להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי OBB זולים ומחירי נסיעות

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסים זולים לרכבת OBB ו מחירי הנסיעות של OBB והטבות.

 

נושאים: 1. OBB על ידי הבהרה ברכבת
2. אודות OBB 3. תובנות מובילות לקבלת כרטיס זול לרכבת OBB
4. כמה עולים כרטיסי OBB 5. מסלולי נסיעה: מדוע עדיף לנסוע ברכבות ה- OBB, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדלים בין תקן, נוחות, וסרשיינה ב- OBB 7. האם יש מנוי ל- OBB
8. כמה זמן לפני יציאת ה- OBB להגיע 9. מהם לוחות הזמנים לרכבת OBB
10. אילו תחנות מוגשות על ידי OBB 11. שאלות נפוצות בנושא OBB

 

OBB על ידי הבהרה ברכבת

  • עם שיעור דייקנות גבוה של 96%, OBB (לפעמים נקרא OEBB) הוא אחד מפעילי הרכבת האמינים ביותר באירופה.
  • כל שנה, OBB לוקח 447 מיליון אנשים ו 105 מיליון טונות של סחורות ליעדיהם באוסטריה ובכל אירופה.
  • OBB מאוד ידידותי לסביבה, ו 100% מכל החשמל שלהם מקורו באנרגיה מתחדשת.
  • OBB היא ספקית שירותי הניידות הגדולה ביותר באוסטריה.

 

אודות OBB

OBB, הרכבות הפדרליות האוסטריות, הוא שם אחר עבור הרכבות הפדרליות באוסטריה. מאז הוקמה בשנת 1923, OBB מספקת שירותי ניידות לאזרחים אוסטרלים כבר שנים. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי באירופה, OBB הוא הטוב ביותר בזמניות, מהימנות, ותדירות.

OBB מציע שירותי רכבות בתוך אוסטריה ובכל אירופה. עם הכרטיס הנכון, אתה יכול לבקר בכל טוב מקומות נופש באירופה. עם קטגוריות שונות של כרטיסים ומנוי כרטיסים, OBB נותן מענה לצרכים של כולם.

רכבות OBB תכופות את וינה – גראץ, זלצבורג – וינה, לינץ – רחוב. פולטן, גרץ - זלצבורג. אתה יכול גם להגיע למדינות שכנות בתוך אירופה באמצעות רכבות OBB.

ברחבי התאגיד, 41,904 עובדים העובדים ברשתות הרכבת והאוטובוסים (פלוס מעל 2,000 חניכים) להבטיח שכמה 1.3 מיליון נוסעים מגיעים בבטחה ליעדיהם מדי יום.

 

OBB train tickets

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש הרכבת כרטיסים ל- OBB

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות מובילות לקבלת כרטיס זול לרכבת OBB

מספר 1: הזמן את כרטיסי ה- OBB מראש ככל שתוכל

המחיר של כרטיסי OBB עולה ככל שיום הנסיעה מתקרב. אתה יכול לחסוך כסף על ידי הזמנת כרטיסי הרכבת OBB שלך ככל האפשר מיום היציאה. כרטיסי OBB זמינים כבר ב 3 ל 6 חודשים לפני יציאת הרכבת. הזמנה מוקדמת מבטיחה כי תקבלו את כרטיסי הרכבת OBB הזולים ביותר. הם גם מוגבלים במספרם, אז ככל שתקדימו להזמין, הזול יותר בשבילך. כדי לחסוך כסף בכרטיסי הרכבת של OBB, רכוש את הכרטיסים שלך מוקדם.

מספר 2: נסע על ידי OBB בתקופות מחוץ לשיא

כרטיסי OBB הם זול יותר בתקופות מחוץ לשיא, בתחילת השבוע, וביום. אתה יכול להיות בטוח שתשיג זול כרטיסי רכבת בתוך השבוע. ביום שלישי, יום רביעי, וחמישי, כרטיסי הרכבת OBB הם החסכוניים ביותר. בגלל היקף נוסעי העסקים הנוסעים לעבודה בבוקר ובערב, כרטיסי רכבת עולים יותר. זה הרבה יותר זול לנסוע בכל מקום בין הבוקר והערב. סופי שבוע הם תקופת שיא נוספת לרכבות, במיוחד בימי שישי ושבת. מחירי כרטיסי הרכבת של OBB עולים גם כן חגים ציבוריים וחופשות בית ספר.

מספר 3: הזמן את הכרטיסים שלך ל- OBB כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך לנסיעות

רכבות OBB נמצאים בביקוש גבוה, ובתחרות מינימלית, כרגע הם נותרים הבחירה המובילה ברכבות באוסטריה. הם יכולים להרשות לעצמם לקבוע מגבלות על כרטיסי רכבת כמו זו שיש להם האוסרת החלפת כרטיסים או החזר כספי אלא אם כן זה סוג הכרטיס העסקי. למרות שיש עדיין אתרים שבהם אתה יכול למכור את הכרטיסים מיד שנייה לאנשים, OBB לא מאפשרת מכירת כרטיסים יד שנייה. איך זה עוזר לך לחסוך כסף? הזמן את הכרטיס שלך רק כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך יחסוך ממך להזמין כרטיס אחד פעמיים מכיוון שמשהו עלה ולא יכולת להשתמש בכרטיס המקורי.

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- OBB שלכם ב- Save A Train

להציל רכבת יש את הגדול ביותר, הכי טוב, והמבצעים הזולים ביותר לכרטיסי רכבת באירופה. הקשר שלנו עם מפעילי רכבת רבים, מקורות כרטיס הרכבת, והידע שלנו באלגוריתמי הטכנולוגיה מעניקים לנו גישה למבצעי כרטיסי הרכבת הזולים ביותר. אנחנו לא מציעים מבצעי כרטיסי רכבת זולים בלבד עבור OBB בלבד; אנו מספקים אותו הדבר עבור חלופות אחרות ל- OBB.

כרטיסים לזלצבורג לווינה

כרטיסים למינכן לוינה

כרטיסים לגרץ לווינה

כרטיסים לפראג לווינה

 

OBB moving train

 

כמה עולים כרטיסי OBB?

כרטיסי OBB מתחילים מ- 1,5 אירו לגובה של 51 יורו לנסיעה ברכבת יחידה. ה מחיר כרטיס OBB תלוי באיזה סוג כרטיס אתה רוכש ומתי אתה בוחר לנסוע:

 

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט 1,50 אירו – 51 אירו 2,40 אירו – 100 יורו
מחלקה ראשונה 1,50 אירו – 51 אירו 2,40 אירו – 100 יורו

 

 

מסלולי נסיעה: מדוע עדיף לנסוע ברכבות OBB, ולא לנסוע במטוס

1) אתה מגיע למרכז העיר. זהו יתרון אחד של רכבות OBB בהשוואה למטוסים. רכבות OBB וכל הרכבות האחרות נוסעות מכל מקום בעיר למרכז העיר הבאה. זה חוסך לך זמן ועלות מונית משדה התעופה למרכז העיר. עם תחנות רכבת, קל יותר להגיע לכל מקום בעיר שאליו אתה הולך. לא משנה מאיפה אתה נוסע, מינכן, זלצבורג, לינץ, או קלן, עצירות מרכז העיר הן יתרון מרכזי ברכבות ה- OBB!

2) נסיעה במטוסים מחייבת אותך להיות בשדה התעופה לפחות כמה שעות לפני זמן הטיסה שלך. תצטרך לעבור בדיקות אבטחה לפני שתאפשר לך לעלות למטוס. עם רכבות OBB, אתה פשוט צריך להיות בתחנה פחות משעה מראש. כשאתה מחשיב גם את הזמן שלוקח לך לנסוע משדה התעופה למרכז העיר, תבינו שרכבות OBB טובות יותר מבחינת זמן הנסיעה הכולל.

3) על פני השטח, נראה כי מחיר הכרטיסים ל- OBB יקר יותר מכרטיסי טיסה תקציביים. למרות זאת, כשאתה משווה את כל החיובים המעורבים, לכרטיסי הרכבת OBB יש מחיר טוב יותר. עם עלויות אחרות כמו דמי מזוודות שלא תצטרך לשלם ברכבות, נסיעה על ידי OBB הכי טוב.

4) הרכבות ידידותיות לסביבה. בהשוואה בין רכבות ומטוסים, רכבות ייצאו למעלה. מטוסים מזהמים את האווירה בכבדות ברמות הפחמן הגבוהות שהם מפטרים. רכבות בהשוואה מחלקות פחמן 20X פחות מאשר מטוסים.

כרטיסים למינכן לאינסברוק

כרטיסים לזלצבורג לאינסברוק

כרטיסים לאוברסטדורף לאינסברוק

כרטיסים לגרז לאינסברוק

 

מה ההבדלים בין תקן, נוחות, וסרשיינה ב- OBB?

ל- OBB מחלקות כרטיסים שונות לתקציבים וסוגי מטיילים שונים: בין אם זה עסקים או פנאי. אתה יכול להיות בטוח שאחד הכרטיסים האלה יתאים לך.

כרטיסי OBB רגילים:

הכרטיס הרגיל הוא כרטיס הרכבת הגמיש ביותר ש- OBB מציע. אם אתה צריך לנסוע בהתראה קצרה, אתה צריך להשיג את הכרטיס הזה. אינך מוגבל לרכבת מסוימת, ואתה רשאי לבחור את החיבור שלך. הכרטיס הרגיל של OBB תקף עבור 2 ימים ללא תלות במסלול ובערוץ הרכישה. ניתן להחזיר כרטיסים רגילים ללא עלות יום לפני יום התוקף הראשון. בעת רכישת כרטיס זה באופן מקוון, יש הוראות מיוחדות להחזר ותוקף.

 

 

OBB כרטיסי נוחות:

כרטיסי OBB קומפורט הם כרטיסי OBB רגילים, והם מוצעים עבור חיבורים באמצעות רכבת לילה. כרטיס OBB קומפורט מכסה את עלות הנסיעה, הזמנה בקטגוריית הנסיעות שנבחרה, וארוחת בוקר בתא השינה.
שלא כמו הכרטיס הרגיל, כרטיס Komfort אינו גמיש כלל. זה מוזמן למסלול מסוים ולרכבת מסוימת. יהיה עליך להשיג כרטיס חדש לכל חיבור לפני ואחרי המסלול אותו מכסה כרטיס זה.
להחזר, כרטיסי ה- Komfort של OBB יוחזרו ללא עלות עד 15 ימים ליום הראשון לתוקף. לאחר 15 סימן יום, יוחזרו כרטיסי קומפורט בשעה 50% מהמחיר המקורי.

 

 

כרטיסי OBB Sparschiene:

מלבד ה- כרטיס רגיל וכרטיס קומפורט, OBB מציעה מגוון נוסף של כרטיסים הידועים בכרטיס Sparschiene. טווח זה זול ולנוסעים בתקציב נמוך. ישנם שני סוגים של כרטיסי Sparschiene.

אובונט כרטיס רכבת

 

האם יש מנוי ל- OBB?

לאזרחים מקומיים, ישנם שני סוגים של מנויים, הוורטיילקארד והאוסטררייכרט. עבור בינלאומיים אנו מציעים לקנות זמן רב מראש ואז תוצג בפניך האפשרות הזולה ביותר.

ניתן לקנות את Vorteilscard Classic ב: (אזרחים מקומיים מקבלים 45% הנחה בכרטיס בודד רגיל לנוסעים שקונים את הכרטיס שלהם מ-)

– דלפקי כרטיסי OBB.

– בשירות הלקוחות של OBB 05-1717

– מהצוות ברכבות ואוטובוסים ב- OBB.

 

עם קלאסי של אוסטררייכרט, תקבל הנחה נוספת בהזמנה עצמית בסך 5% בכרטיס יחיד רגיל לנוסעים בעת רכישת כרטיס מ-:

– מכונת אוטומטיות של כרטיס OBB בתחנת הרכבת.

– מהצוות ברכבות ואוטובוסים ב- OBB.

משפחת וורטיילסקרד

נוסעים בגילאים 15 ומעלה יכולים לרכוש את משפחת Vorteilscard. כרטיס זה תקף בשילוב עם תעודת זהות לצילום, שאמור לכלול את גיל המחזיק. עם הכרטיס הזה, אתה יכול לנסוע בכל רכבות ה- OBB.

כל מחזיקי משפחת Vorteilscard נהנים מהטבות של הקלאסיקה Vorteilscard. בנוסף להטבות הקלאסיות, שני מחזיקי כרטיס Vorteilscard מקבלים גם את ההנחה אם הם נוסעים יחד עם תינוק או ילד. 4 ילדים לכל בעל משפחת וורטיילסקרד יקבלו הנחה של 100% בכרטיס יחיד רגיל.

כרטיס נוער אוסטריה

עד יום שלפני יום הולדתם ה -26, הנוסעים יכולים לקנות אוסטררייכארד יוגנד. אתה יכול להוכיח את גילך עם תעודת זהות עם הוכחת גיל.

משפחת אוסטראקארד

כל הורי תינוקות וילדים המקבלים קצבת משפחה באוסטריה או במקומות אחרים יכולים לקנות משפחת Osterreichcard. היתרונות זהים לזה של הקלאסיקה אוסטררייכארד.

אוסטררייכארד קלאסי

הנוסעים יכולים לקנות Osterreichcard Classic. עם קלאסי של אוסטררייכרט, הם יקבלו הנחה של 100% על עלות הזמנת מושבים למחלקה 1 ו -2. עם Osterreichcard קלאסי מחלקה 2, אתה מקבל א 50% הנחה על שינוי בכיתה משכבה ב 'לכיתה א' עם כרטיס יחיד רגיל.

אוסטררייכארד בכיר

נוסעי קשישים באוסטריה 63 ומעלה יכול לקנות בכיר Osterreichcard. היתרונות זהים לזה של הקלאסיקה אוסטררייכארד.

מיוחד לאוסטרליה

נכים שיש להם את הערכים הבאים בתעודת הנכות האוסטרית שלהם או עם מוגבלות חמורה במלחמה יכולים לרכוש אוסטררייכארד ספסיאל. היתרונות זהים לזה של הקלאסיקה אוסטררייכארד.

כרטיסים ל- Linz לסנט פולטן

כרטיסים לווינה לזלצבורג

כרטיסים לסנט פולטן לוינר נוישטט

כרטיסים לזלצבורג לגרץ

 

OBB train tickets

 

כמה זמן לפני יציאת ה- OBB להגיע?

קשה לומר במדויק לשני, אבל שמור רכבת ממליצה שתגיע כשעה לפני שעת היציאה שלך. אם אתה מסיים בבקרת הדרכונים מספיק מוקדם, אתה יכול לקנות דברים שאתה צריך כדי שהנסיעה ברכבת שלך תהיה נוחה ככל האפשר.

 

מהם לוחות הזמנים לרכבת OBB?

תוכלו לגלות זאת בזמן אמת בדף הבית שלנו בשמירת רכבת. פשוט הקלד את המיקום הנוכחי שלך ואת היעד הרצוי, ואנחנו נראה לך את המידע.

 

אילו תחנות מוגשות על ידי OBB?

תחנת וינה של OBB היא וינה האופטבאנהוף (התחנה המרכזית של וינה), שנמצא ליד Sudtiroler Platz בלב וינה.

בלינץ, בימינו רכבות OBB יוצאים ומגיעים מהתחנה המרכזית של לינץ (התחנה המרכזית בגרמנית שווה ל- Hauptbahnhof), לא רחוק נהר הדנובה.

תחנת הרכבת הראשית של זלצבורג (התחנה המרכזית של זלצבורג) ממוקם באמצע העיר השנייה בגודלה באוסטריה – זלצבורג.

 

שאלות נפוצות בנושא OBB

האם מותרים אופניים על הסיפון רכבות OBB?

אופניים מותרות ברכבות OBB כל עוד אתה קונה כרטיס עבורן בתחנה. הם עולים 2 אירו לאופניים.

האם ילדים נוסעים חינם ברכבות ה- OBB?

כן, אבל רק עד גיל מסוים. ילדים מתחת לגיל שש נוסעים בחינם.

מותרות לחיות מחמד ברכבות OBB?

כן, הם כל עוד הם מקפידים על ההנחיות לגבי חיות מחמד. יש לשאת חיות מחמד קטנות בארגז או במקרה דומה.

מהם נהלי העלייה למטוס ל- OBB?

בחלק מהתחנות יש צגים אלקטרוניים החושפים את היווצרות הרכבות. נוסף, השתמש באלו כדי לבדוק את האזורים היכן יהיה מספר מאמן הרכבת בבוא הרכבת.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא OBB – האם עלי להזמין מקום מראש ב- OBB?

אתה פחית בובסדר א אני יודעבְּ- מראש על מקומי OBB רכבות ל 3 תורה. אתה יהיה קבל אישי מושב לאחר ביצוע הזמנה.

האם יש אינטרנט WiFi בתוך ה- OBB?

כן. אתה יכול להנות אינטרנט אלחוטי בחינם בכל רכבות ה- OBB וכל שיעורי הנסיעות כשאתה קונה כרטיסי OBB (רצוי ב- SaveATrain.com).

 

אם קראת עד לנקודה זו, אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות ה- OBB שלך ומוכן לקנות את כרטיס הרכבת שלך ל- OBB שמור רכבת

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

 

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ותוכלו לשנות את / de ל- / nl או / fr ושפות נוספות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !