Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Vos per kelias valandas, Jums gali būti tyrinėti ryškiai ir sparkly naujų šalių gausybę. bet, kas yra geriausias būdas ten patekti. Traukinys prieš autobusu Europa keliaujant?

 

Greičiau ir geriau ieškote!

Traukiniai, skirtingai autobusų, keliauti tiesiai per kaimas. Tai reiškia, kad vietoj spoksoti nuobodu plento, arba išlaidų valandas tiesiog juda iš vietos į vietą, turite galimybę matyti daugiau jūsų pasirinktoje šalyje. Kai būsite pasiruošę judėti į kitą tikslą, jūs ten ne kartą. Didelis greitis Traukinys prieš Bus Europoje. Tai jokio galvos skausmo.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Miunchenas Kelnas traukiniai

 

nėra uogienės

Iki "be kamščių", mes neturime galvoje "ne saldus beats". Mes kalbame ne Eismo kamščiai. Taip yra dėl geležinkelio bėgių – kelio niekas netrukdo. Jie yra tiesi linija teisė jūsų vieta.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

mokyti, palyginti su autobusu, tai autobusas
Autobusų sėdynės yra tankesnis nei traukinių vietų

Traukinių komfortą, palyginti su autobusu

Kalbant apie kelionę traukiniu arba autobusu. Patogumas yra karalius. Kai jūs nuspręsti tarp traukinio palyginti Bus Europoje, Traukiniai laimėti ne tik pakeliui, bet-tarp, per daug! Geležinkelio stotyse, tu gali laukti savo traukinio patogiai ir saugumas, praplauti vietų atsisėsti, valgyti ir gerti arba pirkti tiekimą savo kelionę.

Autobusu, tu dalintis mažesnį vietos (ir mažesnis WC!) su kiti keleiviai. Jūs negalėsite atsistoti ir ištiesti kojas ar perkelti į ramesnį vežimo, ir ten negali būti jokio maisto ar gėrimo galima.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

mokyti, palyginti su autobusu, tai traukinys sėdynės
Traukinio sėdynės yra patogesnė nei autobusu vietų

Lankstumas Traukinio, palyginti Autobusų

Ant kelionė traukiniu, skelbimai teiks Detali up-to-data informacija apie savo traukinio, nuo tada, kai jis palieka ten, kur jis sustos ir kuri platforma jis nukrypsta nuo, ir jei jūs norite palyginti traukinį, palyginti su autobusu lankstumą, tada ant traukinio, Jums žinoti 90% tikslumas kai atvyksite.

Autobuso bus jums iš taško A į B, bet jei nori eiti toliau, jums bus paleisti į brangių problemų. Nenuspėjamas vėlavimas, sukeltas eismo keliuose gali reikšti trūksta jūsų ryšį, jums kainuos daug daugiau.

Traukinyje, jūs turite visišką lankstumą; tik riesti ir šokinėti ant priklausomai traukiniai, kad atitiktų jūsų planus.

Nesvarbu, jei jūs praleisti savo traukinį - galite tiesiog šokinėti ant kito!

Ar jūs įsitikinusi, į Traukinys prieš Bus Europoje diskutuoti dar?

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Tęsk, užsisakyti traukinio kelionę su Išsaugoti traukinį. Traukinyje yra daug daugiau vietos, turėsite kambarys sėdėti, atsipalaiduoti ir mėgautis kraštovaizdžiu, o jūs planuojate savo kitą žingsnį.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)