Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 05/11/2021)

Nuostabūs vaizdai, spalvinga ir linksma, kiekviename mieste, kurį svajojate aplankyti, yra nuostabios krepšinio aikštelės. Jei esate entuziastingas krepšininkas, prof, arba tiesiog nori nušauti lankus, tai yra 10 geriausios atostogų vietos su puikiomis krepšinio aikštelėmis.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Miuncheno Vokietijos 3D krepšinio aikštelė

Namo į vieną iš nuostabiausi Europos futbolo stadionai, Miunchenas yra smagi ir puiki aktyvaus poilsio vieta. Jei norite praktikuoti lankus siaubingame krepšinio stadione, tada Miuncheno 3D krepšinio aikštelė yra ta vieta, kur turėtumėte treniruotis. Ši Vokietijos krepšinio aikštelė pakels jūsų žaidimą į naują gumulėlių lygį, o jei tau pavyks čia paplušėti, jums pavyks bet kur.

Kitaip tariant, 3D krepšinio aikštelė įkvėps jus žaisti. Jūs turėsite išlaikyti stabilumą per gabalus aplink šį beprotišką teismą. Išskyrus tai, kad krepšinis yra puikios būklės bet kokiems žaidimams, jei norite likti aktyvus atostogų metu, ir, žinoma, atsinešk savo komandą.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Munich Germany 3D Basketball Court

 

2. Pigalle krepšinio aikštė Paryžiuje

Dauguma turistų keliauja į Paryžių apsipirkti ir gyventi gerą gyvenimą, atpalaiduojančioms ar romantiškoms atostogoms. Nors Paryžius yra populiari vieta svajingoms ir lepinančioms atostogoms, tai taip pat puiki vieta užsiėmimams lauke. Paryžiuje yra daug parkų ir Senos upė, skirta vaikščioti, arba dviračiu, be spalvingiausios krepšinio aikštelės.

„Pigalle“ krepšinio aikštelė yra „Nike“ kūrinys, bloga studija, ir prancūzų mados prekės ženklas „Pigalle“. Jų bendradarbiavimas sukūrė tai beprotišką, paslėptas tarp 2 daugiabučių krepšinio aikštelė. „Pigalle“ gradiento spalvos yra labai funky, viduryje Paryžiaus kaimynystėje. Šis krepšinis yra visiškai funkcionalus ir puikiai tinka šaudyti į lankus 17 Duperre gatvė.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Pigalle Basketball Court In Paris France

 

3. Kroatija, Dubrovniko miesto rotušės stogas ant stogo

Dubrovnikas yra nuostabi vieta atostogoms, apsuptas Adrijos jūros vaizdų. Terakotos namai ant stogo visur, balti fasadai prie turkio spalvos jūros, kasmet pritraukia šimtus turistų. Dubrovnikas yra aptvertas akmeninėmis miesto sienomis, gerai išsilaikiusi per šimtmečius, taip pat yra viena geriausiai suprojektuotų krepšinio aikštelių pasaulyje.

Ši krepšinio aikštelė yra ant rotušės stogo, su nuostabiu vaizdu į Adrijos jūrą. Įsivaizduokite, kaip šaudote į lankus su kvapą gniaužiančiais senamiesčio vaizdais ir mėlynu begaliniu horizontu. Ant stogo esanti Rotušės krepšinio aikštelė neabejotinai yra viena didžiausių krepšinio kamuolių pasaulyje.

 

Unique Basketball Court in the Rooftop City Hall of Dubrovnik Croatia

 

4. „Mamba“ krepšinio aikštelė Šanchajuje, Kinija

Šanchajus yra vienas moderniausių ir įdomiausių pasaulio miestų. Įspūdingi dangoraižiai, ir didesni nei gyvenime orientyrai, o viso to viršūnėje - „Mamba House“ krepšinio aikštelė, pateikė Nike. Ši epinė krepšinio aikštelė yra linksma ir novatoriška, puikiai suprojektuota vienai geriausių atostogų vietų pasaulyje.

„Shanghai House of Mamba“ krepšinio aikštelė yra viso dydžio krepšinio aikštelė, visiškai įrengta jūsų geriausiam žaidimui. Teismas buvo sukurtas „Nike Rise“ turui Kinijoje, ir būsite nustebinti reaktyvios šviesos diodų vizualizacijos. Taigi, kiekvienas žingsnis, padarytas prie lanko, apšviečia grindis, o minios klykia iš nuostabos.

 

 

5. Braitono paplūdimio teismas Anglijoje

Auksinis smėlio paplūdimys, puiki promenada, ir gaivus jūros oras, Braitonas yra puiki vieta atostogoms. Nors Anglija dažniausiai žinoma dėl pilko dangaus, Braitonas yra nuostabi pajūrio atostogų vieta. Braitono pajūrio vieta yra ideali vieta užsiėmimams lauke.

Šaudyti į lankus po saule ir net šokinėti iš aikštės tiesiai į jūrą yra nuostabi patirtis. Braitono paplūdimio krepšinio aikštelėje yra puikios sąlygos bet kokio tipo žaidėjams ar žaidimams. Taigi, jei ieškote puikaus aktyvios atostogos, krepšinis, plaukimas, o atsipalaidavimas paplūdimyje yra puikus būdas atsipalaiduoti ir vėl pakelti tą energijos lygį.

 

Brighton Beach Court In England

 

6. „Nike“ krepšinio aikštelė Temzės upėje Londone

Galite išleisti 8 dienų Londone, ir vis dar neatraskite visko, ką šis įdomus miestas gali pasiūlyti. Nuo pirkinių iki meno ir muzikos, Londonas yra puiki vieta atostogoms solo keliautojams ir šeimos. Todėl, nenuostabu, kad Londonas yra puikus miestas užsiėmimai lauke, su nuostabiais parkais ir Temzės upe.

Regalas & Jordanijos krepšinio aikštelė prie Temzės upės yra puiki lauko krepšinio aikštelė. Žaidėjai mėgaujasi maloniu gaivinančiu vėjeliu iš upės tarp žaidimų ir gali mėgautis nuostabiais upės ir miesto vaizdais. Be to, aikštės dizainas užtikrina aukščiausią būseną su nešiojamais reguliuojamais lankeliais ir raštuotas „Nike“ grindis, kad žaidimas būtų sklandus ir be traumų..

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

7. Belgijos krepšinio aikštelė Aalst

Puošniai rudenį, gruodį buvo perpildytas, kai šimtai turistų atvyksta į kasmetinį „Aalst“ festivalį, yra dar viena priežastis aplankyti „Aalst“ ištisus metus. Vienas iš įspūdingiausių dalykų čia yra Spalvinga „Aalst“ krepšinio aikštelė, dailininkės Katrien Vanderlinden kūryba. Su įvairių formų įvairiomis spalvomis, Vanderlinden savo kūrybą grindė vaikų žaidimu, Loginiai blokai.

Taigi, Aalst visada buvo puiki atostogų vieta, ir ši nauja krepšinio aikštelė geriausiai tinka norint išlaikyti kūno rengybą atostogų metu. Ne tik tai, tačiau dizainas yra tikrai kvapą gniaužiantis ir verta valandos kelionės iš Briuselio, kad galėtumėte pasigrožėti viena unikaliausių krepšinio aikštelių Europoje.

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Briuselį su traukiniu

Amsterdamas - Briuselis su traukiniu

Paryžius į Briuselį su traukiniu

 

Kids playing basketball in Aalast, Belgium

 

8. Nosara Kosta Rika

Su panoraminiu Ramiojo vandenyno vaizdu, vešliai žali kalnai, ir tropinis oras, Kosta Rika yra rojus bet kuriam keliautojui. Tiesiog sėdi ir žiūri į horizontą, arba vaikščiodami paplūdimiu, jūs pateksite tiesiai į atsipalaidavimo režimą.

Kosta Rika yra visų svajonių atostogų vieta, poilsiui ar banglenčių sportui ir pramogoms lauke. Todėl, Nenuostabu, kad vienoje iš nuostabiausių atostogų vilų yra puiki krepšinio aikštelė. Finca Austrija Mūsų vila yra nuostabi krepšinio aikštelė su vaizdu į Ramųjį vandenyną ir baseinas. Ko daugiau reikia prabangioms atostogoms?

 

Seaview Basketball Coutry in Nosara Costa Rica

 

9. Honkongo krepšinio aikštelė

Ryškus, naujoviška, jaudinantis, ir linksma, Honkongo krepšinio aikštelė yra ikoniška, kaip ir jos namai. Honkongas yra vienas iš geriausios lankytinos vietos Kinijoje dėl savo kosmopolitinės prigimties. Nuo puikių vaizdų iki paplūdimių ir ekskursijų po salą, Honkongas priverčia visus grįžti vėl ir vėl. Honkongo krepšinio aikštelė yra didelė, naujas, spalvinga, ir įsikūręs a puiki kaimynystė.

„Choi Hung Estates“ krepšinis yra vienas geriausių krepšinio kamuolių Honkonge. Be to, tai taip pat viena spalvingiausių vietų, todėl idealiai tinka puikioms nuotraukoms. Jei niekada nesilankęs Honkonge, būtinai užsisakykite kelionę į šią nuostabią vietą, tai vienas iš 10 geriausios atostogų vietos su puikiomis krepšinio aikštelėmis.

 

Hong Kong Urban Basketball Court

 

10. „Tempelhof“ krepšinio aikštelė Berlyne

Pramogos lauke yra Tempelhof feld parko esmė. Nuo dviračių krepšinio, arba tiesiog atvėsti, „Tempelhof“ yra puiki vieta greitam Berlyno gyvenimui. Berlynas turi puikų naktinį gyvenimą ir yra labai draugiškas visiems lankytojams, todėl nenuostabu, kad mieste planuojama apgyvendinti visus.

Berlyno „Tempelhof“ krepšinis yra viena didžiausių krepšinio aikštelių Europoje. Įsikūręs prie įėjimo, pikniko vietoje, ir apsupta žalių medžių ir žolės, ši krepšinio aikštelė leis jums jaustis nuostabiai kiekvieną kvėpavimą ir lanką.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Tempelhof feld park Basketball Court Berlin

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 10 geriausios atostogų vietos su puikiomis krepšinio aikštelėmis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių atostogų vietų su puikiomis krepšinio aikštelėmis“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fholiday-locations-basketball-courts%2F– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)