Best Food Spots

 

4. Avrupa'nın En İyi Yiyecek Yerleri – Fransa

Lyon, olarak bilinen Fransa‘ler gurme sermaye daha erişilebilir olmamıştı, Birlikte Londra'ya doğrudan tren ve TGV bağlantıları olduğu fırçalamak Paris veya Marsilya içinde altında iki saat. maceracı duygu sizin damak tadınızı Are? İyi! Sana bir sürprizim var! yöreye deneyin; önlük sapper (ekmekli işkembe), Daha sonra kent üzerinde birkaç içki için sürekli popüler Croix-Rousse bölgesine ziyareti dışarı ile bitirmek.

Bu Avrupa'nın En İyi Gıda Yerlere biri olabilir ama bir uyarı olmadan gelmiyor: “Entrée” dünyanın başka yerlerinde “ana yemek” anlamında kullanılabilir.,”Ama Fransızca, aslında “anlamınameze.ana yemek için ‘meze ve‘entrée plat’” Yani bir sopayla’, ve dolu mideyle ve büyük bir deneyime sahip diğer tarafta dışarı gelirim.

Toulouse Trains Lyon

Paris Toulouse trenleri

Toulouse Trains için Marsilya

Bordo Toulouse trenleri

 

5. Londra

Biz Brexit sonucunu bilene kadar Londra'nın gıda sahnesi hala Avrupa'nın en iyi Gıda Yerlerin parçasıdır. Londra sahnesi Geleneksel mutfak vizyon ve modern yenilik miş-mash. En az bir ikindi çayı olmadan Londra'ya gıda odaklı hiçbir gezi tamamlanmadı, bitters ya da bazı paket servisi bir bira bardağı eşliğinde mahalle barda bir Pazar kızartma balık ve cips Şehirdeki birçok ‘chippies birinden.’ Michelin yıldızlı mutfaklar daha bir şey varsa, o zaman doğru yerde hala. Şu anda İngiltere'de üç Michelin yıldızına sahip beş restoran var.. Waterside Inn, Alain Ducasse Dorchester'de, Araki, Restoran Gordon Ramsay, ve Fat Duck.

Antwerp Londra trenleri

Londra Trains Lahey

Bordo Londra trenleri

Cenevre Londra trenleri

 

 

damak tadınızı titreyen Are? Miden beklentisiyle guruldama mı? yardımıyla seçtiğiniz mutfak cennete sonraki tren macera yapın SaveaTren. altındakiler Kitap 3 herhangi bir rezervasyon ücreti ile dakika!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexperience-europes-best-food-spots%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)