Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 08/09/2023)

Kelionės po pasaulį yra svajonė, kuri dažnai atrodo sunkiai suvokiama, ypač kai esate dėl griežtų biudžeto. O kas, jei pasakytume, kad yra būdas tyrinėti egzotiškas vietas, pasinerti į vietos kultūrą, ir kurkite nepamirštamus prisiminimus neišeikvodami savo banko sąskaitos? Įeikite į įperkamų kelionių pasaulį per savanorių programas visame pasaulyje. Šiame išsamiame vadove bus išsamiau išaiškinta, kaip savanorystė gali būti jūsų bilietas į įdomius nuotykius turint nedidelį biudžetą.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šiame straipsnyje mokoma apie keliones traukiniu naudojant „Išsaugoti traukinį“., Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

Savanoriškų kelionių kilimas

Per pastarąjį dešimtmetį, labai padaugėjo jaunų ir biudžetą turintiems keliautojams kurie panaudojo savanoriškos veiklos galią kurstydami savo klajonių troškimą. Tai, kas kažkada buvo gerai saugoma paslaptis tarp patyrusių keliautojų, dabar tapo pasauline tendencija, dėka interneto ir specialių platformų, kurios sujungia savanorius su šeimininkais visame pasaulyje.

Pasirinkę tinkamą platformą, atėjo laikas susikurti savo profilį, pabrėžti savo įgūdžius ir pomėgius, ir pradėkite susisiekti su potencialiais šeimininkais. Prisiminti, kantrybė svarbiausia, ypač kai reikia užsitikrinti geidžiamas pozicijas populiariuose projektuose. Mes susiaurinome kai kuriuos geriausius savanorių programų pasirinkimus visame pasaulyje:

 

1. Workaway

Workaway yra unikali pasaulinė platforma, jungianti keliautojus su šeimininkais visame pasaulyje. Tai leidžia keliautojams, žinomas kaip “Darbuotojai” keistis savo įgūdžiais ir entuziazmu į apgyvendinimą ir autentišką kultūrinę patirtį. Workaway siūlo įvairias galimybes, nuo ūkininkavimo ir mokymo iki pagalbos nakvynės namuose ar prisidėjimo prie meninių projektų. Veikia baigta 170 šalys, ji apima įvairias vietoves, iš miestų į atokius kaimus.

Tapti savanoriu, reikia užsiregistruoti (kainuoja apie $20 per metus), užpildyti anketą, rasti tinkamą projektą, ir patikti šeimininkui. Workaway profilis yra kažkas tarp socialinės žiniasklaidos puslapio ir gyvenimo aprašymo. Iš vienos pusės, reikia prisistatyti kaip malonią ir įdomią asmenybę (kai kurie šeimininkai kviečia savanorius ne tiek dėl darbo, kiek dėl linksmybių ir kultūrinių mainų). Iš kitos pusės, turėtum aiškiai išvardinti, kas tau sekasi: rūpintis vaikais, kalbos mokymas, virimas, sodininkystė, gyvūnų priežiūra, statyba, namų remontas, ir taip toliau. Jei pasirinkimas yra tarp profesionalo ir mėgėjo, vedėjas pirmenybę teiks profesionalams, kad ir koks įdomus ir charizmatiškas būtų mėgėjas – būtinai pabrėžkite savo profesinius įgūdžius. Dar geriau, jei tai kažkas praktiško.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

2. Padėkite Stay

HelpStay yra platforma, panaši į Workaway, skirtas keliautojams, ieškantiems kultūrinių mainų ir įperkamų kelionių patirties. Tai sujungia keliautojus 100 šalių savanorių programoms visame pasaulyje. Dauguma savanorių galimybių yra nemokamos. Kai kuriems gali prireikti nedidelės aukos. Beveik visi jie siūlo nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą. Daugiau informacijos galite teirautis šeimininkų.

„HelpStay“., keliautojai gali rasti įvairiausių galimybių, pavyzdžiui, savanorystė ekologiniuose ūkiuose, pagalba įgyvendinant ekologinius projektus ir bendruomenės paslaugas, arba tapti kokio nors NVO projekto pagalbininku. Su ankstesniu mūsų straipsniu, galite išmokti pasiekti bet kurį tikslą Europoje Jūsų būsimam savanorystės projektui lengvai.

Traukiniai iš Vienos į Budapeštą

Traukiniai iš Prahos į Budapeštą

Traukiniai iš Miuncheno į Budapeštą

Traukiniai iš Graco į Budapeštą

 

Ecological Volunteering

 

3. Festivalio savanorystė su „Stoke Travel“.

Festivalio savanoriška veikla su „Stoke Travel“ yra jaudinantis ir unikalus būdas patirti kai kuriuos garsiausius pasaulyje muzikos ir kultūros festivaliai aktyviai dalyvaujant jų organizacijoje. Stoke kelionės, gerai žinoma kelionių kompanija, suteikia galimybę keliautojams tapti festivalio savanoriais įvairiuose renginiuose.

Kaip festivalio savanorė „Stoke Travel“., paprastai jūs gaunate nemokamą įėjimą į festivalį arba su didele nuolaida, įskaitant stovyklavimą ar apgyvendinimą. Mainais už jūsų pagalbą, galite dalyvauti atliekant tokias užduotis kaip festivalio infrastruktūros kūrimas ir išmontavimas, pagalba renginių logistikos klausimais, ar net reklamuoti „Stoke Travel“ paslaugas kitiems lankytojams. Festivalių skaičius kiekvienais metais gali keistis, tačiau, daugelis jų yra populiariausi Europoje. Pavyzdžiui, Oktoberfest Miunchene, La Tomatina Bunolyje, Jaučių bėgimas Pamplonoje, Ispanija, ir taip toliau.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

4. Europos solidarumo korpusas

Europos solidarumo korpusas yra rimtesnis nei kitos savanorių programos visame pasaulyje. ESC siūlo galimybes vyresnio amžiaus žmonėms 18-30 užsiimti savanorystės ir solidarumo veikla, remia Europos Sąjunga. Paleido į 2018, ESC yra platforma jauniems europiečiams prisidėti prie visuomenės, įgyti vertingos patirties, ugdyti įgūdžius, ir ugdyti Europos pilietiškumo jausmą. Vidutinė programos trukmė yra 6-12 mėnesių. Programa padengia beveik visas išlaidas, įskaitant vizas, draudimas, ir 90% bilieto kainos. Be nakvynės ir maitinimo, savanoriai taip pat gauna kišenpinigių.

Projektus pradeda tik akredituotos organizacijos. Savanoriams suteikiama a “darbo vieta.” Jie privalo dirbti apytiksliai 30 valandų per savaitę. Tai prisideda prie asmeninio ir profesinio dalyvių tobulėjimo, kartu sprendžiant visuomenės iššūkius savanoriškais ir solidariais veiksmais.. Ši iniciatyva yra dalis platesnių Europos Sąjungos pastangų remti jaunimo įsitraukimą ir socialinę sanglaudą.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Volunteering - Passion Led Us Here

 

5. JT savanoriai

Jei norite išplėsti savo savanorio patirtį arba nebeatitinka ESC programos reikalavimų, kuri turi vienkartinį dalyvavimo limitą, galite apsvarstyti galimybę tapti JT savanoriu. JT savanoriai (Jungtinių Tautų savanoriai) yra Jungtinių Tautų sukurta programa ir iniciatyva, kuria siekiama skatinti savanorystę ir suteikti asmenims galimybę prisidėti prie savo įgūdžių, ekspertizė, ir laiko remti įvairias Jungtinių Tautų iniciatyvas ir plėtros projektus visame pasaulyje. JT savanoriai atlieka lemiamą vaidmenį skatinant organizacijos taikos misiją, plėtra, ir humanitarinė pagalba. Raktas JT savanorių aspektai įtraukti:

Įvairios užduotys: JT savanoriai atlieka įvairias užduotis. Tai apima taikos palaikymo operacijas, pagalbos nelaimės atveju pastangos, bendruomenės plėtros projektai, sveikatos priežiūros iniciatyvas, ugdymo programas, ir dar.

Kvalifikuoti specialistai: JT savanoriai paprastai yra patyrę įvairių sričių, pavyzdžiui, sveikatos, specialistai, švietimas, inžinerija, IT, Žemdirbystė, ir socialinis darbas. Jie siūlo savo patirtį, kad padėtų spręsti pasaulinius iššūkius.

Pasaulinis buvimas: JT savanoriai dirba daugelyje šalių, tiek konfliktinėse, tiek pokonfliktinėse zonose, tiek vystymosi kontekstuose. Jie prisideda prie atsparių bendruomenių kūrimo ir tvaraus vystymosi skatinimo.

Daugiašalis ir įtraukus: JT savanoriai yra įvairių sluoksnių ir tautybių. Jie sukuria turtingą ir įtraukų asmenų tinklą, įsipareigojusių daryti teigiamą poveikį per savanorių programas visame pasaulyje.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

UN Volunteer Programs Worldwide

išvada

Mūsų kelionės pabaiga, tikimės įkvėpti jus leistis į įperkamą nuotykį per savanorių programas visame pasaulyje. Prisiminti, didžiulis pasaulis talpina stebuklus. Su ryžtu ir teisinga mąstysena, tyrinėti nepažeisdamas banko. Nesvarbu, ar pasirinksite mokyti anglų kalbos Tailande, išsaugoti laukinę gamtą Kosta Rikoje, arba padėti pabėgėliams Graikijoje, Jūsų laukia savanorio galimybė. Taigi, pakuoti savo maišus, Atverk savo širdį, ir leiskitės į kelionę, kuri ne tik pakeis jūsų gyvenimą, bet ir pavers pasaulį geresne vieta, po vieną savanorystės patirtį.

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių bilietų pačiame gražiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kaip pasiruošti kelionei traukiniu“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fplatforms-to-explore-volunteer-programs%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)