להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי רכבת ביוסטוסטאר זולים ומחירי נסיעות

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסים זולים לרכבת ביורוסטאר ו מחירי הנסיעות ביורוסטאר והטבות.

 

נושאים: 1. יורוסטאר ברכבת עיקרית
2. על יורוסטאר 3. תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זול לרכב ביורוסטאר
4. כמה עולים כרטיסים ביורוסטאר 5. מדוע עדיף לנסוע ברכבת היורוסטאר, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדלים בין תקן, פרמייר סטנדרט ופרמייר עסקי ביורוסטאר 7. האם יש מנוי ביורוסטאר
8. כמה זמן לפני היציאה להגיע 9. מהם לוחות הזמנים של הרכבת ביורוסטאר
10. אילו תחנות מוגשות על ידי יורוסטאר 11. שאלות נפוצות על Eurostar

 

יורוסטאר ברכבת עיקרית

  • חברת Eurostar הושקה ב- 14 בנובמבר 1994
  • אחת הרכבות המהירות ביותר באירופה היא יורוסטאר, המהירות שאליה מגיע יורוסטאר היא 320 קמ"ש
  • מנהרת ערוץ יורוסטאר היא 50.45 אורך ק"מ או 31.5 מיילס. זה המקבילה ל 169 מגדלי אייפל נערמים זה על זה
  • 2h15 זמן נסיעה בין פריז ללונדון על סיפון היורוסטאר
  • כשנוסעים עם היורוסטאר מבריטניה לאירופה, יש לך 1 שעה אחורה בזמן
  • מעבר מנהרת הערוץ לוקח 35 דקות

 

על יורוסטאר

רכבות מהירות מהירות יורוסטאר היא שירות המקשר בין מערב אירופה ללונדון וקנט בבריטניה, החיבורים מאירופה הם פריז וליל בצרפת, בריסל, ואנטוורפן בבלגיה, רוטרדם ואמסטרדם בהולנד. גַם, אתה יכול להגיע ברכבת מלונדון לדיסנילנד פריז (תחנת הרכבת Chessy Marne La Vallee) וגם יעדים עונתיים בצרפת כמו מרסיי ומוטייר בהרי האלפים הצרפתיים. כל הרכבות ביורוסטאר חוצות את התעלה האנגלית דרך מנהרת הערוץ.

ה שירות הרכבות ביורוסטאר רכבות נוסעות עד 320 ק"מ לשעה בקווי רכבת מהירים. מאז החל יורוסטאר לפעול בשנת 1994, קווים חדשים נבנו בבלגיה ובריטניה כדי להפחית את זמני הנסיעה בין יעדי יורוסטאר. פרויקט קישור הרכבת המנהרה דו-שלבי הושלם ב- 14 בנובמבר 2007, כאשר הועבר המסוף הלונדוני של יורוסטאר מ- Waterloo International ל- לונדון סנט פנקראס אינטרנשיונל תחנת רכבת.

 

Eurostar train

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש הרכבת כרטיסים ליורוסטאר

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זול לרכב ביורוסטאר

מספר 1: הזמן את כרטיסי היורוסטאר שלך מראש ככל שתוכל

כרטיסי רכבת ביורוסטאר זמינים בין 3 חודשים עד 6 חודשים לפני יציאת הרכבת. הזמנת כרטיסי רכבת מראש וודא שאתה מקבל את הכרטיסים הזולים ביותר וכרטיסי הרכבת היורוסטאר הזולים ביותר הם מוגבלים מאוד. מחירי כרטיסי הרכבות ביורוסטאר עולים במחיר ככל שמתקרבים ליום הנסיעה, אז כדי חסוך כסף ברכישת כרטיסי הרכבת שלך, הזמן כמה שיותר מראש.

