Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky na vlak Trenitalia a cestovní ceny

Zde najdete všechny informace o Levné vlakové jízdenky Trenitalia a Trenitalia cestovní ceny a výhody.

 

témata: 1. Highlights vlakem v Trenitalii
2. O společnosti Trenitalia 3. Nejlepší informace o získání levné jízdenky na vlak Trenitalia
4. Kolik stojí vstupenky Trenitalia 5. Cestovní trasy: Proč je lepší užívat Trenitalia, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi standardní ekonomikou, Pojistné, Obchodní a výkonné na Trenitalia 7. Existuje předplatné Trenitalia
8. Jak dlouho před odjezdem Trenitalia dorazí 9. Jaké jsou vlakové jízdní řády Trenitalia?
10. Které stanice obsluhuje Trenitalia 11. Trenitalia FAQ

 

Highlights vlakem v Trenitalii

  • Společnost Trenitalia byla založena 1. června 2000.
  • v 2005, a červená šipka 1000, Byla spuštěna nejrychlejší vlaková linka Trenitalia. Rychlost, kterou Frecciarossa 1000 dostane se na 300 km za hodinu.
  • Hlavní mezinárodní vlaková trasa je mezi Ženevou a Milánem a trvá 4 hodiny na palubě Trenitalia.
  • Trenitalia provozuje dálkové vlakové spoje a spoje a regionální vlaky kamkoli v Itálii.

 

O společnosti Trenitalia

Vysokorychlostní vlak Trenitalia je služba, která spojuje sever na jih a východ na západ v Itálii a také Itálii se Švýcarskem, Francie, Rakousko, a Německo.

The vlaky trenitalia cestují rychlostí až 3 km km za hodinu na vysokorychlostních vlakových linkách.

Jednoduše 3 Hodiny můžete cestovat z Milána do Říma az Milána do Bologny 1 hodina.

Trenitalia high-speed train

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlaky jízdenky na Trenitalia

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší informace o získání levné jízdenky na vlak Trenitalia

Číslo 1: Rezervujte si vstupenky Trenitalia předem, jak jen můžete

Trenitalia vstupenky jsou k dispozici mezi 2 na 4 měsíce před datem odjezdu. Rezervace vstupenky Trenitalia předem zaručuje, že dostanete nejlevnější letenky, které jsou velmi omezené. Cena jízdenky na vlak stoupá, jak se blížíte ke dni cesty, tak, aby Ušetřete peníze za nákup jízdenky na vlak, objednat co nejvíce předem.

Číslo 2: Cestujte Trenitalia v mimosezónních obdobích

V době mimo špičku jsou vstupenky na Trenitalia levnější, na začátku týdne, a během dne a uprostřed týdne výlety vlakem (úterý, středa, a čtvrtek) často nabízejí nejlevnější ceny. Za nejlepší ceny, Neužívejte vlaky Trenitalia brzy ráno a brzy večer během týdne (kvůli mnoha obchodním cestujícím). Pokud je to možné, vyhněte se vlakům Trenitalia v pátek a v neděli večer (příznivé pro víkendové pobyty) a během státní svátky a také během školních prázdnin protože při těchto příležitostech stouply ceny lístků Trenitalia.

Číslo 3: Objednejte si lístky na Trenitalia, když jste si jisti, že váš cestovní plán

Vlaková doprava Trenitalia je velmi žádaná. Lístek na vlak Trenitalia Base lze vyměnit a upravit bez omezení a lístek Economy Standard lze upravit pouze jednou před datem odjezdu vlaku. Ostatní vstupenky Trenitalia nelze vyměnit ani vrátit peníze, ale na internetu existují fóra, kde můžete svůj lístek Trenitalia prodat z druhé ruky. Uložte doporučení pro vlak Trenitalia cestování je rezervovat, když jste si jisti cestovním plánem.

Číslo 4: Kupte si vstupenky Trenitalia na Save A Train

Save A Train má největší nabídky jízdenek do vlaku v Evropě i po celém světě, najdeme nejlevnější letenky do Trenitalia. Jsme napojeni na mnoho železničních operátorů a naše technologické algoritmy vám vždy nabízejí nejlevnější letenku Trenitalia v Itálii s kombinací jiných provozovatelů vlaků do jiných destinací. Můžeme také najít alternativy k vlakům Trenitalia.

Vstupenky na Bari do Fasano

Vstupenky na Taranto do Fasano

Vstupenky na Milán do Florencie

Vstupenky Benátky na Milán

 

Kolik stojí vstupenky Trenitalia?

Například ceny vstupenek Trenitalia mohou začít na 21 € v době propagace, ale mohou dosáhnout 97 € na poslední chvíli. Ceny vstupenek Trenitalia závisí na vybrané třídě a zde je souhrnná tabulka průměrných cen za třídu pro Řím-Neapol / Řím – Milán / Milán – Výlety vlakem ve Florencii:

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard 21 € – 70 € 40 € – 130 €
Pojistné 42 € – 90 € 78 € – 172 €
obchodní 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Vstupenky Milán na Neapol

Vstupenky na Florencie do Neapol

Vstupenky Benátky na Neapol

Vstupenky na Pisa do Neapol

 

Cestovní trasy: Proč je lepší užívat Trenitalia, a necestovat letadlem?

1) Výhoda vlaků Trenitalia začíná skutečností, že můžete odjet a přijet přímo do centra města v kterémkoli z měst, ze kterých cestujete. Rozhodně, to je něco, co je pro vlaky velmi jedinečné, zvláště pokud cestujete vlakem z Říma, Milán, Florencie, Ženeva, nebo Monako, to je hlavní přínos pro Trenitalia. Vzhledem k tomu, že cesta je přímo do centra města, vyhnete se dopravním zácpám a není nic horšího, než být uvíznut v provozu na dovolené.

Pokud jde o vlakové jízdenky Trenitalia ceny, ceny se obvykle velmi často liší. Některé akce vám umožňují získat levné vlakové jízdenky, ale během posledních dnů před odjezdem, ceny se zvyšují, takže pokud máte rádi bezproblémové cestování, Trenitalia je pro vás!

2) Cestování letadlem má bezpečnostní postupy na letišti. To znamená, že musíte být alespoň 2 hodiny před plánovaným odjezdem. S Trenitalií, musíte přijet jen 30 minut předem. Taky, musíte dojíždět na letiště z centra města. Tak, pokud počítáte celou dobu cesty, Trenitalia vždy vyhrává v celkové době cesty a také v ceně, pokud počítáte svůj čas jako peníze.

3) Ceny letenek Trenitalia jsou někdy vyšší než u letadel na nominální hodnotě letenky, ale srovnání by mělo zahrnovat to, kolik vás stojí vzít jakýkoli dopravní prostředek na letiště. kromě, v některých případech, získáte také volný čas, když cestování vlaky Trenitalia a nakonec s Trenitalia, nemáte poplatky za kufry.

4) Konečně, Letadla jsou jedním z důvodů znečištění ovzduší, na srovnávací úrovni, Vlaky Trenitalia jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí, a pokud porovnáte letadlo s jízdou vlakem, cestování vlakem je 20x méně znečišťujících uhlíkem než letadla.

Vstupenky na Milán do Janov

Vstupenky do Říma do Janov

Vstupenky na Florencie do Janov

Benátky do Janov vstupenky

 

Jaké jsou rozdíly mezi standardní ekonomikou, Pojistné, obchodní, a výkonný ředitel společnosti Trenitalia?

Trenitalia nabízí několik služeb vlakových jízdenek, které jsou sestaveny pro jakýkoli rozpočet a typ cestovatele, ať už jste obchodní cestující, volný čas, nebo oboje.

Hlavním rozdílem mezi třídami vlakových jízdenek Trenitalia je nepružnost úprav jízdenek, ceny, a služeb. Dále, standardní jízdenka na vlak Economy je nejlevnější a nejflexibilnější způsob cestování v Itálii.

Vstupenky Standard Economy Trenitalia:

Trenitalia Standardní jízdenka Economy Economy je nejlevnější ze všech letenek Trenitalia. Tuto jízdenku na vlak je nejlepší rezervovat předem, protože základní jízdenky jsou nízké – rychle se prodávají. Cestující, kteří jsou držiteli jízdenky Standard, si mohou vzít kufry, které se vejdou do zavazadlového prostoru, zdarma a může před odjezdem zrušit jízdenku na vlak a získat částečnou náhradu (poplatek za odpočet 20%).

