Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/04/2021)

Paris'e kışın Tren seyahat birçok beraberinde çeşitli avantajları. Her şeyden önce, seyahat için en rahat yolu. Koltuklar geniş, size izin daha bacak mesafesi Eğer bir olduğundan daha uçak. trenle gitmek de biridir en güvenli yolu hedef almak için, Özellikle kış aylarında.

 

Kış aylarında kıtanın diğer bölgelerinde acımasız olduğunu unutmayın. Kar, sulu kar, ve donma sıcaklıkları zorlu yapıp korkutucu sürücüler gezinmek için yollar. otobüs veya araba ile seyahat soğuk hava ve buzlu otoyolları göğüs gererek demektir. Yollar kaygan, ve bir araba ya da otobüs kontrolden kayabilir.

Ne olursa olsun kasvetli arasında, soğuk hava, Paris bir rüya kalır Hedef yıl boyunca. sırf soğuk iklimin sunduğu Paris sahip olduğu tüm kaçırmak gerek yok. ziyaret etmelisiniz nedeni işte budur Kışın Paris ve neden tren seyahat oraya en iyi yoldur:

Paris Trains Brüksel

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Marsilya

Paris Trains Amsterdam

 

Cold weather Train Travel in Winter to Paris

 

Paris'te Kış

Paris'te Kış Aralık ve arasına düşer Şubat. En iyi zamanlar Paris arasındadır ziyaret etmek olduğunu iddia edecektir Birçok Nisan ve Haziran. ancak, Hiçbir Paris kışın olduğunu inkar var büyülü.

Her yıl, Işıklar City dönüşür Kış Harikalar Diyarı. Kasım gibi erken, Şehir muhteşem vitrin ve köpüklü ile daha parlak ışınları Noel ağaçlar. Gri gökyüzü aksine ışıltılı parıldayan ışıklar düşünün. Paris buz pateni de bir rüya. Hatta Eyfel Kulesi'nde kurulmuş bir mahkeme bulacaksınız.

Ocak ve şubat da Paris'i ziyaret etmek iyi zamanlardır müzeler. Kış aylarında, kısadır müze hafif kalabalık ve hatları zevk. Ve eğer sen tüm gece hayatı hakkında, Paris o yıl boyunca tanınıyor. Ayrıca, Anlayışlı iseniz müşteri kim iyi alışveriş fırsatları almak istiyor, Kış Satış Paris'te Şubat ayı ortalarında aracılığıyla Ocak çalıştırmak. kış ayları da En ucuz zaman otellerde kalmak Onlar yılın bu süre içinde indirimli oda fiyatları sunuyoruz olarak.

Paris Trains Lyon

Paris Trains Cenevre

Paris trenleri Montpellier

Paris Trains Nice

 

Dress up Train Travel in Winter to Paris

 

Hız ve Stil Paris'e Tren Seyahat

Paris'e almak için en iyi yolu arıyorsanız, O tren seyahat bunu nasıl olduğunu göreceksiniz rahatça ve uygun. Avrupa'da yaşıyorsanız veya Avrupa kentinden Paris'e başlı, çoklu yüksek Hızlı trenler Her gün Paris'te ve dışına gitmek. Aşağıdaki listede bulunan birçok yüksek hızlı trenler birini seçtiğinizde Avrupa'nın büyük şehirlerde bazı Paris'te varmak ne kadar hızlı gösterir:

  • Eurostar Paris'e Londra - 2 saat ve 23 dakika
  • Paris Amsterdam Thalys üzerinde – 3 saat ve 20 dakika
  • IC Paris'e Brüksel - 1 saat ve 35 dakika
  • IC Paris'e Utrecht - 3 saat ve 32 dakika
  • Thalys Paris'e Rotterdam - 2 saat ve 40 dakika

 

Daha az için Paris'e seyahat etmek istiyorsanız, En iyi bilet fiyatlarının için bize ulaşın. Biletlerinizi önceden Alış demektir daha iyi fırsatlar elde. Amacımız size yardımcı olmaktır para biriktir ve bizim basitleştirilmiş rezervasyon işlemi ile zaman, Şimdi yapılacak tek şey üzerinde tren bileti rezervasyonu etmektir SaveATrain.com

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-winter-paris%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)