להזמין רכבת כרטיס עכשיו

מניות חברות נסיעות

מניות חברות נסיעות – חברות נסיעות – מניות נסיעות – חברות מניות נסיעות

 

מניות חברות נסיעות

זה לא דף רגיל מאחר ואנחנו בענף הנסיעות והנסיעות ברכבת, החלטנו גם להכין דף דינמי על מניות הנסיעות בעולם, אז אתה יכול גם להשקיע בחברות נסיעות ולהגדיל את העושר שלך ובאותה עת להגדיל את רמת הנסיעות שלך אושר בנסיעה על ידי חברות מניות נסיעות אלה.

אספנו מידע רב ערך אודות חברות הנסיעות המוזכרות להלן, כך על ידי קריאת דף זה, תוכלו ללמוד עוד על הפרופיל שלהם, ערך המניה, ומטרות, מה שישפר בסופו של דבר את הסיכויים שלך להשקעה רווחית.

 

 

תרשימי מניות נסיעות

מה שווה הנתונים של חברות מניות הנסיעות, אם אינך יכול לראות את ההופעות ההיסטוריות שלהם, אז הנה כל סמלי המניות שלעיל, כעת בתרשימים היסטוריים לכל חברה ולסמל.

תרשים דינמי finviz עבור BKNG תרשים דינמי finviz עבור EXPE תרשים דינמי finviz עבור ABNB תרשים דינמי finviz עבור MAR תרשים דינמי finviz עבור TRIP תרשים דינמי finviz עבור TCOM תרשים דינמי finviz עבור MMYT תרשים דינמי finviz עבור CCL תרשים דינמי finviz עבור RCL תרשים דינמי finviz עבור RYAAY

 

חדשות מניות נסיעות

הנתונים טובים, אבל מה זה נתונים ללא המידע והחדשות שמובילים אליו, אז הנה החלק של חדשות המניות של חברות חברות הנסיעות ממערכות הדיווח על הבורסה וגם מגופי חדשות ואנליסטים עצמאיים. אלה הנתונים האחרונים הקיימים:

 

הזמנות חדשות מניות אחזקות

חדשות המניות של קבוצת Expedia

חדשות המניות של AirBnB Inc

חדשות המניות של מריוט

חדשות המניות של Tripadvisor

 

Trip.com (Ctrip) חדשות מניות קבוצתיות

 

חדשות MakeMyTrip

 

חדשות המניות של קרנבל קרוז

 

חדשות מניות רויאל קריביאן

 

חדשות המניות של ריאנאייר אחזקות

 

מידע מרכזי בשוק המניות

למרות שנסיעות הן ענף גדול, הן מושפעות גם מאינדיקטורים אחרים של השוק, אז הכנו את פרק המידע הקצר הזה של שוק המניות, כך שתוכלו לראות אינדקסים גדולים של בורסות ברחבי העולם וכן מידע נהדר אחר שסיפקנו לעיל.

 

 

ההשקפה האישית שלנו על מלאי הנסיעות

אנא ראה למטה את השקפתנו על כל אחת מהמניות.

 

BKNG – בהתחשב בכך שהיא חברת הנסיעות הגדולה בעולם, אנחנו שוריים לגבי הזמנות אחזקות (BKNG).

EXPE – היה צריך לפטר הרבה אנשים במהלך קוביד 19 וכך התרבות שלה שבירה, אז ההשקפה שלנו היא טבעית בקבוצת Expedia (EXPE).

ABNB – באמת תלוי בהערכת השווי, אנו מאמינים כי הערכת השווי הנכונה עבור Airbnb (ABNB) צריך להיות מחצית מהערך של קבוצת ההזמנות (BKNG)

לְקַלְקֵל – ל 2021 אנחנו שוריים לגבי מריוט אינטרנשיונל (סמל MAR) מכיוון שתעשיית הנסיעות תראה דחיפה עצומה ברגע שמותר לנסוע שוב.

טיול – TripAdvisor מנסה להפוך את מודל ההכנסות שלה, ובאופן כללי אנו חושבים שתוכן הוא המלך ו- TRIP מעולה בתוכן משלה ובתוכן שנוצר על ידי המשתמשים בפלטפורמה שלה, אנחנו בולניים.

TCOM – בהתחשב בזה Ctrip (TCOM) הוא העסק הראשון בסין, הם נהנו מחזרתה המהירה של סין, למרות זאת, לקבוצת TRIP יש גם עסקים בתחום הנסיעות העולמי אשר ייהנו מחזרתה של נסיעות, זה בולני.

MMYT – קשה לנו לתת עצות לגבי MakeMyTrip, בגלל המתיחות של סין, אבל בצד החיובי, כלכלת הודו במצב טוב ואמורה להיות טובה מאוד לאחר קוביד 19.

CCL – מניית קרניבל קרוז תעלה במהירות ברגע שהספינה הראשונה תחזור לחוף ללא פגע, הימים האלה לא רחוקים, עד אז אנחנו טבעיים ב- CCL.

RCL – רויאל קריביאן דומה מאוד לקרניבל קרוז ובדרך כלל שתי החברות’ התוצאות דומות, למרות זאת, הפוך על RCL הוא פחות מ- CCL, אבל גם כאן אנחנו נשארים טבעיים ברויאל קריביאן.

ריא – ריאנאייר היא אחת מחברות התעופה התקציביות הגדולות אם לא הגדולות, ברגע שמסירים את המגבלות האירופיות, המניה הזו תעלה גבוה מאוד, אבל גם עכשיו, אנו חושבים שמניית RYA זו מצוינת בתיק שלך, בולני.

 

אנו מקבלים שאלה נפוצה לגבי פעולת Save A Train, שמור רכבת הוא אכן אתר כרטיסי רכבת, אבל יש לנו גם קטע בלוג נפרד, שהוא לגמרי בחינם, וזה רק כדי לקדם נסיעות ונסיעה ברכבות בפרטים.

 

עכשיו יש לך מבט טוב יותר על הערכת השווי ומידע המניות של חברות נסיעות, זה לא צריך להרתיע אותך מנסיעה, וכשאתה עושה זאת, בבקשה תבחר שמור רכבת. כאתר שלך לנסיעה ברכבת.

 

 

האם אתה רוצה להטביע דף זה על גבי האתר שלך, פשוט לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/in_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / ב / אל דה או / זה ועוד בשפות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !