Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Tūrisma uzņēmumu akcijas

Tūrisma uzņēmumu akcijas – Ceļojumu kompānijas – Ceļojumu krājumi – Ceļojumu krājumu uzņēmumi

 

Tūrisma uzņēmumu akcijas

Šī nav parasta lapa, jo mēs atrodamies ceļojumu un vilcienu ceļojumu nozarē, mēs nolēmām arī izveidot dinamisku lapu par ceļojumu krājumiem pasaulē, tāpēc jūs varat arī ieguldīt ceļojumu uzņēmumos un palielināt savu bagātību, vienlaikus palielinot savu līmeni laime ceļojot šīs ceļojumu akciju sabiedrības.

Esam apkopojuši vērtīgu informāciju par tālāk minētajām tūrisma kompānijām, tāpēc lasot šo lapu, jūs varat uzzināt vairāk par viņu profilu, akciju vērtība, un mērķus, kas galu galā uzlabos jūsu iespējas veikt ienesīgu ieguldījumu.

 

 

Ceļojumu krājumu diagrammas

Kādi ir ceļojumu akciju sabiedrību dati, ja jūs nevarat redzēt viņu vēsturiskās izrādes, tāpēc šeit ir visi iepriekš minētie krājumu simboli, tagad vēsturiskajās diagrammās katram uzņēmumam un simbolam.

finviz dinamiskā diagramma BKNG finviz dinamiskā diagramma EXPE finviz dinamiskā diagramma ABNB finviz dinamiskā diagramma MAR finviz dinamiskā diagramma TRIP finviz dinamiskā diagramma TCOM finviz dinamiskā diagramma MMYT finviz dinamiskā diagramma CCL finviz dinamiskā diagramma RCL finviz dinamiskā diagramma RYAAY

 

Ceļojumu akciju ziņas

Dati ir labi, bet kas ir dati bez informācijas un ziņām, kas uz tiem ved, tāpēc šeit ir daļa no ceļojumu akciju sabiedrību ziņām no biržas ziņošanas sistēmām, kā arī no neatkarīgiem ziņu centriem un analītiķiem. Šie ir jaunākie pieejamie dati:

 

Rezervācijas holdinga akciju jaunumi

Expedia grupas akciju ziņas

AirBnB Inc akciju ziņas

Marriott International akciju ziņas

Tripadvisor akciju ziņas

 

Trip.com (Ctrip) Grupas akciju jaunumi

 

MakeMyTrip jaunumi

 

Karnevāla kruīza akciju ziņas

 

Royal Caribbean Stock News

 

Ryanair Holdings akciju ziņas

 

Galvenā informācija par akciju tirgu

Lai arī ceļošana ir liela nozare, to ietekmē arī citi tirgus rādītāji, tāpēc mēs sagatavojām šo īso nodaļu par akciju tirgu, lai jūs varētu redzēt lielākos pasaules fondu biržu indeksus, kā arī citu lielisku informāciju, ko esam snieguši iepriekš.

 

 

Mūsu personīgais skats uz ceļojuma krājumiem

Lūdzu, zemāk skatiet mūsu skatu par katru no krājumiem.

 

BKNG – Ņemot vērā, ka tā ir lielākā tūrisma kompānija pasaulē, mēs esam bullish rezervāciju saimniecībās (BKNG).

EXPE – Covid laikā19 nācās atlaist daudz cilvēku, un tāpēc tā kultūra ir trausla, tāpēc mūsu viedoklis ir dabisks Expedia Group (EXPE).

ABNB – Tiešām atkarīgs no vērtēšanas, Mēs uzskatām, ka Airbnb ir pareizi novērtēts (ABNB) jābūt pusei no Booking Group vērtības (BKNG)

MAR – par 2021 mēs esam bullish Marriott International (MAR simbols) jo ceļojumu nozare piedzīvos milzīgu impulsu, tiklīdz ceļošana būs atkal atļauta.

Ceļojums – TripAdvisor mēģina mainīt savu ieņēmumu modeli, un kopumā mēs domājam, ka saturs ir karalis, un TRIP ir lielisks pats savā saturā un lietotāju radīts saturs savā platformā, mēs esam Bullish.

TCOM – Ņemot vērā, ka Ctrip (TCOM) ir ķīniešu pirmais bizness, viņiem patika ātra Ķīnas atgriešanās, tomēr, TRIP Group ir arī pasaules mēroga ceļojumu bizness, kas baudīs ceļojumu atdevi, Bullish tas ir.

MMYT – Mums ir grūti sniegt padomu par MakeMyTrip, Ķīnas spriedzes dēļ, bet no pozitīvās puses, Indijas ekonomika ir labā stāvoklī, un tai vajadzētu būt ļoti labai pēc Covid19.

CCL – Karnevāla kruīza krājumi palielināsies, tiklīdz pirmais kuģis atgriezīsies krastā neskarts, šīs dienas nav tālu, līdz tam mēs esam dabiski CCL.

RCL – Royal Carribian ir ļoti līdzīgs Carnival Cruise un parasti abiem uzņēmumiem’ rezultāti ir līdzīgi, tomēr, RCL augšupeja ir mazāka nekā CCL, bet arī šeit mēs paliekam dabiski Karību jūras reģionā.

RYA – Ryanair ir viena no lielākajām, ja ne lielākajām budžeta aviosabiedrībām, tiklīdz tiks atcelti Eiropas ierobežojumi, šis krājums būs ļoti augsts, bet arī tagad, mēs domājam, ka šie RYA akcijas ir lieliski piemērotas jūsu portfelim, Bullish.

 

Mēs saņemam kopīgu jautājumu par operācijas Saglabāt vilcienu darbību, Saglabāt vilcienu patiešām ir vilciena biļetes mājas, taču mums ir arī atsevišķa emuāru sadaļa, kas ir pilnīgi bez maksas, un tas ir paredzēts tikai ceļojumu un vilcienu veicināšanai specifikā.

 

Tagad jums ir labāk redzams ceļojumu kompāniju vērtējums un informācija par akcijām, tam nav nepieciešams atturēt jūs no ceļošanas, un kad tu to dari, Lūdzu izvēlies Saglabāt vilcienu. kā jūsu vietne vilcienu ceļojumiem.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu šo lapu, uz jūsu vietni, vienkārši noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !