Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas CFL vilcienu biļetes un ceļojumu cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas CFL vilciena biļetes un CFL ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. CFL, izmantojot vilciena svarīgākos datus
2. Par CFL 3. Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu CFL vilciena biļeti
4. Cik maksā CFL biļetes 5. Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk izmantot CFL vilcienus, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp īsu laiku, un dienas biļetes CFL 7. Vai ir CFL abonements
8. Cik ilgi pirms CFL atiešanas man jāierodas 9. Kādi ir CFL vilcienu saraksti
10. Kuras stacijas apkalpo CFL 11. CFL FAQ

 

CFL, izmantojot vilciena svarīgākos datus

  • Ar augstu punktualitātes līmeni 96%, CFL (Oficiālā Luksemburgas dzelzceļa kompānija) ir viens no uzticamākajiem dzelzceļa operatoriem Eiropā.
  • Katru gadu, CFL ņem 25 miljons cilvēku un 105 miljoniem tonnu preču līdz galamērķiem Luksemburgā un visā Eiropā.
  • CFL ir ļoti videi draudzīgs, Nesatur CO2, un 100% visu viņu elektroenerģiju iegūst no atjaunojamiem enerģijas avotiem.
  • CFL ir Luksemburgas lielākais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs.

 

Par CFL

CFL, Luksemburgas dzelzceļa nacionālā biedrība, ir vēl viens Luksemburgas nacionālā dzelzceļa nosaukums. Kopš tā dibināšanas 2007 1946, CFL ir sniegusi mobilitātes pakalpojumus Luksemburgas pilsoņiem.

CFL piedāvā dzelzceļa pakalpojumus Luksemburgā un visā Eiropā. Ar pareizo biļeti, jūs varat apmeklēt visu labāko brīvdienu vietas Eiropā. Ar dažādu kategoriju biļetēm, CFL atbilst katra cilvēka vajadzībām.

CFL vilcieni bieži izmanto dzelzceļa līnijas, Luksemburga – Brisele, Luksemburga – Parīze, Etelbruka – vasalis, Wasserbillig– Diseldorfa. Izmantojot CFL vilcienus, jūs varat nokļūt kaimiņvalstīs Eiropā: Francija, Vācija, un Beļģijā.

Visā korporācijā, 3,090 darbinieki strādā uz dzelzceļa, lai nodrošinātu, ka daži miljoni pasažieru katru dienu droši sasniedz galamērķi.

 

CFL train heading to luxembourg

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilcienu biļetes uz CFL:

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu CFL vilciena biļeti

numurs 1: Rezervējiet CFL biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Cena CFL vilciena biļetes palielinās, jo tuvojas ceļojuma diena. Jūs varat ietaupīt naudu, rezervējot CFL vilciena biļetes pēc iespējas tālāk no atiešanas dienas (Parasti 3 mēneši uz priekšu ir maksimālais). Agrā rezervēšana nodrošina, ka jūs saņemat lētākās CFL vilciena biļetes. To skaits ir arī ierobežots, tāpēc, jo ātrāk jūs pasūtāt, lētāk jums. Krāt naudu uz CFL vilciena biļetēm, savlaicīgi iegādājieties biļetes.

numurs 2: Ceļošana ar CFL ārpus pīķa periodiem

Tāpat kā ar katru dzelzceļa operatoru, CFL vilciena biļetes ir lētāk periodos, kas nav sastrēgumi, nedēļas sākumā, un dienas laikā. Jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet lētāki vilciena biļetes nedēļas laikā. Otrdien, Trešdien, un ceturtdien, CFL vilcienu biļetes ir visekonomiskākās. Apjoma dēļ biznesa ceļotāji došanās uz darbu no rīta un vakarā, vilciena biļetes lielāko daļu laika maksā vairāk. Daudz lētāk ir ceļot no rīta uz vakaru un turp un atpakaļ. Nedēļas nogales ir vēl viens vilcienu pīķa periods, īpaši piektdienās un sestdienās. CFL vilcienu biļešu cenas arī pieaug valsts svētki un skolu brīvdienas, un skolēnu brīvdienas Eiropā var ilgt 3 katru nedēļu.

numurs 3: Pasūtiet biļetes uz CFL, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

CFL vilcieni ir ļoti pieprasīti, un ar minimālu konkurenci, šobrīd tie joprojām ir galvenā izvēle vilcieniem Luksemburgā. Viņi var atļauties noteikt tādus vilcienu biļešu ierobežojumus kā viņiem, kas aizliedz biļešu maiņu vai naudas atmaksu, ja vien tas nav dzelzceļa biļešu uzņēmējdarbības veids.. Kaut arī joprojām ir vietnes, kurās varat savas biļetes pārdot cilvēkiem, CFL nepieļauj lietotu biļešu tirdzniecību. Kā tas palīdz jums ietaupīt naudu?? Pasūtot biļeti, kad esat pārliecināts par savu grafiku, jūs ietaupīsit no vienas biļetes rezervēšanas divreiz, jo kaut kas parādījās un jūs nevarējāt izmantot sākotnēji iegādāto biļeti.

numurs 4: Pērciet CFL biļetes vietnē Save A Train

Glābiet vilcienu ir lielākais, vislabāk, un lētākie piedāvājumi vilcienu biļetēm Eiropā. Mūsu labās attiecības ar daudziem dzelzceļa operatoriem, kuri ir vilciena biļešu avoti, un mūsu zināšanas par iesaistītajiem tehnoloģiju algoritmiem, dod mums piekļuvi lētākajiem vilcienu biļešu piedāvājumiem. Mēs nepiedāvājam tikai lētus vilcienu biļešu piedāvājumus tikai CFL; to pašu piedāvājam arī citām CFL alternatīvām.

No Luksemburgas līdz Kolmaras vilcienu cenām

Luksemburgas un Briseles vilcienu cenas

Antverpene uz Luksemburgas vilcienu cenas

Mecas uz Luksemburgas vilcienu cenas

 

onboard the CFL train

 

Cik maksā CFL biļetes?

Publiskais transports ietvaros Luksemburgas Grand Douchy dažreiz ir bez maksas un dažreiz nē, atkarībā no maršruta un, ja esat pilsonis. Tomēr, 11. klase CFL vilcienos, vienmēr maksā naudu, taču tās arī nav dārga izvēle. CFL vilciena biļetes ir no 3 līdz 6 eiro par vienu vilciena braucienu. Par CFL vilciena biļetes cena ir atkarīgs no tā, kāda veida biļeti iegādājaties un kad izvēlaties ceļot:

Cena
Īss laiks 3 €
Dienas biļete 6 €

 

 

Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk izmantot CFL vilcienus, nevis ceļot ar lidmašīnu

1) Jūs vienmēr ierodaties pilsētas centrā. Šī ir viena CFL vilcienu priekšrocība, salīdzinot ar lidmašīnām. CFL vilcieni un viss citi vilcienu braucieni no jebkuras vietas pilsētā uz nākamās pilsētas centru. Tas ļauj ietaupīt laiku un izmaksas par kabīni no lidostas līdz pilsētas centram. Ar vilciena pieturām, ir vieglāk nokļūt jebkur pilsētā, uz kuru dodaties. Nav svarīgi, no kurienes jūs ceļojat, Brisele, pediņš, Parīze, vai Amsterdama, pilsētas centra pieturas ir galvenā CFL vilcienu priekšrocība! Piemēram, Luksemburgas lidosta ir 20 minūšu attālumā no pilsētas centra.

2) Ceļojot ar lidmašīnām, jums vismaz jāatrodas lidostā 2 stundas pirms lidojuma laika. Pirms atļaujat iekāpt lidmašīnā, jums būs jāveic drošības pārbaudes. Ar CFL vilcieniem, jums vienkārši jāatrodas stacijā mazāk nekā 30 minūtes iepriekš. Ja ņem vērā arī laiku, kas nepieciešams, lai pārvietotos no lidostas uz pilsētas centru, jūs sapratīsit, ka CFL vilcieni ir labāki kopējā ceļojuma laika izteiksmē.

3) CFL vilciena biļetes ir lētas, pat ja jūs tās salīdzināt ar aviobiļetēm. Turklāt, salīdzinot visas iesaistītās maksas, CFL vilcienu biļetēm ir vēl izdevīgāks piedāvājums. Ar citām izmaksām, piemēram, maksu par bagāžu, kas jums nav jāmaksā vilcienos, ceļojot ar CFL ir labākais.

4) Vilcieni ir videi draudzīgi. Salīdzinot vilcienus ar lidmašīnām, vilcieni vienmēr iznāktu virsū. Lidmašīnas ļoti piesārņo atmosfēru ar lielu oglekļa daudzumu, ko tās izdala. Vilcieni salīdzinājumā izdod Ogleklis 20x mazāk nekā lidmašīnas.

 

Kādas ir atšķirības starp īso laiku, un dienas biļete CFL?

CFL ir dažāda veida biļetes ar dažādu budžetu un braucienu ilgumu: vai tas ir bizness, vai brīvā laika pavadīšana. Jūs varat būt pārliecināti, ka viena no šīm biļetēm būtu ideāli piemērota jūsu 1. klases ceļojumam pa Luksemburgu ar CFL nacionālajiem vilcieniem.

Īsa laika CFL biļetes:

Īstermiņa biļete ir derīga tikai 1. klasei 2 stundas no validācijas brīža. CFL vilcienu tīklā jūs varat ceļot bez ierobežojumiem, taču ņemiet vērā vilciena ierašanās laiku līdz galamērķim, saskaņā ar grafiku. Ja jums jābrauc īsā laikā, jums vajadzētu saņemt šo biļeti. Jūs neaprobežojaties tikai ar konkrētu vilcienu, un jums ir atļauts izvēlēties savienojumu.

CFL Dienas biļetes:

CFL dienas biļetes ir ilgtermiņa 1. klases biļetes, un tie ir derīgi no izdošanas brīža līdz 4 esmu nākamajā dienā. Vilciena CFL Day biļeti var iegādāties no biļešu automāta, kasē, vai Saglabājiet vilcienu.

