Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 08/09/2023)

Ceļošana pa pasauli ir sapnis, kas bieži šķiet netverams, jo īpaši, ja jums ir saspringta budžeta. Bet kā būtu, ja mēs jums teiktu, ka ir veids, kā izpētīt eksotiskus galamērķus, iegremdēties vietējā kultūrā, un radiet neaizmirstamas atmiņas, neiztukšojot savu bankas kontu? Ieejiet pieejamu ceļojumu pasaulē, izmantojot brīvprātīgo programmas visā pasaulē. Šis visaptverošais ceļvedis padziļinās, kā brīvprātīgais darbs var būt jūsu biļete uz aizraujošiem piedzīvojumiem ar nelielu budžetu.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šajā rakstā ir sniegta informācija par ceļošanu ar vilcienu, izmantojot funkciju Saglabāt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

Brīvprātīgo ceļojumu pieaugums

Pēdējās desmitgades laikā, ir ievērojami pieaudzis jauniešu skaits un budžeta apzinīgi ceļotāji kuri ir izmantojuši brīvprātīgā darba spēku, lai veicinātu savu klejotāju kāri. Tas, kas kādreiz bija labi glabāts noslēpums pieredzējušu ceļotāju vidū, tagad ir kļuvis par globālu tendenci, pateicoties internetam un īpašām platformām, kas savieno brīvprātīgos ar saimniekiem visā pasaulē.

Kad esat izvēlējies pareizo platformu, ir pienācis laiks izveidot savu profilu, izcelt savas prasmes un intereses, un sāciet sazināties ar potenciālajiem saimniekiem. atcerēties, pacietība ir galvenais, īpaši, ja runa ir par iekārotu vietu iegūšanu populāros projektos. Mēs esam sašaurinājuši dažas no populārākajām brīvprātīgo programmu izvēlēm visā pasaulē:

 

1. Workaway

Workaway ir unikāla globāla platforma, kas savieno ceļotājus ar saimniekiem visā pasaulē. Tas ļauj ceļotājiem, zināms kā “Darbinieki” apmainīties ar savām prasmēm un entuziasmu pret izmitināšanu un autentisku kultūras pieredzi. Workaway piedāvā dažādas iespējas, no lauksaimniecības un mācīšanas līdz palīdzībai hosteļos vai mākslas projektos. Darbība beigusies 170 valstis, tas aptver dažādas vietas, no pilsētām uz attāliem ciemiem.

Kļūt par brīvprātīgo, jums ir jāreģistrējas (tas maksā apmēram $20 gadā), aizpildiet profilu, atrast piemērotu projektu, un patīk saimniekam. Workaway profils ir kaut kas pa vidu starp sociālo mediju lapu un CV. No vienas puses, vajag sevi pasniegt kā patīkamu un interesantu personību (daži saimnieki aicina brīvprātīgos ne tik daudz darbam, bet gan jautrībai un kultūras apmaiņai). No otras puses, jums skaidri jānorāda, kas jums padodas: rūpējoties par bērniem, valodu mācīšana, gatavošana, dārzkopība, dzīvnieku aprūpe, celtniecība, mājas remonts, un tā tālāk. Ja izvēle ir starp profesionāli un amatieru, saimnieks dos priekšroku profesionālim, lai cik interesants un harizmātisks būtu amatieris – noteikti akcentējiet savas profesionālās prasmes. Vēl labāk, ja tas ir kaut kas praktisks.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

2. Palīdziet Palieciet

HelpStay ir Workaway līdzīga platforma, paredzēts ceļotājiem, kas meklē kultūras apmaiņu un pieejamu ceļojumu pieredzi. Tas savieno ceļotājus 100 valstis brīvprātīgo programmām visā pasaulē. Lielākā daļa brīvprātīgo iespēju ir bezmaksas. Dažiem var būt nepieciešams neliels ziedojums. Gandrīz visi piedāvā bezmaksas izmitināšanu un ēdināšanu. Sīkāku informāciju varat jautāt pie saimniekiem.

Vietnē HelpStay, ceļotāji var atrast plašas iespējas, piemēram, brīvprātīgais darbs bioloģiskajās saimniecībās, palīdzot ekoprojektos un sabiedriskajos darbos, vai kļūt par palīgu kādam NVO projektam. Ar mūsu iepriekšējo rakstu, jūs varat uzzināt, kā sasniegt jebkuru galamērķi Eiropā savam nākotnes brīvprātīgā projektam viegli.

Vilcieni no Vīnes uz Budapeštu

Vilcieni no Prāgas uz Budapeštu

Vilcieni no Minhenes uz Budapeštu

Vilcieni no Grācas uz Budapeštu

 

Ecological Volunteering

 

3. Festivāla brīvprātīgais darbs ar Stoke Travel

Festivāla brīvprātīgais darbs ar Stoke Travel ir aizraujošs un unikāls veids, kā piedzīvot dažus no pasaulē slavenākajiem mūzikas un kultūras festivālos aktīvi piedaloties viņu organizācijā. Stokas ceļojumi, pazīstama tūrisma kompānija, piedāvā ceļotājiem iespējas kļūt par festivāla brīvprātīgajiem dažādos pasākumos.

Kā festivāla brīvprātīgais Stoke Travel, jūs parasti saņemat bezmaksas vai ar lielu atlaidi piekļuvi festivālam, tostarp kempings vai izmitināšana. Apmaiņā pret tavu palīdzību, jūs varētu būt iesaistīts tādos uzdevumos kā festivāla infrastruktūras izveide un demontāža, palīdzība pasākumu loģistikā, vai pat reklamēt Stoke Travel pakalpojumus citiem apmeklētājiem. Festivālu skaits katru gadu var mainīties, tomēr, daudzas no tām ir vispopulārākās Eiropā. Piemēram, Oktoberfest Minhenē, La Tomatina Bunolā, Bulls skriešana Pamplonā, Spānija, un tā tālāk.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

4. Eiropas Solidaritātes korpuss

Eiropas Solidaritātes korpuss ir nopietnāks nekā citas brīvprātīgo programmas visā pasaulē. ESC piedāvā iespējas cilvēkiem vecumā 18-30 iesaistīties brīvprātīgā darba un solidaritātes pasākumos, ko atbalsta Eiropas Savienība. Palaists iekšā 2018, ESK piedāvā platformu jaunajiem eiropiešiem, lai viņi varētu dot savu ieguldījumu sabiedrībā, iegūt vērtīgu pieredzi, attīstīt prasmes, un veicināt Eiropas pilsonības apziņu. Vidējais programmas ilgums ir 6-12 mēnešiem. Programma sedz gandrīz visus izdevumus, ieskaitot vīzas, apdrošināšana, un 90% no biļetes izmaksām. Papildus izmitināšanai un ēdināšanai, brīvprātīgie saņem arī kabatas naudu.

Projektus uzsāk tikai akreditētas organizācijas. Brīvprātīgie tiek nodrošināti ar a “darba vieta.” Viņiem ir jāstrādā aptuveni 30 stundas nedēļā. Tas veicina dalībnieku personīgo un profesionālo attīstību, vienlaikus risinot sabiedrības problēmas, izmantojot brīvprātīgas un solidāras darbības. Iniciatīva ir daļa no plašākiem Eiropas Savienības centieniem atbalstīt jauniešu iesaistīšanos un sociālo kohēziju.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Volunteering - Passion Led Us Here

 

5. ANO brīvprātīgie

Ja vēlaties paplašināt savu brīvprātīgā darba pieredzi vai vairs nekvalificēties ESC programmai, kurā ir vienreizējs dalības limits, jūs varētu apsvērt iespēju kļūt par ANO brīvprātīgo. ANO brīvprātīgie (Apvienoto Nāciju Organizācijas brīvprātīgie) ir Apvienoto Nāciju Organizācijas izveidota programma un iniciatīva, lai veicinātu brīvprātīgo darbu un sniegtu indivīdiem iespējas sniegt ieguldījumu savās prasmēs, ekspertīze, un laiks atbalstīt dažādas Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvas un attīstības projektus visā pasaulē. ANO brīvprātīgajiem ir izšķiroša loma organizācijas miera misijas veicināšanā, attīstība, un humānā palīdzība. Atslēga ANO brīvprātīgo aspekti ietvert:

Dažādi uzdevumi: ANO brīvprātīgie ir iesaistīti dažādos uzdevumos. Tas ietver miera uzturēšanas operācijas, katastrofu seku likvidēšanas pasākumi, kopienas attīstības projekti, veselības aprūpes iniciatīvas, izglītības programmas, un vēl.

Kvalificēti profesionāļi: ANO brīvprātīgie parasti ir pieredzējuši profesionāļi dažādās jomās, piemēram, veselības jomā, izglītība, inženierzinātnes, IT, lauksaimniecība, un sociālais darbs. Viņi piedāvā savas zināšanas, lai palīdzētu risināt globālas problēmas.

Globālā klātbūtne: ANO brīvprātīgie strādā daudzās valstīs, gan konflikta un pēckonflikta zonās, gan attīstības kontekstos. Tie veicina noturīgu kopienu veidošanu un ilgtspējīgas attīstības veicināšanu.

Daudznacionāls un iekļaujošs: ANO brīvprātīgajiem ir dažādas izcelsmes un tautības. Viņi izveido bagātīgu un iekļaujošu personu tīklu, kas ir apņēmies panākt pozitīvu ietekmi, izmantojot brīvprātīgo programmas visā pasaulē.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

UN Volunteer Programs Worldwide

secinājums

Mūsu ceļojuma beigas, mēs ceram iedvesmot jūs doties piedzīvojumā par pieņemamu cenu, izmantojot brīvprātīgo programmas visā pasaulē. atcerēties, plašā pasaule glabā brīnumus. Ar apņēmību un pareizu domāšanu, izpētīt, nepārkāpjot banku. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties mācīt angļu valodu Taizemē, aizsargāt savvaļas dzīvniekus Kostarikā, vai palīdzēt bēgļiem Grieķijā, jūs gaida brīvprātīgā iespēja. Tātad, pack jūsu somas, atver savu sirdi, un dodieties ceļojumā, kas ne tikai mainīs jūsu dzīvi, bet arī padarīs pasauli labāku, viena brīvprātīgā darba pieredze vienlaikus.

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko biļešu atrašanu skaistākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “Kā sagatavoties braucienam ar vilcienu” savā vietnē?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fplatforms-to-explore-volunteer-programs%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)