Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 21/04/2023)

Cestoval po Evropě po železnici je dlouholetá tradice, která se nebude dál ve spěchu – Vlaky jsou nejrychlejší, nejekologičtější, a nejúčinnější způsob přesunu z místa na místo. Přestože naše jízdenka na vlak systém má bolest z organizování vlak, hodně plánování a přípravu zbytky. Které vám pomohou naplánovat ideální cestu po Evropě, zde jsou naše nejlepší tipy, jak cestovat po Evropě vlakem.

 

Naplánovat trasu, když se Cestujte po Evropě vlakem

Cestování do Evropy vlakem v 2020 je důležité zvážit plánování vaší trasy a kolik času strávíte v každém cíli. Li Amsterdam, Berlín, Londýn, Milán, Paříž, a Benátky jsou na absolutní seznamu musí vidět, zjistit nejrozumnější cestu, aby se to stalo. Udělejte si seznam míst, které chcete vidět, a tímto způsobem můžete hrubě zmapovat cestu. Rozhodnout o vaše data a kolik dní budete trávit v každé místo k dokončení trasa itinerář.

Milán Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

Nesnažte se sbalit svůj itinerář s příliš mnoha destinací

Jedna z nejhorších věcí, které můžete udělat, když budete cestovat Evropu vlakem, je pokusit se vešly příliš mnoho. Tam je přirozená tendence, aby se pokusila jam co nejvíce měst a zemí, jak je to možné do cesty, nicméně, je při přijímání na cestu, pokud si nejste prožívat každý cíl správně nemá smysl! balení příliš mnoho destinací do vašeho itineráře může být nákladná a může proměnit dovolenou do rozostření hotelových check-in a check-out.

Je důležitější, aby si každé zastávce naplno, než pokusit se vešly příliš mnoho. Ušetříte na přeprava a získat více času, aby prozkoumala své cíle.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Zkontrolujte měnu

Při plánování trasy na cestě Evropou vlakem, zkontrolujte měnami zemí. Ne každá země v Evropě používá Euro. Dokonce i některé členy EU, jako je Bulharsko a Chorvatsko, stále používají svou vlastní měnu, která je specifická pro jejich země. Podívejte se na tento seznam eura a které nejsou členy eurozóny zemí.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Rezervace ubytování v předstihu

I když je možné rezervovat na hotely a ubytovny, jak budete pohybovat z místa na místo, doporučujeme vyzkoušet své nejlepší nedorazí kamkoli bez ubytování zajištěného. Zkuste si rezervovat ubytovny/za první jedním až třemi městy hotely v předstihu, zejména pro populární měst v sezóně, jako je Berlín a Praha. Události, jako festivaly ve městech, mají také vliv na dostupnost. Nestará o ubytování znamená, že můžete trávit svůj čas dělat více věcí, jako vyhlídkové a těší váš volný čas!

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Přes noc co nejvíce – Cestujte po Evropě vlakem

Kdyby jen plánujete strávit jen jeden den ve městě,, pokusit se tam dostat noční vlak. Vy nechcete trávit svůj čas během dne cestovat Tím, že nočním vlakem, můžeš šetřit peníze o ubytování a může mít více času na prozkoumání cíl. Při rezervaci přes noc jízdenka na vlak zkontrolujte, jak dlouho trvá, než se dostat z jednoho místa na druhé.

 

 

Promluvte si s lidmi o cestování po Evropě po vlaku

Ujistěte se, že mluvit s místní obyvatelé nebo ostatní cestující na svém cesta vlakem. Informace, které vám dá může být cennější, než cokoli, co najdete v cestovním průvodci. Tím, že mluví s ostatními, vám může být doporučeno na nejlepší místa k jídlu, jít tančit, skryté drahokamy, skvělý vyhlídkových míst, a nejjednodušší způsob, jak obejít.

 

Plánujete cestu do Evropy vlakem v 2020? Začínáme tím, že drží krok s nejlepším jízdenka na vlak nabízí na našem Facebook a Cvrlikání stránky nebo nás navštivte Ušetřit vlaku on-line za bezkonkurenční vlakové jízdné v celé Evropě

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)