Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs CFL traukinių bilietai ir kelionių kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs CFL traukinių bilietai ir CFL kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. „CFL“ pagal traukinių akcentus
2. Apie CFL 3. Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų CFL traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja CFL bilietai 5. Kelionių maršrutai: Kodėl geriau naudoti CFL traukinius, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi trumpas laikas, ir dienos bilietai CFL 7. Ar yra CFL prenumerata
8. Kiek laiko iki CFL išvykimo turiu atvykti 9. Kokie yra CFL traukinių tvarkaraščiai
10. Kurias stotis aptarnauja CFL 11. CFL DUK

 

„CFL“ pagal traukinių akcentus

  • Esant dideliam punktualumo lygiui 96%, CFL (Oficiali Liuksemburgo geležinkelio įmonė) yra vienas patikimiausių geležinkelio operatorių Europoje.
  • Kiekvienais metais, CFL imasi 25 milijonas žmonių ir 105 milijonų tonų prekių į jų paskirties vietas Liuksemburge ir visoje Europoje.
  • CFL yra labai draugiškas aplinkai, Be CO2, ir 100% visos jų elektros energijos gaunama iš atsinaujinančios energijos.
  • CFL yra didžiausias Liuksemburgo mobilumo paslaugų teikėjas.

 

Apie CFL

CFL, Liuksemburgo nacionalinė geležinkelio įmonė, yra dar vienas Liuksemburgo nacionalinių geležinkelių pavadinimas. Nuo pat jos įsteigimo 1946, CFL teikė mobilumo paslaugas Liuksemburgo piliečiams.

CFL pasiūlymai geležinkelio paslaugas Liuksemburge ir visoje Europoje. Su tinkamu bilietu, galite aplankyti visa ko geriausio atostogų vietos Europoje. Su skirtingomis bilietų kategorijomis, CFL atitinka kiekvieno poreikius.

CFL traukiniai dažnai traukiniai yra, Liuksemburgas – Briuselis, Liuksemburgas – Paryžius, Ettelbruckas – Lježas, Wasserbillig– Diuseldorfas. Į kaimynines Europos šalis galite patekti naudodami CFL traukinius: Prancūzija, Vokietija, ir Belgijoje.

Visoje korporacijoje, 3,090 darbuotojų dirba geležinkelyje siekdami užtikrinti, kad keli milijonai keleivių kiekvieną dieną saugiai pasiektų savo paskirties vietas.

 

CFL train heading to luxembourg

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukiniai bilietus į CFL:

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų CFL traukinio bilietą

skaičius 1: Užsisakykite CFL bilietus iš anksto tiek, kiek galite

Kaina CFL traukinių bilietai pakyla artėjant kelionių dienai. Galite sutaupyti pinigų užsisakę CFL traukinio bilietus kuo toliau nuo išvykimo dienos (Paprastai 3 mėnesių į priekį yra maksimalus). Ankstyvas užsakymas užtikrina, kad gausite pigiausius CFL traukinių bilietus. Jų skaičius taip pat ribotas, taigi kuo greičiau užsisakysi, tuo pigiau jums. Taupyti pinigus ant CFL traukinių bilietų, pirkite bilietus anksti.

skaičius 2: Kelionė CFL ne piko metu

Kaip ir kiekvienam geležinkelio operatoriui, CFL traukinių bilietai yra pigiau ne piko metu, savaitės pradžioje, ir dienos metu. Galite būti tikri, kad gausite pigesni traukinių bilietai per savaitę. Antradienį, Trečiadienis, ir ketvirtadienis, CFL traukinių bilietai yra ekonomiškiausi. Dėl tūrio Keliautojai verslo reikalais važinėti į darbą ryte ir vakare, traukinio bilietai dažniausiai kainuoja daugiau. Daug pigiau yra keliauti bet kuriuo metu tarp ryto ir vakaro. Savaitgaliai yra dar vienas piko laikotarpis traukiniams, ypač penktadieniais ir šeštadieniais. CFL traukinių bilietų kainos taip pat didėja valstybines šventes ir mokyklų atostogas, o mokyklinės atostogos Europoje gali trukti 3 kiekvieną savaitę.

skaičius 3: Užsisakykite bilietus į CFL, kai būsite tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio

CFL traukiniai yra labai paklausūs, ir su minimalia konkurencija, šiuo metu jie išlieka geriausiu traukinių pasirinkimu Liuksemburge. Jie gali sau leisti nustatyti tokius traukinio bilietų apribojimus, kokius draudžia keistis bilietais ar juos grąžinti, nebent tai yra verslo tipo geležinkelio bilietai. Nors vis dar yra svetainių, kuriose galite parduoti savo bilietus iš antrų rankų žmonėms, CFL neleidžia parduoti naudotų bilietų. Kaip tai padeda sutaupyti pinigų? Užsisakę bilietą, kai esate tikri dėl savo tvarkaraščio, sutaupytumėte vieno bilieto užsakymo du kartus, nes kažkas atsirado ir negalėjote naudoti originalaus įsigyto bilieto.

skaičius 4: Įsigykite CFL bilietus „Save A Train“

„Save the Train“ yra didžiausias, geriausias, ir pigiausi traukinių bilietų pasiūlymai Europoje. Mūsų geri santykiai su daugeliu geležinkelio operatorių, kurie yra traukinio bilietų šaltiniai, ir mūsų žinios apie susijusius technologijos algoritmus, suteikite mums galimybę naudotis pigiausiais traukinio bilietų pasiūlymais. Mes siūlome ne tik pigius traukinio bilietų pasiūlymus vien tik CFL; tą patį teikiame ir kitoms CFL alternatyvoms.

Liuksemburgas į Colmar traukinių kainas

Traukinių kainos iš Liuksemburgo į Briuselį

Antverpeno į Liuksemburgą traukinių kainos

Metz - Liuksemburgo traukinių kainos

 

onboard the CFL train

 

Kiek kainuoja CFL bilietai?

Viešasis transportas viduje Liuksemburgo didysis dušas kartais yra nemokama, o kartais ne, priklausomai nuo maršruto ir jei esate pilietis. Tačiau, 1pirmoji klasė CFL traukiniuose, visada kainuoja pinigus, tačiau jie taip pat nėra brangus pasirinkimas. CFL traukinių bilietai kainuoja nuo 3 iki 6 eurų už vieną kelionę traukiniu. Į CFL traukinio bilieto kaina priklauso nuo to, kokį bilietą perkate ir kada pasirinkote keliauti:

Kaina
Trumpą laiką 3 eurai
Dienos bilietas 6 eurai

 

 

Kelionių maršrutai: Kodėl geriau naudoti CFL traukinius, o ne keliauti lėktuvu

1) Visada atvykstate į miesto centrą. Tai yra vienas CFL traukinių pranašumas, palyginti su lėktuvais. CFL traukiniai ir viskas kitos traukinių kelionės iš bet kurios miesto vietos į kito miesto centrą. Tai taupo laiką ir išlaidas kabinai nuo oro uosto iki miesto centro. Su traukinių sustojimais, lengviau patekti į bet kurį miestą, į kurį vykstate. Nesvarbu, iš kur keliaujate, Briuselis, Nansi, Paryžius, arba Amsterdamas, miesto centro stotelės yra pagrindinis CFL traukinių privalumas! Pavyzdžiui, Liuksemburgo oro uostas yra 20 minučių kelio nuo miesto centro.

2) Keliaujant lėktuvais reikia bent jau būti oro uoste 2 valandos iki skrydžio laiko. Prieš leisdami į lėktuvą, turėtumėte atlikti saugumo patikrinimus. Su CFL traukiniais, jūs tiesiog turite būti stotyje mažiau nei 30 minučių iš anksto. Kai atsižvelgsite ir į laiką, kurį jums reikia važiuoti iš oro uosto į miesto centrą, suprasite, kad CFL traukiniai yra geresni bendros kelionės trukmės.

3) CFL traukinių bilietai yra pigūs, net jei palygintumėte juos su aviabilietais. Be to, kai palyginsite visus susijusius mokesčius, CFL traukinių bilietai turi dar geresnę kainą. Su kitomis išlaidomis, pavyzdžiui, bagažo mokesčiais, kurių jums nereikia mokėti traukiniuose, keliaujant CFL yra geriausias.

4) Traukiniai yra ekologiški. Palyginti traukinius ir lėktuvus, traukiniai visada išeitų į viršų. Lėktuvai labai teršia atmosferą dideliu anglies kiekiu, kurį jie išskiria. Traukiniai, palyginti, išduoda Anglies 20x mažiau nei lėktuvai.

 

Kuo skiriasi trumpas laikas, ir dienos bilietas CFL?

CFL turi skirtingus bilietų tipus už skirtingą biudžetą ir kelionių trukmę: ar tai būtų verslas, ar laisvalaikis. Galite būti tikri, kad vienas iš šių bilietų būtų idealus jūsų 1 klasės kelionei per Liuksemburgą CFL nacionaliniais traukiniais.

Trumpalaikiai CFL bilietai:

Trumpalaikis bilietas galioja tik 1 klasei 2 valandos nuo patvirtinimo momento. Galite keliauti CFL traukinių tinklu be jokių apribojimų, tačiau atsižvelgkite į traukinio atvykimo į tikslą laiką, pagal tvarkaraštį. Jei turite keliauti iš anksto, turėtum gauti šį bilietą. Jūs esate ne tik tam tikru traukiniu, ir jums leidžiama pasirinkti ryšį.

CFL Dienos bilietai:

CFL dienos bilietai yra ilgalaikiai 1 klasės bilietai, ir jie galioja nuo išleidimo momento iki 4 esu kitą dieną. „CFL Day“ traukinio bilietą galite įsigyti iš bilietų automato, bilietu kasa, arba išsaugokite traukinį.

 

 

Ar yra CFL prenumerata?

Viešasis transportas, įskaitant pasirinktas CFL traukinių paslaugas, Liuksemburge, nemokamai. Todėl, nereikia CFL prenumeratos, nebent norėtumėte keliauti 1 klase. Liuksemburgo piliečiai, kurie dažnai keliauja į užsienį į Prancūziją, gali mėgautis „Flexway“ 1 klasės mėnesio abonementu, dėl 85 €. Papildomai, Liuksemburgo piliečiai gali mėgautis žemais mėnesinių bilietų į Vokietiją tarifais. Taigi, kur galite gauti papildomos informacijos apie tai?

– CFL bilietų skaitikliai.

– CFL klientų aptarnavimo telefonu 2489 2489

 

Kiek laiko iki CFL išvykimo turiu atvykti?

Sunku tiksliai pasakyti antram, bet „Išsaugoti traukinį“ pataria atvykti 30 minutės iki išvykimo laiko. Su šiuo laikotarpiu, taip pat turėsite pakankamai laiko apsipirkti reikalingus daiktus keliaukite traukiniu kuo lengviau.

 

Kokie yra CFL traukinių tvarkaraščiai?

Sužinokite realiu laiku mūsų pagrindiniame puslapyje „Išsaugoti traukinį“. Tiesiog įveskite savo dabartinę vietą ir norimą tikslą, ir mes jums parodysime informaciją.

Liuksemburgas į Kelno traukinių kainas

Traukinių kainos iš Liuksemburgo į Koblenzą

Paryžiaus - Liuksemburgo traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Liuksemburgą

 

old style CFL trains

 

Kurias stotis aptarnauja CFL?

Liuksemburgo CFL stotis yra Place de la Gare, kuri yra miesto centre.

„Troisvierges“, CFL traukiniai išvykti ir atvykti iš Troisvierges stoties, esančios linijoje 10, jungiantis Liuksemburgo miestą su šalies šiaure. Troisvierges yra dvi aukščiausios Liuksemburgo kalvos.

CFL traukiniai taip pat išvyksta ir atvyksta į Nansi miestą Prancūzijoje. CFL traukiniai išvyksta iš Liuksemburgo centrinės stoties į Nansi kaskart 1 valanda.

Flandriją Belgijoje galite atrasti traukiniu iš Liuksemburgo į Gentą ir (arba) Briuselį. CFL traukiniai kas valandą išvyksta iš Liuksemburgo į nuostabius Belgijos miestus ir žavūs senamiesčiai Europoje.

 

 

CFL DUK

Ar leistini dviračiai CFL traukiniai?

Dviračiai CFL traukiniuose leidžiami nemokamai, ir tol, kol juos laikysite tam skirtose dviračių vietose. Dviračius, kuriuose laikomos vietos, galite rasti pagal žalią žymėjimą ant CFL durų.

Ar vaikai nemokamai keliauja CFL traukiniais?

Taip, bet tik iki 12 metų. Jaunesni nei 12 metų, gali keliauti nemokamai, jei juos lydi vyresnis nei 18 metų asmuo 12, su galiojančiu bilietu ir asmens tapatybės kortele.

Ar CFL traukiniuose leidžiami augintiniai?

Taip, CFL mėgsta bet kokio dydžio šunis 4 kojomis žengiantys žmonės CFL traukiniais gali keliauti nemokamai. Šunys turi būti ant švino ir neleisti sėdėti ant sėdynių.

Kokios yra CFL įlaipinimo procedūros?

Kiekvienas keleivis turi pateikti galiojantį bilietą ir asmens tapatybės kortelę. Jei pametėte traukinio bilietą ar skubėjote, ir iš anksto nepirko bilieto, tai galite padaryti traukinyje, iš CFL atstovų.

Dažniausiai prašomi CFL DUK – Ar turiu iš anksto užsisakyti vietą CFL?

ne, CFL nacionaliniuose ar tarptautiniuose traukiniuose vietų rezervuoti negalima, tu sėdi ten, kur turi laisvą vietą, ir jūs visada turėsite nemokamą vietą, jei nusipirkote traukinio bilietą iš anksto.

Ar CFL traukiniuose veikia „Wi-Fi“ internetas?

ne. Galite džiaugtis Nemokamas belaidis internetas pasirinktose CFL traukinių stotyse, bet „CFL“ traukiniuose negalima naudotis „Wi-Fi“.

Liuksemburgas - Ettelbruck traukinių kainos

Ettelbruck - Junglinster traukinių kainos

Merscho į Liuksemburgą traukinių kainos

Clervaux į Liuksemburgą traukinių kainos

 

Brand new CFL Train

 

Jei perskaitėte iki šio taško, žinote viską, ką reikia žinoti apie CFL traukinius, ir esate pasirengę nusipirkti CFL traukinio bilietą būsimai kelionei Išsaugoti traukinį.

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains
Tarpmiestiniai traukiniai
SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !