Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 16/12/2022)

Nusivylimas ir laiko sąnaudos, susijusios su registracijos oro uoste eilėmis ir kamščiais į oro uostą, yra pernelyg gerai žinomi Keliautojai verslo reikalais. Nepriklausomai nuo to, ar jūs ketinate trumpam Verslo kelionė traukiniu arba ilgesnės vienas, kad bus užtrukti keletą valandų ar dienų, Traukinys Verslo kelionės yra pigesnis ir greitesnis nei kitų formų kelionės. bet greitis ir kaina yra ne tik privalumai geležinkelių kelionės. Peržiūrėti visus privalumus žemiau.

 

Woman smiling, o daro traukinių Verslo kelionės

Taupyti pinigus:

Tyrimai atskleidžia, kad populiariausias Verslo susijusios kelionės būdas yra traukiniu, prieš oro ir automobilio nuomos kelionės. Traukinys Verslo kelionė yra Greičiausias transporto rūšis daugiau nei pusė kelionių (kartą registracijos oru ir atvykimo laikas buvo atsižvelgta) ir kainuoja beveik penktojo kaina skristi ir trečiųjų vairuoja į savo paskirties vietą.

Verslo keliautojai o verslo kelionių pirkėjai turi galimybė sumažinti kelionės išlaidas dar bilietus į taip, kad kelionė pat patogus, kaip įmanoma keleiviui. Bandyti Dabar traukinių bilietai internetu su IšsaugotiAtrain ir išankstinis planavimas yra geriausias būdas gauti nuostabius pasiūlymus!

Riminis į Milaną traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Turinas į Milaną traukiniai

Venecija į Milaną traukiniai

 

Padidinkite savo laiką, kai keliaujate traukiniais:

Kada tu kelionės traukiniu turėsite galimybę užsisakyti Lentelėje sėdynė iš anksto, o tai reiškia, kad jūs galite ir toliau dirbti, o jūs keliaujate, maksimaliai savo gyvenimą iš biuro!

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

vėlavimai:

Patikrinkite savo naujausią kelionė informacija internetu ar užsiregistruoti SMS pranešimus. Jums bus pranešta apie bet vėlavimus ar problemoms en maršrutu Prieš išvykstant į stotis.

Salernas Florencija traukiniai

Lecce Florencija traukiniai

Baris į Romą traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

 

Traukinys Verslo kelionės Salons:

Kai kuriose traukinių stotyse yra verslo klasės poilsio kambariai, kuriuose prioritetiniai klientai gali atsipalaiduoti ir naudotis belaidžiu internetu darbo erdves. Atvykimas jūsų kelionės šiek tiek anksti? Pasinaudokite šių erdvių kažkiek darbą, o jūs laukiate.

Kelnas į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

BEVIELIS INTERNETAS:

Traukinio kelionės gali pasiūlyti daug Facility remiantis privalumų Keliautojai verslo reikalais. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti in stoties ir traukiniu "Wi-Fi". Tai leidžia keleiviams likti prisijungę o kelyje. Kažkas, kas nėra įmanoma, jei keliaujate automobiliu.

Schiphol į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Vienas iš geriausių būdų pradėti tinkamą savo traukinio verslo keliones yra pirkti savo traukinio bilietus internetu, naudojant Išsaugoti-A Traukinys !

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)