זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 08/09/2023)

לטייל בעולם הוא חלום שלעתים קרובות נראה חמקמק, במיוחד כאשר אתה על תקציב הדוק. אבל מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך לחקור יעדים אקזוטיים, לשקוע בתרבות המקומית, וליצור זיכרונות בלתי נשכחים מבלי לרוקן את חשבון הבנק שלך? היכנס לעולם של נסיעות במחיר סביר באמצעות תוכניות התנדבות ברחבי העולם. מדריך מקיף זה יעמיק כיצד התנדבות יכולה להיות כרטיס הכניסה שלך להרפתקאות מרגשות בתקציב נמוך.

 

עליית הנסיעות בהתנדבות

בעשור האחרון, חלה עלייה משמעותית במספר הצעירים ו מטיילים עם תקציב אשר רתמו את כוח ההתנדבות כדי לתדלק את תאוות הנדודים שלהם. מה שהיה פעם סוד שמור היטב בקרב מטיילים ותיקים הפך כעת לטרנד עולמי, הודות לאינטרנט ולפלטפורמות ייעודיות המקשרות בין מתנדבים למארחים ברחבי העולם.

לאחר שבחרתם את הפלטפורמה הנכונה, הגיע הזמן ליצור את הפרופיל שלך, להדגיש את כישוריך ותחומי העניין שלך, ולהתחיל להתחבר למארחים פוטנציאליים. זכור, סבלנות היא המפתח, במיוחד כשמדובר בהבטחת משרות נחשקות בפרויקטים פופולריים. צמצמנו עבורך כמה מהאפשרויות המובילות של תוכניות התנדבות ברחבי העולם:

 

1. דרך עבודה

Workaway היא פלטפורמה עולמית ייחודית המחברת בין מטיילים למארחים ברחבי העולם. זה מאפשר למטיילים, ידוע כ “עובדי עבודה” להחליף את הכישורים וההתלהבות שלהם לאירוח וחוויות תרבותיות אותנטיות. Workaway מציע הזדמנויות מגוונות, מחקלאות והוראה ועד סיוע בהוסטלים או תרומה לפרויקטים אמנותיים. פועל במעל 170 מדינות, הוא משתרע על מיקומים מגוונים, מערים ועד כפרים נידחים.

להיות מתנדב, אתה צריך להירשם (זה עולה בערך $20 לשנה), למלא פרופיל, למצוא פרויקט מתאים, ולהתחבב על המארח. פרופיל ב-Workaway הוא משהו בין עמוד מדיה חברתית לבין קורות חיים. מחד גיסא, אתה צריך להציג את עצמך כאישיות נעימה ומעניינת (חלק מהמארחים מזמינים מתנדבים לא רק בשביל העבודה אלא בשביל ההנאה וההחלפה התרבותית). מצד שני, עליך לרשום בבירור במה אתה טוב: לטפל בילדים, הוראת שפה, בישול, גַנָנוּת, טיפול בחיות, בְּנִיָה, תיקונים בבית, וכן הלאה. אם הבחירה היא בין מקצוען לחובבן, המארח יעדיף את איש המקצוע, לא משנה עד כמה החובב יהיה מעניין וכריזמטי - הקפד להדגיש את כישוריך המקצועיים. זה אפילו טוב יותר אם זה משהו מעשי.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

 

2. עזרה להישאר

HelpStay היא פלטפורמה דומה ל-Workaway, מיועד לנוסעים המחפשים חילופי תרבות וחוויות נסיעה במחיר סביר. זה מחבר מטיילים במעל 100 מדינות לתוכניות התנדבות ברחבי העולם. רוב הזדמנויות ההתנדבות הן בחינם. חלקם עשויים לדרוש תרומה קטנה. כמעט כולם מציעים לינה וארוחות חינם. ניתן לברר על הפרטים מהמארחים.

ב-HelpStay, מטיילים יכולים למצוא מגוון רחב של הזדמנויות, כמו התנדבות בחוות אורגניות, עזרה בפרויקטים אקולוגיים ושירות קהילתי, או להיות עוזר לפרויקט לא ממשלתי כלשהו. עם המאמר הקודם שלנו, אתה יכול ללמוד איך לעשות להגיע לכל יעד באירופה עבור פרויקט ההתנדבות העתידי שלך בקלות.

רכבות וינה לבודפשט

רכבות פראג לבודפשט

רכבות מינכן לבודפשט

רכבות גראץ לבודפשט

 

Ecological Volunteering

 

3. פסטיבל התנדבות עם סטוק טרוול

התנדבות בפסטיבל עם סטוק טרוול היא דרך מרגשת וייחודית לחוות כמה מהידועים בעולם פסטיבלי מוזיקה ותרבות תוך השתתפות פעילה בארגון שלהם. סטוק טרוול, חברת נסיעות ידועה, מציע הזדמנויות למטיילים להפוך למתנדבי הפסטיבל באירועים שונים.

כמתנדב בפסטיבל בסטוק טרוול, בדרך כלל אתה מקבל גישה בחינם או בהנחה גדולה לפסטיבל, כולל קמפינג או לינה. בתמורה לעזרתך, אתה עשוי להיות מעורב במשימות כמו הקמה ופירוק של תשתית פסטיבלים, סיוע בלוגיסטיקת אירועים, או אפילו קידום שירותי סטוק טרוול למבקרים אחרים. מספר הפסטיבלים עשוי להשתנות משנה לשנה, למרות זאת, רבים מהם הם הפופולריים ביותר באירופה. לדוגמה, אוקטוברפסט במינכן, לה טומטינה בבונול, ריצת השוורים בפמפלונה, סְפָרַד, וכן הלאה.

Interlaken אל רכבות בציריך

לוצרן לרכבות ציריך

ברן לרכבות ציריך

ז'נבה לרכבות ציריך

 

4. חיל הסולידריות האירופי

חיל הסולידריות האירופי רציני יותר מתוכניות התנדבות אחרות ברחבי העולם. ESC מציע הזדמנויות לאנשים בגילאים 18-30 לעסוק בפעילות התנדבותית וסולידריות, בגיבוי האיחוד האירופי. הושק ב 2018, ה-ESC מציע פלטפורמה לצעירים אירופים לתרום לחברה, לצבור חוויות יקרות ערך, לפתח יכולות, ולטפח תחושת אזרחות אירופאית. האורך הממוצע של התוכנית הוא 6-12 חודשים. התוכנית מכסה כמעט את כל ההוצאות, כולל ויזות, ביטוח, ו 90% מעלות הכרטיס. בנוסף ללינה וארוחות, גם מתנדבים מקבלים דמי כיס.

רק ארגונים מוסמכים משיקים את הפרויקטים. למתנדבים מסופקים א “מקום עבודה.” הם נדרשים לעבוד בערך 30 שעות לשבוע. הוא תורם להתפתחות האישית והמקצועית של המשתתפים תוך התמודדות עם אתגרים חברתיים באמצעות פעולות התנדבותיות וסולידריות. היוזמה היא חלק מהמאמצים הרחבים יותר של האיחוד האירופי לתמוך במעורבות בני נוער ובלכידות חברתית.

לאמסטרדם רכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

ברלין ברכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

Volunteering - Passion Led Us Here

 

5. מתנדבי האו"ם

אם אתה רוצה להרחיב את חוויות ההתנדבות שלך או לא זכאי עוד לתוכנית ESC, שיש לו הגבלת השתתפות חד פעמית, אתה יכול לשקול להיות מתנדב של האו"ם. מתנדבי האו"ם (מתנדבי האומות המאוחדות) היא תוכנית ויוזמה שהוקמה על ידי האו"ם כדי לקדם התנדבות ולספק לאנשים הזדמנויות לתרום את כישוריהם, מומחיות, וזמן לתמוך ביוזמות שונות של האו"ם ובפרויקטי פיתוח ברחבי העולם. מתנדבי האו"ם ממלאים תפקיד מכריע בקידום משימת השלום של הארגון, התפתחות, וסיוע הומניטרי. מַפְתֵחַ היבטים של מתנדבי האו"ם כולל:

מטלות מגוונות: מתנדבי האו"ם מעורבים במגוון רחב של משימות. זה כולל פעולות שמירת שלום, מאמצי סיוע באסון, פרויקטים לפיתוח קהילתי, יוזמות בתחום הבריאות, תוכניות חינוך, ועוד.

אנשי מקצוע מיומנים: מתנדבי האו"ם הם בדרך כלל אנשי מקצוע מנוסים מתחומים שונים כגון בריאות, חינוך, הַנדָסָה, זה, חַקלָאוּת, ועבודה סוציאלית. הם מציעים את המומחיות שלהם כדי לעזור להתמודד עם אתגרים גלובליים.

נוכחות גלובלית: מתנדבי האו"ם עובדים במדינות רבות, הן באזורי עימות ופוסט עימות והן בהקשרי התפתחות. הם תורמים לבניית קהילות עמידות וטיפוח פיתוח בר קיימא.

רב לאומי ומכיל: מתנדבי האו"ם מגיעים מרקע ולאומים מגוונים. הם יוצרים רשת עשירה ומכילה של אנשים המחויבים להשפיע לטובה באמצעות תוכניות התנדבות ברחבי העולם.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

UN Volunteer Programs Worldwide

סיכום

מסיימים את המסע שלנו, אנו מקווים לתת לך השראה לצאת להרפתקה במחיר סביר באמצעות תוכניות התנדבות ברחבי העולם. זכור, העולם העצום טומן בחובו פלאים. עם נחישות ועם חשיבה נכונה, לחקור מבלי לשבור את הכיס. בין אם תבחר ללמד אנגלית בתאילנד, לשמור על חיות הבר בקוסטה ריקה, או לסייע לפליטים ביוון, מחכה לך הזדמנות להתנדבות. לכן, לארוז את המזוודות שלך, פתח את ליבך, ולצאת למסע שלא רק ישנה את חייך אלא גם יהפוך את העולם למקום טוב יותר, חווית התנדבות אחת בכל פעם.

 

מסע רכבת נהדר מתחיל במציאת הכרטיסים הטובים ביותר במסלול הרכבת היפה והנוח ביותר. אנחנו ב שמור רכבת ישמחו לעזור לכם להתכונן לנסיעה ברכבת ולמצוא את כרטיסי הרכבת הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "כיצד להתכונן לנסיעה ברכבת" באתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Fplatforms-to-explore-volunteer-programs%2F – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להדריך אותם ישירות לדפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / pl ל / fr או / דה ועוד בשפות.