Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Během několika málo hodin, můžete prozkoumávat celou řadu světlých a jiskřivý nových zemí. Ale, co je nejlepší způsob, jak se tam dostat. Trénovat proti Bus na Evropa při cestování?

 

Rychleji a lépe vypadající!

Vlaky, Na rozdíl od autobusů, cestovat rovně přes venkov. To znamená, že místo toho zíral na nudné dálnici, nebo trávit hodiny jednoduše přesunu z místa na místo, budete mít příležitost vidět více zvolené zemi. Jakmile budete připraveni vyrazit do dalšího cíle, se tam dostat v žádném okamžiku. Vysoká rychlost Trénovat proti Bus v Evropě. Jedná se o no-nočně.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Mnichov do Kolín nad Rýnem Vlaky

 

žádné zácpy

Výrazem ‚žádné zácpy‘, nemyslíme ‚ne sladké beaty‘. Máme na mysli ne Dopravní zácpy. To je věc železničních tratí – nic nebrání v cestě. Jsou čára vpravo přímo do váš cíl.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

trénovat proti autobusu, To je autobus
Autobusové sedačky jsou hustší než vlakových sedadlech

Pohodlí Vlak proti Bus

Pokud jde o cestování vlakem versus autobusem. Comfort je král. Při rozhodování mezi vlakem ve srovnání s autobusem v Evropě, Vlaky vyhrát nejen na cestě, ale mezi tím, také! Na nádražích, můžeš čekat na vlak v pohodlí a bezpečnost, s dostatkem míst k sezení, dolů, jíst a pít nebo koupit zásoby na cestu.

V autobuse, vy sdílet menší prostor (a menší WC!) s ostatní cestující. Nebudete moci vstát a protáhnout nohy, nebo přesunout na klidnější vozíku, a tam nesmí být žádné jídlo nebo pití k dispozici.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

trénovat proti autobusu, To je vlak sedadla
Vlaková sedadla jsou pohodlnější než bus sedadla

Flexibilita Vlak proti Bus

Na Výlet vlakem, Oznámení bude poskytovat detailní up-to-date Informace o vašem vlaku, od okamžiku, kdy opustí, kde se zastaví a které plošina se odchyluje od, a pokud chcete porovnat vlaku oproti autobusu na flexibilitu, pak ve vlaku, víte, 90% přesnost když přijedete.

Autobus se dostanete z bodu A do bodu B, ale pokud chcete jít dál, budete spouštět do nákladných problémů. Nepředvídatelné zpoždění způsobené provozem na silnicích může znamenat chybí připojení, vás to stálo mnohem víc.

Ve vlaku, máte naprostou flexibilitu; jen otočit nahoru a skočit na cokoliv vlaky tak, aby vyhovovaly své plány.

Nezáleží na tom, jestli jsi svůj vlak - stačí hop na příští!

Jste přesvědčeni, v Trénovat proti Bus v Evropě zatím diskutovat?

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Pokračuj, si objednat výlet vlakem s Uložit vlak. S mnohem větším prostorem ve vlaku, budete mít prostor, aby sedět, relaxovat a vychutnat si scenérie, zatímco budete plánovat svůj další tah.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)