מספר 2: סעו ביורוסטאר בתקופות מחוץ לשיא

יורוסטאר, מחירי הכרטיסים זולים יותר בשעות שאינן שיא, בתחילת השבוע, וביום. טיולי רכבות באמצע השבוע (יום שלישי, יום רביעי ויום חמישי) לעתים קרובות מציע את המחירים הזולים ביותר. למחירים הטובים ביותר, אל תיקח את היורוסטאר בשעות הבוקר המוקדמות ובערב המוקדם במהלך השבוע (בגלל מטיילים עסקיים רבים), הימנע גם מטיולי יורוסטאר בערבי שישי וראשון (חיובי לבילוי בסוף השבוע), במהלך חגים ציבוריים וגם בחופשות לימודים מחירי מרקיע שחקים ביורוסטאר.

מספר 3: הזמן את הכרטיסים שלך ליורוסטאר כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך לנסיעות

שירות הרכבות ביורוסטאר הוא ביקוש גבוה וכרגע, רק חברת הרכבות Eurostar מפעילה רכבות במנהרת התעלה האנגלית, לָכֵן, אין תחרות. היורוסטאר בהיותו מפעיל הרכבות היחיד בקווים שבין אנגליה למערב אירופה קבע כמה מגבלות על כרטיסי הרכבת. ניתן להחליף כרטיסי רכבת מסוג Business Premier בלבד, לא ניתן להחליף או להחזיר את כרטיסי הרכבת האחרים, אבל יש פורומים באינטרנט שבהם אתה יכול למכור את כרטיסי הרכבת שלך מיד שנייה. לכן, שמור המלצת רכבת עבור נסיעה ביורוסטאר היא להזמין כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך לנסיעות.

מספר 4: קנו את כרטיסי היורוסטאר שלכם ב- Save A Train

ל- Save A Train יש את ההיצע הגדול ביותר של כרטיסי רכבת באירופה ובעולם כולו, ובגלל הכוח שלנו, אנו מוצאים את הכרטיסים הזולים ביותר ביורוסטאר. אנו מחוברים להרבה מפעילי רכבת ומקורות ואלגוריתמי הטכנולוגיה שלנו מעניקים לך תמיד את הכרטיסים היורוסטאר הזולים ביותר ולעיתים עם שילובים של מפעילי רכבת אחרים ליעדים אחרים. אנו עשויים למצוא גם חלופות ליורוסטאר.

 

כרטיסי רכבת לאמסטרדם ללונדון

פריס ללונדון כרטיסי רכבת

כרטיסים לברלין ללונדון

כרטיסי רכבת מבריסל ללונדון

 

כמה עולים כרטיסים ביורוסטאר?

מחירי הכרטיסים יכולים להתחיל ב -35 אירו בזמן הקידום אך יכולים להגיע ל -310 אירו ברגע האחרון. מחירי יורוסטאר תלוי בכיתה שתבחר. להלן טבלת סיכום של המחירים הממוצעים למחלקה ללונדון-פריז / לונדון-בריסל / טיולי לונדון-אמסטרדם:

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט 35 € – 190 € 68 € – 380 €
פרמייר סטנדרט 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Premier Business 310 € 600 €

 

לונדון לבריסל ברכבת

לונדון לפריז ברכבת

ליל ללונדון ברכבת

לונדון לאמסטרדם ברכבת

 

מדוע עדיף לנסוע ברכבת היורוסטאר, ולא לנסוע במטוס?

1) היתרון של נסיעה ביורוסטאר הוא שאתה הולך ומגיע ישירות למרכז העיר בכל אחת מהערים שממנו אתה נוסע, זה משהו שמאוד ייחודי לרכבות, אז אם אתה מאמן נסיעות מפריז, בריסל, אמסטרדם, רוטרדם, אנטוורפן, ליל או לונדון זה יתרון מרכזי עבור יורוסטאר. כשזה מגיע ל תמחור ביורוסטאר, זה בדרך כלל משתנה. כמה מבצעים מאפשרים לכם להשיג כרטיסים זולים ביורוסטאר. אך בימים האחרונים לפני היציאה, המחירים הולכים וגדלים. אם אתה אוהב נסיעה חלקה, יורוסטאר הוא בשבילך!

2) לנסיעות במטוס יש נהלי אבטחה בשדה תעופה, וזה אומר שאתה צריך להיות לפחות 2 שעות לפני עזיבתך המתוכננת, עם יורוסטאר אתה צריך להיות צודק 1 שעה מראש. גַם, אתה צריך לנסוע לשדה התעופה ממרכז העיר. אז אם סופרים את כל זמן המסע, יורוסטאר תמיד מנצח בזמן נסיעה כולל.

3) לפעמים מחירי הרכבות גבוהים יותר מאשר במטוס במחיר נקוב של כרטיס, אבל ההשוואה צריכה לכלול, כמה עולה לך לקחת אמצעי תחבורה לשדה התעופה, חוץ מזה שבמקרים מסוימים אתה מקבל גם זמן פנוי מתי נסיעה ביורוסטאר, ולבסוף אצל Eurostar אין לך דמי מזוודות.

4) מטוסים הם אחת הסיבות לזיהום הגבוה יותר של הפלנטה שלנו, ברמה השוואה, רכבות הן הרבה יותר ידידותי לסביבה, ואם אתה משווה מטוס לנסיעות ברכבת, נסיעה ברכבות היא 20X פחות מזהם פחמן מאשר מטוסים.

easyjet vs eurostar

 

כרטיסי לוקסמבורג ללונדון

כרטיסים מאנטוורפן ללונדון

כרטיסים לרוטרדם ללונדון

כרטיסים לליון ללונדון

 

מה ההבדלים בין תקן, פרמייר סטנדרט, ופרמייר עסקי ביורוסטאר?

לרכבות יורוסטאר יש מספר שירותי מחלקה שנבנו עבור כל תקציב, וכל סוג של מטייל, בין אם אתה נוסע עסקים או פנאי או שניהם 🙂

כרטיסים סטנדרטיים ביורוסטאר:

ה כרטיס Eurostar Standard הוא הזול מבין כל המחירים הזמינים. עדיף להזמין כרטיס רכבת זה מראש, בגלל הכרטיסים הרגילים מחיר נמוך – הם מוכרים במהירות. נוסעים המחזיקים בכרטיס רגיל יכולים לקחת 2 מזוודות + 1 מזוודות לשאת בחינם. הנוסעים בכרטיסי Eurostar רגילים יכולים ליהנות גם מ- WiFi בחינם ומבחר מושבים. כרטיסים סטנדרטיים לרוב אינם ניתנים להחזר.

כרטיסי פרמייר סטנדרטיים סטנדרטיים:

מחלקת הכרטיסים הזו יקרה יותר מסוג הכרטיסים הרגיל ביורוסטאר, ה כרטיס פרמייר סטנדרט מציע שירותים נוספים. בנוסף ליתרונות הכרטיסים הרגילים שכתבנו למעלה, כרטיסי פרמייר סטנדרט מציעים מושבים נחמדים יותר עם מרווח רגליים, מבחר רחב של מגזינים ועיתונים ניתן ללא עלות, ותגישו לכם ארוחה קלה ושתייה למושבכם על סיפון היורוסטאר. כרטיסי Premier Standard ניתנים לשינוי בתשלום בהתאם ליעד שלך.

כרטיסים לפרמייר יורוסטאר לעסקים:

ה כרטיס Eurostar Business Premier קונים יכולים ליהנות מכל היתרונות שכתבנו לעיל אך גם, נוסעי Eurostar Business Premier ירוויחו מכך 3 מזוודות במקום 2, תפריט חם ויוקרתי בעיצוב השף המפורסם ריימונד בלאן, הנוסעים של פרמייר פרמייר יכולים ליהנות מהטרקלין לפני העלייה לרכבת בדרך ללונדון או מלונדון, בנוסף צ'ק אין מיוחד בלבד 10 דקות ושירות הזמנת מוניות רק בשבילם. הכי חשוב, סוג זה של כרטיס Eurostar Business Premier Train מאפשר נסיעה גמישה: אתה יכול לשנות ולבטל את הטיול שלך, לפני עזיבתך או עד 60 ימים לאחר עזיבתך, והכל ללא תוספת תשלום.

 

האם יש מנוי ביורוסטאר?

לא, להפך, יורוסטאר נתמכת רק בכרטיסי נקודה לנקודה ואינה נתמכת על ידי אף מעבר נסיעה, אבל אם תיסעו הרבה ביורוסטאר תוכלו להצטרף למועדון יורוסטאר, זוהי תוכנית נאמנות שמציעה לך לאסוף נקודות נסיעה ברכבת כדי שתוכל לממש נקודות אלה לכרטיסים או הנחות. אתה מרוויח 1 נקודה על כל £ 1 שהוצאת ונקודות אלה מזכות אותך בהרשאות ספציפיות:

– מ 200 נקודות: אתה מקבל כרטיסים ביורוסטאר במחירים מוזלים.

– אם אתה מקבל 500 נקודות: אתה יכול לקבל 1 שדרוג שירות רכבת.

– ואם הצלחת להגיע 1,000 נקודות: אתה יכול לממש 1,000 מצביע על נסיעה הלוך ושוב יורוסטאר ללונדון מכל מקום במערב אירופה.

 

כמה זמן לפני היציאה להגיע?

להשיג את היורוסטאר שלך ולהיות בזמן, הרכבת ממליצה להגיע לפחות 1 שעה לפני שיורדת הרכבת ביורוסטאר. אנחנו ב-Save A Train מאז נסענו הרבה ברכבות של יורוסטאר שזה מספיק זמן ואם התור בביקורת הדרכונים לא יהיה ארוך, תוכלו גם ליהנות מהחנויות ולקבל את הפריטים הדרושים לכם נסיעה ברכבת להיות חלקה ככל האפשר.

 

רכבות לונדון למרסיי

לונדון לרכבות Moutiers

להאג רכבות בלונדון

רכבת לונדון לבורג סנט מוריס

 

מהם לוחות הזמנים של הרכבת ביורוסטאר?

זו שאלה קשה ושאלה שמציל רכבת יכולה לענות עליה בזמן אמת, עבור לדף הבית שלנו והקלד את המוצא והיעד שלך, ותוכלו למצוא את המדויק ביותר לוחות הזמנים של הרכבת ביורוסטאר יש, יש רכבות מ 7 בבוקר עד 9 בערב לכל אחד ממסלולי היורוסטאר ובנתיבים הכבושים ביותר כמו פריז ללונדון או לונדון לפריס, יש לך רכבות יורוסטאר הפועלות כל שעה חצי שעה, אתה רק צריך לבחור את הכרטיס המתאים ליורוסטאר שנוח ללוח הנסיעות שלך.

 

כרטיס לונדון לאנטוורפן

כרטיס לונדון לרוטרדם

דיסנילנד מרן-לה-וולי לכרטיס הרכבת בלונדון

כרטיס לונדון לליל

 

אילו תחנות מוגשות על ידי יורוסטאר?

תחנת הרכבת של פריז ליורוסטאר נקראת פריז Gare du Nord, תחנת הרכבת ממוקמת ברובע העשירי של פריז, שהוא +-30 דקות הליכה מקתדרלת נוטרדאם. לקחת את היורוסטאר, צריך להיכנס לתחנה ולעלות 1 הרצפה בתוך Gare du Nord באמצעות המדרגות הנעות הממוקמות במרכז התחנה.

בדיסנילנד פריז, יורוסטאר מגיע לתחנה מרן לה וואלה צ'סי, שממוקם 5 דקות הליכה מאתרי הנופש דיסנילנד ומלונות דיסנילנד. יש תחנת אחסון מזוודות שמאלית בתוך התחנה ותוכלו ליהנות מהפארק בלי לדאוג למטען היקר שלכם.

בלונדון, בימינו רכבות יורוסטאר יוצאות ומגיעות אל התחנה הבינלאומית סנט פנקראס, ממוקם צפונית למרכז העיר לונדון. לפני 2007, רכבות יורוסטאר נהגו להגיע לתחנת ווטרלו בלונדון.

ה בריסל מדי דרום (בריסל דרום) התחנה ממוקמת באמצע בריסל, אבל וודא שאתה מבין שאתה צריך בריסל מדי דרום ולא התחנה המרכזית בבריסל, יש תחנת רכבת בריסל Midi-Zuid 22 רכבות פלטפורמות, ומשרד הכרטיסים של יורוסטאר ממוקם ליד הרציף 8. כרטיס הרכבת ביורוסטאר מאפשר לנסוע בחופשיות בין בריסל מדי דרום ובריסל מרכז.

התחנה המרכזית של אמסטרדם (התחנה המרכזית של אמסטרדם) ממוקם במרכז העיר אמסטרדם ממש ליד הנהר, כשיוצאים מתחנת הרכבת, אתה רואה את רחוב ראשי של אמסטרדם מלא באטרקציות כמו מאדאם טוסו ולא משם גם את רובע האור האדום. כמו בתחנות רכבת גדולות רבות באירופה, יש לך מחסני מזוודות שנפתחים מוקדם ונסגרים מאוחר אם אתה רוצה רק לבקר 1 יום או לפני שתוכלו לבצע צ'ק-אין במלון שלכם.

בליל, יש לך 2 תחנות רכבת לא רחוקות זו מזו, אבל אתה חייב לזכור את טרמינל יורוסטאר בליל, הוא ליל אירופה ולא ליל פלנדרס, אבל גם אם אתה מקל על זה כדי לטעות, תחנות הרכבת הן 5 דקות אחד מהשני.

התחנה המרכזית באנטוורפן זה המקום בו אתם עולים ליורוסטאר באנטוורפן, העיר השנייה בגודלה בבלגיה, אם אתם נוסעים מאנטוורפן, אנו ממליצים שתגיעו למעשה לתחנת הרכבת ארוכה מהמומלצת 1 שעה לפני היציאה כי זה תחנת הרכבת זכתה בפרסים על קישוט ויש בו אדריכלות 5 רצפות וכל כך נחמד לנווט בה.

כשנוסעים מרוטרדם ורוצה, אתה תשתמש התחנה המרכזית של רוטרדם או בשמו ההולנדי רוטרדם מרכז, תחנת הרכבת הזו בנויה כמו קניון קטן מבפנים החוצה, כך שתוכלו ליהנות מקניות נחמדות לפני ואחריכם מסע ביורוסטאר.

 

שאלות נפוצות על Eurostar

מה עלי להביא איתי ביורוסטאר?

להביא את עצמך לטיול ביורוסטאר הוא חיוני, אך נוסף על כך, עליך לוודא שיש לך את מסמך הנסיעות שלך ביורוסטאר, חובה אחרת היא דרכון תקף וזה תמיד טוב שיש ביטוח נסיעות.

איזו חברה מחזיקה ביורוסטאר?

החברה שהיא הבעלים של יורוסטאר, נקרא באופן לא מפתיע Eurostar International Limited, 55% בבעלות SNCF, 30% CDPQ קנדה, 10% הרמס הפדרציה והשאר שייכים למסילות הברזל הבלגיות, SNCB.

שאלות נפוצות ביורוסטאר לגבי לאן אוכל ללכת עם יורוסטאר?

חוץ מפריז, לונדון, אמסטרדם ובריסל, רוטרדם, וליל, יורוסטאר מפעילה גם קווים עונתיים. בתקופת הקיץ, בין יולי לספטמבר, כמה רכבות יורוסטאר עוברות ישירות לאביניון ולמרסיי, ואילו בחודשי החורף, בין דצמבר לאפריל, הרכבות של יורוסטאר יכולות להגיע ישירות לאזורי סקי בהרי האלפים, כמו Moutiers או Bourg St. Maurice, שהן עיירות המפתח שאליהן עוברים לאתרי סקי כמו La Plange., בחירת אלה, טיגנס וואל תורנס.

מהם נהלי העלייה למטוס ביורוסטאר?

כשמגיעים לתחנת הרכבת ולאזור המיועד, אתה סורק את הכרטיס של היורוסטאר שלך, בימינו אנשים מעדיפים להשתמש בקוד ה- QR, אבל אתה יכול גם לקבל עותק קשיח של כרטיס הרכבת שלך ולסרוק אותו, אז אתה צריך לעבור בדיקת אבטחה (שהם הרבה יותר מהירים מאשר בשדות תעופה), עבור לבקרת דרכונים וחוצה את הגבול ואז אתה הולך לרכבת שלך ובדרך יש לך כמה חנויות או לאונגוסטאר, בסרטון הבא תוכלו לראות את כל התהליך מרגע ההגעה לתחנת הרכבת ועד לעלות לרכבת היורוסטאר.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

אילו שירותים ביורוסטאר?

יש מקום ברכבת היורוסטאר המוקדש למשקאות ואוכל קל ברכבות היורוסטאר, התפריט כולל כריכים, שוקולד צ'יפס, חטיפים, חטיפי שוקולד, קפה, שוקולד חם או תה. לאחר מכן תוכלו לאכול ולשתות ברכבת המסעדה הזו או לקחת את מה שקניתם חזרה למושבכם. אתה יכול להשתמש בחריצי כוח ליד המושב שלך ברכבות של יורוסטאר.

איך מגיעים לרחוב לונדון. Pancras International לנסוע ברכבת היורוסטאר?

כמו בכל צרכי הובלה בלונדון, השימוש במחתרת בלונדון כדי להגיע לתחנה הבינלאומית סנט פנקראס הוא הדרך הפשוטה ביותר. שישה קווים תת קרקעיים שונים מגיעים לתחנת קינגס קרוס ומשם תוכלו ללכת ברגל לרחוב סנט פנקראס הבינלאומי תוך מספר דקות. לונדון סנט פנקראס אינטרנשיונל נמצאת גם כמה דקות מתחנת הרכבת של יוסטון אם אתם מגיעים מדרום לונדון.

האם ניתן לנסוע ברכבות היורוסטאר בין לונדון לאמסטרדם?

מאז אפריל 2018, תודה ליורוסטאר, אתה יכול לנסוע בין לונדון לאמסטרדם בערך 3-4 שעה (ות, ואין צורך להחליף רכבות בבריסל אם כי חלק מרכבות היורוסטאר מלונדון לאמסטרדם, עצירות בבריסל, אבל זה תלוי בכרטיסי היורוסטאר שקונים.

השאלות הנפוצות ביותר ביורוסטאר – האם עלי להזמין מקום מראש ביורוסטאר?

כשאתה קונה כרטיס רכבת ביורוסטאר, מושב יוקצה לך אוטומטית בעת ביצוע ההזמנה. ואם יש מקומות פנויים כשאתה ברכבת, מותר לך להסתובב במרחב אחר.

האם יש אינטרנט WiFi ביורוסטאר?

אתה יכול להנות אינטרנט אלחוטי חינם בכל הרכבות ביורוסטאר וכל שיעורי הנסיעות כשאתה קונה כרטיסים ביורוסטאר מראש.

 

אם הגעת עד לכאן, אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על הרכבות ביורוסטאר שלך ומוכן לרכוש את כרטיס הרכבת שלך ביורוסטאר SaveATrain.com

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml ותוכלו לשנות את / pl ל- / nl או / fr ושפות נוספות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !