Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/04/2021)

Traukinio kelionės žiemą į Paryžių ateina su daug privilegijos. Pirmiausia, tai patogiausias būdas keliauti. Sėdynės yra erdvus, leidžia jums daugiau vietos kojoms nei jūs darytumėte lėktuvas. Važiuojant traukiniu taip pat yra vienas iš Saugiausias būdų gauti į savo paskirties vietą, ypač žiemą.

 

Atminkite, kad žiemos mėnesiais yra žiauriai kitose žemyno dalyse. sniegas, šlapdriba, ir šalčio temperatūra kad jis sudėtingas ir bauginantis vairuotojams naršyti keliai. Kelionės autobusu ar automobiliu reiškia braving šaltas oras ir ledinis greitkelių. Keliai yra slidūs, ir automobilį ar autobusas gali slysti iš kontrolės.

Nepriklausomai nuo to, niūrus, ledinis oras, Paryžius lieka svajonė paskirties ištisus metus. Nereikia praleisti ant visų, kad Paryžius turi pasiūlyti tik dėl šaltesnio klimato. Štai kodėl jums turėtų apsilankyti Paryžius žiemą ir kodėl traukinys kelionės yra geriausias būdas ten patekti:

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

Cold weather Train Travel in Winter to Paris

 

Žiemos Paryžiuje

Žiemos Paryžiuje patenka tarp gruodžio ir vasario mėn. Daugelis teigia, kad geriausias laikas aplankyti Paryžiuje yra tarp Balandis ir birželio. Tačiau, nėra abejonių, kad Paryžius žiemą yra magiškas.

Kiekvienais metais, šviesų Miestas virsta Žiemos stebuklų. Jau lapkričio, miestas sijos ryškesnis su įspūdingais langų ekranai ir putojantys Kalėdos medžiai. Įsivaizduokite akimirka žibintai blizgantis priešingai pilkos dangaus. Čiuožinėjimas Paryžiuje taip pat yra svajonė. Jūs net rasti teismui, įsteigtam ne Eifelio bokštas.

Sausio ir vasario mėnesiais taip pat yra geriausias laikas aplankyti Paryžių Muziejai. Per žiemos mėnesius, patinka muziejų minias, kad yra lengvesni ir linijas, kurios yra trumpesnis. Ir jei jūs viskas apie naktinį gyvenimą, Paryžius yra žinomas dėl jo ištisus metus. Taip pat, jei esate išminties pirkėjas kas nori gauti geriausius prekybos pasiūlymais, Žiemos Pardavimai Paryžiuje prasideda nuo sausio, vasario viduryje. Žiemos mėnesiais taip pat yra pigiausias laikas apsistoti viešbučiuose kaip jie siūlo diskontuota kambarių su nuolaidomis per šiuo metų laiku.

Lionas į Paryžius traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

Montpeljė į Paryžių traukiniai

Malonu Paryžiaus traukinių

 

Dress up Train Travel in Winter to Paris

 

Traukinio Kelionės į Paryžių su greičiu ir stilius

Jei ieškote už geriausias būdas gauti į Paryžių, Jūs pamatysite, kad traukinys kelionės yra, kaip tai padaryti patogiai ir patogiai. Jei gyvenate Europoje ar esate vadovauja į Paryžių iš Europos miestas, daugkartinis greitaeigiai traukiniai eiti ir iš Paryžiaus kiekvieną dieną. Toliau pateikiamas sąrašas rodo, kaip greitai galite atvykti į Paryžių iš kai kurių Europos didmiesčiuose, kai jūs pasirenkate vieną iš daugelio greitųjų traukinių turimų:

  • Londonas į Paryžių Eurostar – 2 valandos ir 23 protokolas
  • Amsterdamas į Paryžių nuo Thalys – 3 valandos ir 20 protokolas
  • Briuselis į Paryžių IC - 1 valandą ir 35 protokolas
  • Utrechtas į Paryžių IC - 3 valandos ir 32 protokolas
  • Roterdamas į Paryžių Thalys - 2 valandos ir 40 protokolas

 

Jei norite keliauti į Paryžių mažiau, susisiekite su mumis dėl geriausių bilietų kainos. Perkant bilietus iš anksto reiškia gauti geresnių pasiūlymų. Mūsų tikslas yra padėti jums taupyti pinigus ir laikas su mūsų supaprastintą užsakymo procesą, Vienintelis dalykas liko padaryti dabar yra užsisakyti traukinio bilietus SaveATrain.com

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-winter-paris%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)