 

 

Vai ir CFL abonements?

Publiskais transports, ieskaitot atsevišķus CFL vilcienu pakalpojumus, Luksemburgā, par brīvu. tāpēc, nav nepieciešams CFL abonements, ja vien nevēlaties ceļot 1. klasē. Luksemburgas pilsoņi, kuri bieži dodas pāri robežām uz Franciju, var izbaudīt Flexway 1. klases mēneša abonementu, par 85 €. Papildus, Luksemburgas pilsoņi var baudīt zemas mēneša biļešu cenas uz Vāciju. Tātad, kur jūs varat iegūt papildu informāciju par šo?

– CFL biļešu skaitītāji.

– Pie CFL klientu apkalpošanas tālruņa 2489 2489

 

Cik ilgi pirms CFL atiešanas man jāierodas?

Otro ir grūti precīzi pateikt, bet Saglabāt vilcienu iesaka ierasties 30 minūtes pirms izlidošanas laika. Ar šo laika periodu, jums būs arī pietiekami daudz laika, lai iegādātos nepieciešamās lietas veiciet savu vilciena braucienu pēc iespējas vieglāk.

 

Kādi ir CFL vilcienu saraksti?

Uzziniet reālā laikā mūsu mājas lapā vietnē Saglabāt vilcienu. Vienkārši ierakstiet savu pašreizējo atrašanās vietu un vēlamo galamērķi, un mēs parādīsim jums informāciju.

Luksemburgas līdz Ķelnes vilcienu cenas

Luksemburgas un Koblencas vilcienu cenas

Parīzes - Luksemburgas vilcienu cenas

Briseles un Luksemburgas vilcienu cenas

 

old style CFL trains

 

Kuras stacijas apkalpo CFL?

Luksemburgas CFL stacija atrodas Place de la Gare, kas atrodas pilsētas centrā.

Troisvierges, CFL vilcieni atiet un ierodieties no Troisvierges stacijas, kas atrodas līnijā 10, savieno Luksemburgas pilsētu ar valsts ziemeļiem. Troisvierges atrodas divi no Luksemburgas augstākajiem kalniem.

CFL vilcieni arī atiet un ierodas Nansī pilsētā Francijā. CFL vilcieni atiet no Luksemburgas Centrālās stacijas uz Nansī katru 1 stunda.

Jūs varat atklāt Flandriju Beļģijā, braucot ar vilcienu no Luksemburgas uz Gentu un / vai Briseli. CFL vilcieni katru stundu atiet no Luksemburgas uz Beļģijas apbrīnojamām pilsētām un burvīgās vecpilsētas Eiropā.

 

 

CFL FAQ

Vai velosipēdi ir atļauti uz kuģa CFL vilcieni?

Velosipēdi CFL vilcienos ir atļauti bez maksas, un kamēr jūs tos uzglabājat velosipēdiem paredzētajās vietās. Velosipēdus, kas uzglabā vietas, var atrast pēc zaļā marķējuma uz CFL durvīm.

Vai bērni CFL vilcienos ceļo bez maksas?

Jā, bet tikai līdz 12 gadiem. Bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, var ceļot bez maksas, ja viņus pavada persona, kas vecāka par 12, ar derīgu biļeti un identifikācijas karti.

Vai mājdzīvnieki ir atļauti CFL vilcienos?

Jā, CFL mīl visu izmēru suņus un šos 4 cilvēki ar kājām ar CFL vilcieniem var bez maksas ceļot. Suņiem jābūt vadā, un viņiem nav atļauts sēdēt uz sēdekļiem.

Kādas ir CFL iekāpšanas procedūras?

Katram pasažierim jāuzrāda derīga biļete un identifikācijas karte. Ja pazaudējāt vilciena biļeti vai steidzāties, un nepirka biļeti iepriekš, to var izdarīt vilcienā, no CFL pārstāvjiem.

Visbiežāk pieprasītie CFL FAQ – Vai man iepriekš jāpasūta vieta CFL?

Nē, CFL nacionālajos vai starptautiskajos vilcienos vietas nav rezervētas, tu sēdi tur, kur tev ir brīva vieta, un jums vienmēr būs brīva vieta, ja vilciena biļeti iegādājāties iepriekš.

Vai CFL vilcienos ir pieejams Wi-Fi internets?

Nē. Jūs varat izbaudīt Bezmaksas Wi-Fi internets atsevišķās CFL dzelzceļa stacijās, bet Wi-Fi nav pieejams CFL vilcienos.

Luksemburga līdz Ettelbruck vilcienu cenas

Ettelbruck līdz Junglinster Train cenas

No Meršas uz Luksemburgu vilcienu cenas

Clervaux uz Luksemburgas vilcienu cenas

 

Brand new CFL Train

 

Ja esat lasījis līdz šim brīdim, jūs zināt visu, kas jums jāzina par CFL vilcieniem, un esat gatavs iegādāties CFL vilciena biļeti gaidāmajam ceļojumam Saglabāt vilcienu.

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains
Starppilsētu vilcieni
SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !