Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 13/05/2022)

Europoje galima aplankyti daugybę nuostabių miestų. Kiekvienas miestas ir gatvė turi savo charakterį ir žavesį. Ryškus, pilna puikių kavinių, parduotuvės, gatvės menas, sudėtingos meno galerijos, ir ekologiškas, jei nesi buvęs šiuose 12 šauniausi Europos rajonai, čia yra keletas priežasčių, kodėl reikia susieti savo segmentų sąrašą.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Šauniausi Europos rajonai: Neukölln, Berlynas

Toli nuo pagrindinio lankytinų vietų Berlyne, Neukollno kaimynystė yra savarankiškas institutas. Šauni kaimynystė yra seno ir naujo mišinys, kultūros, miestietiškumas, ir pramoginės žaliosios erdvės.

Kababai, Meno galerijos, ir barai ant stogo šalia žaliuojančių parkų Neukolln rajonas yra vienas šauniausių Europoje. Po puikios dienos lauke didžiulis Tempelhofer Feld, arba „Britzer Garden“ galite nuvykti į idilišką Richardplatz kaimą arba Klunkeranich automobilių stovėjimo aikštelę, paverstą baru ant stogo.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. Holesovice, Praha

Žalieji parkai, alaus sodai su vaizdu į upę, ir šiuolaikinis meno muziejus yra tik keletas paslėptus brangakmenius šauniausiame Prahos Holesovice rajone. Holesovice gyvena čekų menininkai ir jaunos šeimos, kurie leidžia laisvalaikį Letnos parke ir pietauja daugybėje aplinkinių bistro.

Kadaise Prahos pramoninis rajonas šiandien virto kūrybine erdve dizaineriams ir kūrybingi protai. Taigi, nenuostabu, kad viename iš šauniausių Europos rajonų yra savotiškų kavinių, dizaino parduotuvės, ir meno centrai.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Šauniausi Europos rajonai: Ostiense, Roma

Ostiense nėra tipiškas Italijos rajonas, bet būtent tai ir įkelia į 10 šauniausi Europos rajonai. A buvusi gamykla buvo paversta meno muziejumi, gatvės menas vietoj fontanų, madingos kavinės, ir 1 nekatalikiškos kapinės, kuriose romantiški poetai Keatsas ir Shelley rado savo amžinojo miego vietą Ostiense yra kaip niekas kitas.

Kadaise Italijos sostinėje buvusi pilka dėmė po truputį virto ryškių spalvų ir kūrybiškumo vieta. Be to, čia galite aplankyti nepaprastąją Caius Cestius piramidę ir pasigrožėti jos freskomis, pakeliui į Eataly, norėdami paragauti itališko maisto. Jei norite gyventi kaip vietinis, apgyvendinimas madingame Ostiense yra daug pigesnis nei perpildytuose turistiniuose Romos rajonuose.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

4. Pietinė Pigalle kaimynystė Paryžiuje

Pasivaikščiojimas žemyn SoPi, į Rue des Martyrs, namo daugiau 200 kavinės, šokolado, ir barai, Pietinė Pigalle yra ta vieta Paryžiuje. Be to, kad Pietų Pigalle yra gurmanų dangus, šaunioje kaimynystėje galite atrasti nuostabių muziejų ir meno. Vienas iš ypatingiausių muziejų yra romantiško gyvenimo muziejus. „Musee de La Vie Romantique“ galite išplėsti savo žinias apie romantišką Prancūzijos istorijos laikotarpį.

Norėdami pailsėti nuo gero gyvenimo, galite nuvykti į spalvingą „Pigalle“ krepšinio aikštelę. „Pigalle“ krepšinio aikštelė atnaujinta, sukurtas ryškiomis spalvomis, už geriausias visų laikų krepšinio rungtynes. Paryžius yra puikus atostogų kryptis ir vienas iš labiausiai nuostabios atostogų vietos su puikiomis krepšinio aikštelėmis Europoje.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Šauniausi Europos rajonai: Arbatas, Maskva

Spalvingas ir gyvas Arbato rajonas yra gaivus oras sausakimšame Maskvos miesto centre. Rasite žavesio kupiną Arbatą, su spalvingais pastatais, kavinės, ir gatvės menas. Vaikštinėdami Arbatu, atrasite kosmopolitinio miesto sielą. Garsioji Old Arbat gatvė yra istoriniame Maskvos Arbato kvartale, išlaikiusi savo kaip prekybos centro reikšmę, nuo XV a.

Šiandien, Arbato kaimynystėje gausu prašmatnių butikų, suvenyrų parduotuvės, amatai, ir dar daug lobių. Papildomai, nors ši sritis yra labai turistinė, tai rasite ramiai, ir vaizdingas. Norėdami mėgautis geriausiomis Arbato vietomis, nurodykite kelias savo kelionės į Maskvą dienas, bent jau. Tokiu būdu, galite ištirti geriausius Maskvos ir vieno iš jų grožį nuostabiausios lankytinos vietos Rusijoje.

 

 

6. 7Budapešto rajonas

Jaunas ir linksmas, 7 -asis Budapešto rajonas yra stebuklų šalis keliautojams. Su puikiais barais, geriausi pabėgimo kambariai Budapešte, vakarinis turgus, ir kultūrinius renginius, ši kaimynystė visada šurmuliuoja, gerąja prasme. Ši šauni kaimynystė taip pat yra Budapešto žydų kvartalas, taip pat galite aplankyti didžiąją sinagogą, orientyras savaime.

Be to, senosios gatvės tapo derlinga dirva Vengrijos kultūrai atgaivinti. Be restoranų ir parduotuvių, pagrindinė atrakcija 7rajonas yra griuvėsių barai. Švęskite savo geriausią draugą Vestuvės, ar gimtadienio vakarėlis sename keistame bare yra ypatinga patirtis tik šauniausiame Budapešto rajone.

Viena - Budapeštas su traukiniu

Praha į Budapeštą su traukiniu

Miunchenas į Budapeštą su traukiniu

Gracas į Budapeštą su traukiniu

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Šauniausi Europos rajonai: Langstrasse Ciurichas

Išversta kaip ilgiausia gatvė, Ciuricho Langstrasse rajonas sulaužo viską, ką žinote apie punktualią šalį. Langstrasse yra blogas Ciuricho berniukas, klubo, drąsus, su ryškiomis neoninėmis lemputėmis ir visada pasiruošę vakarėliui. „Langtrasse“ turilabirintų maisto vietų, barai, ir klubai nakčiai, tiesiog pasirinkite.

Be to, šauniausia kaimynystė yra viena iš draugiškiausios LGBT kryptys Europoje. Čia galite įsitraukti į LGBT draugišką barą/piceriją „Les Garcons“, pavyzdžiui. sudaryti, ši nuostabi kaimynystė retai miega ir aptarnaus jus daugybėje etninių restoranų, šalys, ir, žinoma, po vakarėlių.

Interlakenas į Ciurichą traukiniu

Liucernas į Ciurichą traukiniu

Bernas į Ciurichą su traukiniu

Ženeva - Ciurichas traukiniu

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Šiaurės Amsterdamas

Su didžiulėmis žaliosiomis erdvėmis, graži architektūra, ir žavingas mažas kaimas, Amsterdamas-Noordas turi viską. Šauni kaimynystė yra priešais IJ upę, taigi Noords suteikia nuostabų pikniko vietos ir gyvos muzikos koncertų vietos. Be visų šių žavesių, Amsterdamas-Noordas yra aukščiausių sūpynių Europoje vieta, adrenalino mėgėjams.

Tačiau, jei planuojate daugiau aktyvios atostogos tada upė puikiai tinka užsiėmimai lauke. Dviračiu Sportas, bėgimas, ir net valtimis, IJ upė yra tobula. Esmė ta, kad Amsterdamas-Noordas yra mažas olandiškas pasaulis nuostabiame Amsterdamo mieste. Variantų yra begalė, ir atmosfera fantastiška, nenuostabu, kad keliautojai vis grįžta į vieną nuostabiausių Europos rajonų.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Šauniausi Europos rajonai: Shoreditch Londonas

Dauguma keliautojų žino Šoredičas dėka fantastiškos „Brick Lane“ rinkos. Tačiau, „Shoreditch“ yra geriausia vieta apsipirkti vienetiniams vienetams dideliuose nepriklausomuose butikuose. Tai tik vienas iš unikalių grafiti dažytos kaimynystės pusių pavyzdžių. „Shoreditch“ gali būti ne tobula, bet ji tikrai turi savo sielą.

Būtent todėl, kad „Shoreditch“ nėra tipiška klasikinė anglų kaimynystė, ji tapo vietos menininkų namais. Papildomai, ši miesto kaimynystė yra geriausia vieta išbandyti gatvės maistą turguje ar iššokančiuose languose, sugauti filmą ant stogo esančiame kino teatre ir ieškoti už kampo paslėptų sienų meno. sudaryti, „Shoreditch“ ypatybės daro jį puikiausiu Londono rajonu.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Findhornas, Škotija

Gražioje Škotijos pakrantėje su vaizdu į Atlanto vandenyną, Findhornas yra stebuklingas. Būdamas Morayshire, kai kas tai vadina gyvenviete, o ne kaimynystė miesto atžvilgiu. Findhornas yra puiki atostogų vieta, ypač pajūrio atostogų vieta. čia, rasite puikių galimybių pramogauti vandens sportą ar atsipalaiduoti paplūdimyje.

Be to, Findhornas turi nuostabų ekologinį kaimą, o pramoginės kelionės šiais laikais yra labai madingos. Ši žalia pusė atpalaiduojančiai zonai suteikia madingą atmosferą, kartu su nuostabiu kraštovaizdžiu ir atmosfera.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Šauniausi Europos rajonai: Vesterbro, Kopenhaga

Visi, apsistoję Vesterbro mieste, pasakys, kad šioje šaunioje kaimynystėje yra keletas mažų labai skirtingų rajonų. Vienas jaunas, gundantis, o kartą Kopenhagos raudonųjų žibintų kvartalas, o kitame - prancūziškas prašmatnumas. „Vesterbro“ kupinas kontrasto, todėl kiekvienas, pirmą kartą lankantis Kopenhagoje, ras kažką puikaus pagal savo skonį.

Kitaip tariant, Vesterbro yra vienas šauniausių Europos rajonų, nes jis gali pasiūlyti kažką nuostabaus visiems. Nuo žaliųjų erdvių iki puikių restoranų, prašmatnūs butikai, ir „Absalon“ bendruomenės namai, kuriuose galite papietauti su vietiniais gyventojais, Vesterbro bendruomenė yra labai svetinga ir maloni. Todėl, nenuostabu, kad „Vestrbro“ yra viršuje 10 šauniausi Europos rajonai kasmet.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Venecijos vartai, Milanas

Madingiausias Milano rajonas, „Porta Venezia“ rengia Milano mados savaitę ir uždaroma su kaupu 12 šauniausi Europos rajonai. menas, Itališkas maistas, netoli geriausių Milano parduotuvių vietų, tačiau atsipalaidavusi Porta Venezia yra mažoji Italija, atokiau nuo perpildyto turizmo centro.

„Port Venezia“ gali pasigirti vilomis paverstomis meno galerijomis, kavinės, ir sodai, kaip ir stulbinantis Giardini Publici. Puiki Porta Venezia atmosfera traukia vietinius gyventojus, emigrantų, ir keliautojams pabūti, susimaišyti, ir vakarėlis Milano gėjų parado metu, ir iki tol kiekvieną dieną. Taigi, jei planuojate A. savaitgalio pabėgimas Milane, geriau tai padaryti savaitei, bent jau.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Porta Venezia, Milan

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į 12 šauniausi Europos rajonai.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 šauniausių Europos apylinkių“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)