Vstupenky Economy Premium Trenitalia:

Tato vlaková jízdenka je dražší než standardní jízdenka typu Trenitalia, a Economy Trenitalia Prémiová jízdenka nabízí další služby. Tento typ jízdenky je k dispozici ve vysokorychlostních vlacích Trenitalia a umožňuje změnu času a data pouze jednou před datem odjezdu.

Kromě výhod standardních jízdenek na vlak, Vstupenky Trenitalia Economy Premium nabízejí hezčí místa s větším prostorem pro nohy a sklopná sedadla na dálkových cestách. především, na palubě vlaků Trenitalia jsou k dispozici tři jídla, z nichž si můžete vybrat a lehká jídla a nápoje.

Vstupenky Business Treintalia:

The Vstupenka Trenitalia Business kupující si však mohou užít všech výhod, které jsme výše napsali, cestující společnosti Trenitalia Business Premier těží z mnoha zavazadel, pohodlná ergonomická kožená sedadla, prodloužený prostor pro nohy, a tři jídelní lístky na výběr. navíc, ve vlacích Trenitalia máte stěny pro soukromí a tichou oblast v oblastech určených pro firmy.

Vstupenky Executive Treintalia:

The Trenitalia Executive lístek kupující si mohou užít všech výše uvedených výhod kromě širších ergonomických sklápěcích kožených sedadel, aby si mohli položit hlavy a pohodlně si vychutnat výhled na Itálii.

 

Existuje předplatné Trenitaliavání?

Existuje průkaz pro Itálii, ale jako levnou variantu se doporučuje pouze v případě, že chcete cestovat vlakem 14 dní, předplatné umožňuje zkoumat Itálii vlakem se zvláštními průkazy. Existují 3 dostupné úrovně: Snadný, Pohodlí, a Executive a můžete si vybrat počet cest, které se pohybují v rozmezí 3 na 10 a zvolte typ vlaku od vysokorychlostního Frecce po meziměstskou dopravu a EuroCity.

Průkaz je k dispozici v papírové podobě a musí být v něm aktivován 11 měsíce ode dne nákupu.

 

Jak dlouho před odjezdem Trenitalia dorazí?

Chcete-li získat vlak Trenitalia a mít pravý čas, železnice doporučuje přijet alespoň 30 minut před odjezdem vlaku. Opravdu jsme v Save A Train, věřte, že je dost času a můžete si také užít obchody a získat ty věci, které potřebujete cesta vlakem musí být co nejhladší.

 

Trenitalia tickets

 

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

Jaké jsou vlakové jízdní řády Trenitalia??

To je těžká otázka, ale na kterou může Save A Train odpovědět v plném a reálném čase. Podrobně přejděte na naši domovskou stránku, zadejte svůj původ a cíl v Itálii, a najdete ty nejpřesnější Jízdní řády Trenitalia existují. Vlaky Trenitalia jezdí již v roce 2007 6 mám 11 večer večer z Milána do Bologny, objasnit, že většina vlaků Trenitalia jezdí až do pozdního večera a vlak odjíždí přibližně každou půl hodinu.

Vstupenky z Milána do Benátek

Vstupenky z Padovy do Benátek

Vstupenky z Bologna do Benátek

Vstupenky z Říma do Benátek

 

Které stanice obsluhuje Trenitalia?

Trenitalia pokrývá celou Itálii, nicméně, hlavní národní stanice jsou Milán, Řím, Benátky, Neapol, Turín, Bologna, Ženeva, Florencie, a Verona. Existují 11 mezinárodní stanice: 5 Vlakové nádraží Trenitalia ve Švýcarsku a Belgii 6 stanice ve Francii a několik v Rakousku a Německu a Chorvatsku. Je zřejmé, že můžete pohodlně a rychle cestovat krásným Evropanem a obdivovat italské výhledy, aniž by vám něco uniklo!

Hlavní vlakové nádraží v Miláně se nachází v nejrušnějších Piazza Duca d'Aosta. Vlakové nádraží je architektonicky působivé a obklopené mrakodrapy. Takže, když čekáte na nástup do vlaku Trenitalia, můžete se projít a obdivovat nádherné sochy.

Řím Termini je jednou z největších nádraží v Evropě. Nachází se přímo naproti lázním Diokleciána ve starém Římě. Vstup do terminálu je z náměstí Piazza dei Cinquecento. Existují 29 nástupiště v terminálu a vlaková jízdenka Trenitalia jsou ve vstupní hale nádraží.

Vlakové nádraží ve Florencii, Santa Maria Novella, je kousek od Duomo a hlavních atrakcí ve starém městě Florencii. Stanice je pojmenována po kostele Santa Maria Novella přímo za jejím vchodem. Tak, můžete snadno ukrást několik krásnějších okamžiků na Starém městě, než budete pokračovat další dobrodružství v Itálii.

Neapolský terminál je na východ od Starého města. Pokud plánujete něco udělat jednodenní výlety z Neapole do Pompejí nebo Sorrenta, pak se určitě zastavíte na vlakovém nádraží v Neapoli, kam se vydáte.

Pokud si nejste jisti, které vlakové nádraží si vybrat ve městě, které navštěvujete, udělali jsme na našich stránkách všechny stanice do většiny velkých měst, takže náš algoritmus vybere pro vás tu správnou stanici, ze které chcete odjet a do které dorazit.

 

Trenitalia FAQ

Co bych měl vzít s sebou do Trenitalia?

Stejně důležité je přivést se na cestu Trenitalia. Kromě toho si nezapomeňte nechat na telefonu vytisknout cestovní doklad Trenitalia nebo jej vytisknout a platný pas je nutností a vždy je dobré mít cestovní pojištění.

Jaká společnost vlastní Trenitalia?

Trenitalia je vlastněna italskou vládou a je součástí skupiny FS Italiane.

Trenitalia Časté dotazy týkající se místa, kam mohu jít s Trenitalia?

Regionální, metropolitní, a mezinárodní vlaky, Vlaky Trenitalia vás mohou odvézt kamkoli v Itálii a do vybraných zemí, které hraničí s Itálií. Například, s vysokorychlostními vlaky Trenitalia můžete cestovat do Francie a Švýcarska.

Jaké jsou stravovací postupy pro Trenitalia?

Rezervace jízdenek na vlak a nástup do města Trenitalia nikdy nebyla snazší. Vstupenku do Trenitalia si můžete snadno koupit na poslední chvíli online a až 1 hodinu před odjezdem vlaku. Pro stravování, vše, co potřebujete, je cestovní pas a také předložení kódu PNR (6-číselný kód). Objasnit, kód PNR vám bude zaslán v e-mailu s potvrzením rezervace spolu s e-jízdenkou. Nemusíte tisknout jízdenku předem, protože je k dispozici na vašem mobilu a je přiložena k potvrzovací e-mailu, a ovladač vlaku může také ověřit vaši jízdenku podle jména v nejhorším případě.

Jaké služby na Trenitalia?

Vlaky Trenitalia mají ve vlaku vyhrazený café bar, který je věnován nápojům a lehkému jídlu. V nabídce jsou sendviče, čokoládové lupínky, občerstvení, tabulky čokolády, káva, horká čokoláda, a čaj a pak můžete jíst a pít v tomto železničním voze restaurace nebo si vzít, co jste si koupili, zpět na své sedadlo. Pokud cestujete v podnikání, Pojistné, nebo První třída si můžete vybrat nápoj na uvítanou zdarma z možnosti 9 k dispozici nápoje a sladké, pikantní, nebo bezlepkové občerstvení. Ve všech vlacích Trenitalia, vedle vašeho sedadla jsou elektrické zásuvky.

Nejžádanější časté dotazy na Trenitalia – Musím si objednat místo předem na Trenitalia?

Když si rezervujete lístek na Trenitalia, místo je vám automaticky přiděleno a při rezervaci si nemůžete rezervovat zvláštní místo. Pokud jsou ve vlaku volná sedadla, můžete se pohybovat, vyměnit sedadla, a mají jiný prostor.

Je uvnitř Trenitalia WiFi internet??

Když si kupujete vstupenky Trenitalia předem, můžeš si užít WiFi internet zdarma ve všech vlacích a třídách typu Trenitalia frecciarossa.

 

Trenitalia tickets

 

Na závěr, pokud jste dosáhli tak daleko, víte o vlacích Trenitalia vše, co potřebujete, a jste připraveni si koupit jízdenku na vlak Trenitalia SaveATrain.com.

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !