להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי טרניטליה זולים ומחירי נסיעות

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסים זולים ברכבת טרניטליה ו מחירי הנסיעות של טרניטליה והטבות.

 

נושאים: 1. Trenitalia by Highlights
2. על טרניטליה 3. תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זמין לרכבת טרניטליה
4. כמה עולים כרטיסי טרניטליה 5. מסלולי נסיעה: מדוע עדיף ליטול טרניטליה, ולא לנסוע במטוס
6. מהם ההבדלים בין כלכלה סטנדרטית, פּרֶמיָה, עסקים ומנהלים בטרניטליה 7. האם יש מנוי ל- Trenitalia
8. כמה זמן לפני צאת טרניטליה להגיע 9. מהם לוחות הזמנים של רכבת Trenitalia
10. אילו תחנות מוגשות על ידי Trenitalia 11. שאלות נפוצות על Trenitalia

 

Trenitalia by Highlights

  • חברת Trenitalia הושקה ב -1 ביוני 2000.
  • בשנת 2005, ה חץ אדום 1000, קו הרכבת המהיר ביותר של Trenitalia הושק. המהירות שהפרסיארוסה 1000 מגיע 300 ק"מ לשעה.
  • מסלול הרכבת הבינלאומי העיקרי נמצא בין ז'נבה למילאנו וזה לוקח 4 שעות על סיפון הטרניטליה.
  • Trenitalia מפעילה שירותי רכבות למרחקים ארוכים וקשרים ורכבות אזוריות לכל מקום באיטליה.

 

על טרניטליה

רכבת מהירה טרניטאליה היא שירות המתחבר מצפון לדרום ומזרח למערב באיטליה וגם איטליה עם שוויץ, צָרְפַת, אוֹסְטְרֵיָה, וגרמניה.

ה רכבות טרניטליה נוסעים במהירות של עד 3 ק"מ לשעה בקווי רכבת מהירים.

בפשטות 3 אתה יכול לנסוע ממילאנו לרומא ומילאנו לבולוניה ב 1 שָׁעָה.

Trenitalia high-speed train

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש הרכבת כרטיסים לטרניטליה

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זמין לרכבת טרניטליה

מספר 1: הזמן את כרטיסי Trenitalia מראש ככל שתוכל

כרטיסי טרניטליה זמינים בין 2 ל 4 חודשים לפני מועד היציאה. הזמנת כרטיס טרניטליה מראש מבטיחה שתקבלו את הכרטיסים הזולים ביותר שהם מוגבלים מאוד. כרטיסי הרכבת עולים במחיר ככל שמתקרבים ליום הנסיעה, אז כדי חסוך כסף ברכישת כרטיסי הרכבת שלך, הזמן כמה שיותר מראש.

מספר 2: נסע על ידי טרניטליה בתקופות מחוץ לשיא

כרטיסי Trenitalia זולים יותר בשעות שאינן שיא, בתחילת השבוע, ובמשך היום ובאמצע השבוע נסיעות ברכבות (יום שלישי, יום רביעי, וחמישי) לעתים קרובות מציעים את המחירים הזולים ביותר. למחירים הטובים ביותר, אל תיקח רכבות טרניטליה בשעות הבוקר המוקדמות והערב המוקדמות במהלך השבוע (בגלל מטיילים עסקיים רבים). הימנע אם ניתן לנסוע ברכבות טרניטליה בערבי שישי וראשון (חיובי לבילוי בסוף השבוע) ובמהלך חגים ציבוריים וגם בחופשות לימודים כי בהזדמנויות אלה מחירי כרטיסי טרניטליה מרקיעים שחקים.

מספר 3: הזמן את כרטיסיך לטרניטליה כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך לנסיעות

שירות הרכבות של Trenitalia מבוקש מאוד. ניתן להחליף ולשנות את כרטיס הרכבת Base Trenitalia ללא הגבלה ואת כרטיס ה- Economy Standard ניתן לשנות פעם אחת בלבד לפני מועד יציאת הרכבת. אינך יכול להחליף או להחזיר את הכרטיסים האחרים לטרניטליה, אבל יש פורומים באינטרנט שבהם אתה יכול למכור את כרטיס Trenitalia מיד שנייה. שמור המלצת רכבת עבור טיולי טרניטליה היא להזמין כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך לנסיעות.

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- Trenitalia שלכם ב- Save A Train

ל- Save A Train יש את ההיצע הגדול ביותר של כרטיסי רכבת באירופה ובעולם כולו, אנו מוצאים את כרטיסי Trenitalia הזולים ביותר. אנו מחוברים למפעילי רכבת רבים ואלגוריתמי הטכנולוגיה שלנו מעניקים לך תמיד את כרטיס הטרניטליה הזול ביותר באיטליה עם שילובים של מפעילי רכבת אחרים ליעדים אחרים. אנו עשויים למצוא גם חלופות לרכבות טרניטליה.

כרטיסי בארי לפאסאנו

כרטיסי טרנטו לפאסאנו

כרטיסים למילאנו לפירנצה

כרטיסים לונציה למילאנו

 

כמה עולים כרטיסי טרניטליה?

מחירי הכרטיסים ל- Trenitalia למשל יכולים להתחיל ב -21 יורו בזמן המבצע, אך ברגע האחרון יכולים להגיע ל -97 יורו. מחירי הכרטיסים ב- Trenitalia תלוי בכיתה שתבחר והנה טבלת סיכום של המחירים הממוצעים למחלקה לרומא-נאפולי / רומא – מילאנו / מילאנו – טיולי רכבת בפירנצה:

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט 21 € – 70 € 40 € – 130 €
פּרֶמיָה 42 € – 90 € 78 € – 172 €
עסקים 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

כרטיסים למילאנו לנאפולי

כרטיסים לפירנצה לנאפולי

כרטיסים לונציה לנאפולי

כרטיסים לפיזה לנאפולי

 

מסלולי נסיעה: מדוע עדיף ליטול טרניטליה, ולא לנסוע במטוס?

1) היתרון של רכבות טרניטאליה מתחיל בכך שאתה יכול לצאת ולהגיע ישירות למרכז העיר בכל אחת מהערים ממנה אתה נוסע.. בְּהֶחלֵט, זה משהו שמאוד ייחודי לרכבות, במיוחד אם אתה נוסע ברכבת מרומא, מילאנו, פירנצה, ז'נבה, או מונקו, זהו יתרון מרכזי עבור טרניטליה. בשל העובדה שהטיול ישיר למרכז העיר, אתה נמנע מפקקים ואין שום דבר גרוע יותר מאשר להיתקע בתנועה בחופשה.

כשמדובר בכרטיסי רכבת של טרניטליה תמחור, המחירים נוטים להשתנות לעתים קרובות למדי. מבצעים מסוימים מאפשרים לך להשיג כרטיסי רכבת זולים, אך בימים האחרונים לפני היציאה, המחירים נעשים גבוהים יותר, כך שאם אתה אוהב לנסוע בצורה חלקה, Trenitalia הוא בשבילך!

2) לנסיעות במטוס יש נהלי אבטחה בשדה תעופה. זה אומר שאתה צריך להיות לפחות 2 שעות לפני עזיבתך המתוכננת. עם טרניטליה, אתה צריך להגיע סתם 30 דקות מראש. גַם, אתה צריך לנסוע לשדה התעופה ממרכז העיר. לכן, אם אתה סופר את כל זמן המסע, טרניטליה מנצחת תמיד בזמן נסיעה כולל וגם במחיר אם מחשבים את הזמן שלכם לכסף.

3) לפעמים מחירי הכרטיסים ב- Trenitalia גבוהים יותר מאשר במטוס בעל ערך נקוב של כרטיס, אך ההשוואה צריכה לכלול כמה עולה לך לקחת אמצעי תחבורה לשדה התעופה. חוץ מזה, במקרים מסוימים, אתה מקבל גם זמן פנוי מתי נסיעה ברכבות טרניטליה ולבסוף עם טרניטליה, אין לך דמי מזוודות.

4) לבסוף, מטוסים הם אחת הסיבות לזיהום אוויר, ברמה השוואה, רכבות טרניטליה הן הרבה יותר ידידותי לסביבה, ואם משווים מטוס לנסיעה ברכבת, נסיעה ברכבות היא 20X פחות מזהם פחמן מאשר מטוסים.

כרטיסים למילאנו לגנואה

כרטיסים לרומא לגנואה

כרטיסים לפירנצה לגנואה

כרטיסים לונציה לגנואה

 

מהם ההבדלים בין הכלכלה הסטנדרטית, פּרֶמיָה, עסקים, והנהלה בטרניטליה?

Trenitalia מציעה מספר שירותי מחלקת כרטיסי רכבת אשר בנויים לכל תקציב וסוג נוסע, בין אם אתה מטייל עסקים, פנאי, או שניהם.

ההבדל העיקרי בין שיעורי הכרטיסים לרכבת Trenitalia הוא חוסר הגמישות בשינויים בכרטיסים, מחירים, ושירותים. יתר על כן, כרטיס רכבת אקונומי רגיל הוא הדרך הזולה והגמישה ביותר לנסוע באיטליה.

כרטיסי טרניטליה רגילים לכלכלה:

הטרניטליה כרטיס רכבת רגיל לכלכלה הוא הזול מבין כל מחירי הטרניטליה. עדיף להזמין כרטיס רכבת זה מראש מכיוון שכרטיסי בסיס נמוכים במחיר נמוך – הם מוכרים במהירות. מטיילים המחזיקים בכרטיס רכבת רגיל יכולים לקחת מזוודות המשתלבות בחלל הכבודה, בחינם ויכולים לבטל את כרטיס הרכבת שלהם לפני היציאה ולקבל החזר חלקי (חיוב ניכוי של 20%).

כרטיסי טרניטליה פרימיום:

מחלקת כרטיסי רכבת זו יקרה יותר מסוג הכרטיסים הרגיל של Trenitalia, ה כרטיס כלכלה טרניטליה פרימיום מציע שירותים נוספים. כרטיס נסיעה מסוג זה זמין ברכבות המהירות הגבוהות של טרניטליה ומאפשר שינויים של זמן ותאריך רק פעם אחת לפני תאריך היציאה.

בנוסף ליתרונות הכרטיסים לרכבת רגילה, כרטיסי Trenitalia Economy Premium מציעים מושבים נחמדים יותר עם יותר מקום לרגליים וכיסאות שכיבה בנסיעות למרחקים ארוכים. מעל הכל, ישנם שלושה תפריטי אוכל שתוכלו לבחור בהם וארוחה קלה ושתייה יוגשו למושבכם על גבי רכבות טרניטליה.

כרטיסים טריינטליה עסקיים:

ה כרטיס עסקי של Trenitalia קונים יכולים ליהנות מכל היתרונות שכתבנו לעיל, הנוסעים של Trenitalia Business Premier נהנים מתיקי מזוודות רבים, מושבי עור ארגונומיים נוחים, מרווח רגליים מורחב, ושלושה תפריטי אוכל לבחירה. יתר על כך, יש לך קירות לפרטיות ואיזור שקט באזורים המיועדים לעסקים ברכבות טרניטליה.

כרטיסים להנהלת טריינטליה:

ה כרטיס ההנהלה של טרניטליה קונים יכולים ליהנות מכל היתרונות שהוזכרו לעיל בנוסף למושבי עור שכיבה ארגונומית רחבה יותר כדי להניח את ראשם וליהנות בנוחות מהנופים של איטליה.

 

האם יש מנוי לתכנית של Trenitaliaתנועה?

יש מעבר לאיטליה, אך מומלץ רק כאפשרות זולה אם אתה מתכנן לנסוע ברכבת 14 ימים, המנוי מאפשר לחקור את איטליה ברכבת עם מעברים מיוחדים. יש 3 רמות מעבר זמינות: קַל, נוחות, ו- Executive ותוכלו לבחור את מספר הנסיעות שנעות בין 3 ל 10 ובחרו את סוג הרכבת בין פרצה במהירות גבוהה ועד בין עירונית ויורו סיטי.

המעבר זמין בפורמט נייר ויש להפעיל אותו בתוך 11 חודשים מיום הרכישה.

 

כמה זמן לפני צאת טרניטליה להגיע?

להגיע לרכבת Trenitalia ולהיות בזמן, הרכבת ממליצה להגיע לפחות 30 דקות לפני שהרכבת שלך יוצאת. ואכן אנחנו ב- Save A Train, מאמינים שזה מספיק זמן ותוכלו ליהנות מהחנויות ולקבל את הפריטים הדרושים לכם נסיעה ברכבת להיות חלקה ככל האפשר.

 

Trenitalia tickets

 

כרטיסים למילאנו לרומא

כרטיסים לפירנצה לרומא

כרטיסים לפיזה לרומא

כרטיסים לנאפולי לרומא

 

מהם לוחות הזמנים של רכבת Trenitalia?

זו שאלה קשה אך שאלה אשר Save A Train יכולה לענות עליה במלואה ובזמן אמת. בפירוט עבור לדף הבית שלנו, הקלד את המוצא והיעד שלך באיטליה, ותוכלו למצוא את המדויק ביותר לוחות הזמנים של רכבת טרניטליה יש. רכבות טרניטליה עוברות כבר 6 אני אל 11 בערב ממילאנו לבולוניה, כדי להבהיר את מרבית הרכבות של טרניטאליה נוסעות עד שעות הערב המאוחרות עם רכבת שיוצאת כל חצי שעה בערך.

כרטיסים ממילאנו לונציה

כרטיסים לפדובה לונציה

כרטיסים לבולוניה לונציה

כרטיסים לרומא ונציה

 

אילו תחנות מוגשות על ידי Trenitalia?

Trenitalia מכסה את כל איטליה, למרות זאת, התחנות הלאומיות הגדולות הן מילאנו, רומא, ונציה, נאפולי, טורינו, בולוניה, ז'נבה, פירנצה, וורונה. יש 11 תחנות בינלאומיות: 5 תחנות הרכבת Trenitalia בשוויץ וב- 6 תחנות בצרפת ומעט באוסטריה וגרמניה וקרואטיה. אז ברור שתוכלו לטייל בנוחות ובמהירות באירופה היפה ולהתפעל מהנופים האיטלקיים מבלי להחמיץ דבר!

התחנה המרכזית במילאנו ממוקמת במקום העמוס ביותר פיאצה דוקה ד'אאוסטה. תחנת הרכבת מרשימה ארכיטקטונית ומוקפת בגורדי שחקים. אז בזמן שאתה מחכה לעלות לרכבת טרניטליה, אתה יכול להסתובב ולהתפעל מהפסלים המופלאים.

רומא טרמיני היא אחת מתחנות הרכבת הגדולות באירופה. הוא ממוקם ממש ממרחצאות דיוקלטיאן ברומא העתיקה. הכניסה לטרמינל היא מפיאצה דיי סינקנטו. יש 29 הפלטפורמות בטרמינל ומשרד כרטיסי הרכבת של טרניטליה נמצא בלובי התחנה.

תחנת הרכבת פירנצה, סנטה מריה נובלה, נמצאת במרחק הליכה קצר מהדואומו ומהאטרקציות העיקריות בעיר העתיקה של פירנצה. התחנה נקראת על שם כנסיית סנטה מריה נובלה ממש מעבר לכניסה שלה. לכן, אתה יכול בקלות לגנוב עוד כמה רגעים יפים בעיר העתיקה, לפני שתמשיך ב ההרפתקה הבאה באיטליה.

מסוף נאפולי נמצא מזרחית לעיר העתיקה. אם אתה מתכנן להכין טיולי יום מנאפולי לפומפיי או לסורנטו, אז בוודאי תעצור בתחנת הרכבת של נאפולי לנסיעת הרכבת שלך.

אם אינך בטוח באיזו תחנת רכבת לבחור בתוך העיר בה אתה מבקר, עשינו באתר שלנו את כל התחנות לרוב הערים הגדולות, כך שהאלגוריתם שלנו יבחר עבורכם את התחנה הנכונה לצאת ממנה ולהגיע אליה.

 

שאלות נפוצות על Trenitalia

מה עלי להביא איתי לטרניטליה?

לא פחות חשוב הוא להביא את עצמך לטיול טרניטאליה. נוסף על כך הקפידו להדפיס את מסמך הנסיעות שלכם בטרניטליה בטלפון או להדפיס ודרכון תקף הוא חובה תמיד יש ביטוח נסיעות.

איזו חברה מחזיקה בטרניטליה?

Trenitalia היא בבעלות ממשלת איטליה והיא חלק מקבוצת FS Italiane.

טרניטליה שאלות נפוצות לאן אוכל ללכת עם טרניטליה?

אזורית, עִירוֹנִי, ורכבות בינלאומיות, רכבות טרניטאליה יכולות לקחת אותך לכל מקום באיטליה ולמדינות נבחרות שיש להן גבולות עם איטליה. לדוגמה, עם רכבות במהירות גבוהה של Trenitalia תוכלו לנסוע לצרפת ולשוויץ.

מהם נהלי העלייה למטוס של Trenitalia?

הזמנת כרטיסי רכבת ועלייה לטרניטליה מעולם לא הייתה קלה יותר. אתה יכול לקנות בקלות את כרטיס ה- Trenitalia ברגע האחרון באופן מקוון ועד 1 שעה לפני צאת הרכבת. לעלייה למטוס, כל מה שאתה צריך זה דרכון וגם להציג את קוד ה- PNR (6-קוד ספרתי). להבהיר, קוד ה- PNR נשלח אליך בדוא"ל אישור ההזמנה עם הכרטיס האלקטרוני. אינך צריך להדפיס את כרטיס הרכבת מראש מכיוון שהוא זמין בנייד שלך ומצורף לדוא"ל האישור, ובקר הרכבת יכול גם לאמת את הכרטיס שלך בשם במקרה הגרוע ביותר.

אילו שירותים ב- Trenitalia?

לרכבות של Trenitalia יש בר קפה ייעודי ברכבת המוקדש למשקאות ואוכל קל. התפריט כולל כריכים, שוקולד צ'יפס, חטיפים, חטיפי שוקולד, קפה, שוקו חם, ותה ואז תוכלו לאכול ולשתות ברכבת המסעדה הזו או להחזיר את מה שקניתם למושבכם. אם אתם מטיילים בעסקים, פּרֶמיָה, או במחלקה ראשונה תוכלו לבחור משקה קבלת פנים בחינם מתוך אפשרות של 9 משקאות זמינים ומתוק, ומלוח, או חטיף ללא גלוטן. בכל רכבות טרניטליה, ליד המושב שלך יש חריצי חשמל.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא Trenitalia – האם עלי להזמין מקום מראש בטרניטליה?

כשאתה מזמין כרטיס טרניטליה, מושב מוקצה לך אוטומטית ואינך יכול להזמין מקום ישיבה מיוחד בעת ביצוע ההזמנה. אם יש מקומות פנויים כשאתה ברכבת, מותר לך להסתובב, להחליף מושבים, ויש להם מרחב אחר.

האם יש אינטרנט אלחוטי ב- Trenitalia?

כשאתה קונה את הכרטיסים שלך ל- Trenitalia מראש, אתה יכול להנות אינטרנט אלחוטי חינם בכל הרכבות והכיתות מסוג Trenitalia frecciarossa.

 

Trenitalia tickets

 

לסיכום, אם הגעת עד לכאן, אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות טרניטליה ומוכן לרכוש את כרטיס הרכבת של טרניטליה SaveATrain.com.

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להדריך אותם ישירות לדפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / דה ל / fr או / es ועוד בשפות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !