Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 13/05/2022)

V Európe je veľa úžasných miest, ktoré treba navštíviť. Každé mesto a ulica má svoj vlastný charakter a čaro. Vibrujúce, plné skvelých kaviarní, butiky, pouličné umenie, sofistikované umelecké galérie, a ekologické, ak ste na nich neboli 12 najchladnejšie štvrte v Európe, Tu je niekoľko dôvodov na spresnenie vášho zoznamu vedier.

 

1. Najlepšie susedstvá v Európe: Neukölln, Berlín

Ďaleko od hlavného turistické atrakcie v Berlíne, susedstvo Neukolln je ústav sám o sebe. Chladná štvrť je mixom starého a nového, kultúr, urbanita, a rekreačné zelené plochy.

Kababy, umelecké galérie, a strešné tyče Vďaka zeleným parkom je štvrť Neukolln jednou z najlepších v Európe. Po skvelom dni vonku obrovský Tempelhofer Feld, alebo Britzer Garden by ste mohli pokračovať do idylickej dediny Richardplatz alebo na parkovisko Klunkeranich otočené na strešný bar.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. Holešovice, Praha

Zelené parky, pivné záhrady s výhľadom na rieku, a súčasníka múzeum umenia je len niekoľko z nich skryté drahokamy v najchladnejšej pražskej štvrti Holešovice. V Holešoviciach sídlia českí výtvarníci a mladé rodiny, ktorí trávia voľný čas v Letenských sadoch a stolujú v mnohých bistrách v okolí.

Niekdajší priemyselný areál v Prahe sa dnes premenil na kreatívny priestor pre dizajnérov a kreatívne mysle. Takže, nie je prekvapujúce, že v jednej z najlepších štvrtí v Európe sa nachádzajú bizarné kaviarne, obchody s dizajnom, a umelecké centrá.

Norimberg do Prahy s vlakom

Mníchov do Prahy vlakom

Z Berlína do Prahy vlakom

Viedeň do Prahy vlakom

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Najlepšie susedstvá v Európe: Ostiense, Rím

Ostiense nie je typickou talianskou štvrťou, ale to je presne to, čo to uvádza 10 najchladnejšie štvrte v Európe. A Bývalá továreň sa zmenila na múzeum umenia, pouličné umenie namiesto fontán, trendové kaviarne, a 1 nekatolícky cintorín, kde romantickí básnici Keats a Shelley našli svoje miesto večného spánku, Ostiense nie je ako žiadna iná kapucňa.

Kedysi šedá škvrna v talianskom hlavnom meste sa postupne zmenila na miesto živých farieb a kreativity. navyše, Tu môžete navštíviť mimoriadnu pyramídu Caiusa Cestia a obdivovať jej fresky, na vašej ceste do Eataly za talianskymi potravinami. Ak chcete žiť ako miestny, ubytovanie v trendovom Ostiense je oveľa lacnejšie ako v preplnených turistických štvrtiach v Ríme.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Z Benátok do Ríma vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

4. Okolie South Pigalle Paríž

Prechádzka dole SoPi, na Rue des Martyrs, domov do konca 200 kaviarne, čokoládky, a bary, South Pigalle je miesto v Paríži. Okrem toho, že South Pigalle je rajom pre labužníkov, v chladnej štvrti môžete objavovať úžasné múzeá a umenie. Jedným z najzvláštnejších múzeí je Múzeum romantického života. V Musee de La Vie Romantique môžete rozšíriť svoje znalosti o romantickom období vo francúzskej histórii.

Na prestávku od dobrého života, môžete zamieriť na farebné basketbalové ihrisko Pigalle. Basketbalové ihrisko Pigalle je zrekonštruované, navrhnuté v živých farbách, za najlepší basketbalový zápas všetkých čias. Paríž je super dovolenková destinácia a jeden z najviac fantastické dovolenkové miesta s veľkými basketbalovými ihriskami v Európe.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Najlepšie susedstvá v Európe: Čaj, Moskva

Farebná a živá štvrť Arbat je čerstvým dychom v preplnenom centre Moskvy. Arbat nájdete plný šarmu, s farebnými budovami, kaviarne, a pouličné umenie. Pri prechádzke po Arbate, objavíte dušu kozmopolitného mesta. Slávna ulica Old Arbat je v historickej štvrti Arbat v Moskve, ktorá si zachovala svoj význam ako obchodné centrum, z 15. storočia.

V dnešnej dobe, štvrť Arbat je plná elegantných butikov, obchody so suvenírmi, remeslá, a mnoho ďalších pokladov. Navyše, zatiaľ čo táto oblasť je veľmi turistická, zistíte, že je to uvoľnené, a scénické. Užite si to najlepšie z Arbatu, skráťte pár dní na vašej ceste do Moskvy, najmenej. Tadiaľto, môžete preskúmať to najlepšie z Moskvy a krásy jednej z nich najúžasnejšie miesta na návštevu v Rusku.

 

 

6. 7obvod Budapešť

Mladý a zábavný, 7. obvod v Budapešti je krajinou zázrakov pre cestovateľov. So skvelými barmi, najlepšie únikové miestnosti v Budapešti, večerný trh, a kultúrne podujatia, táto štvrť vždy bzučí, v dobrom zmysle. Táto chladná štvrť je tiež židovskou štvrťou v Budapešti, takže môžete navštíviť aj veľkú synagógu, medzník sám o sebe.

navyše, staré ulice sa stali úrodnou pôdou pre omladenie maďarskej kultúry. Okrem reštaurácií a obchodov, hlavnou atrakciou v 7štvrtou štvrťou sú ruiny. Oslava tvojho najlepšieho priateľa svadba, alebo narodeniny v starom bizarnom bare sú zážitkom špeciálnym iba pre najchladnejšie okolie Budapešti.

Viedeň do Budapešti s vlakom

Praha do Budapešti s vlakom

Mníchov do Budapešti s vlakom

Graz do Budapešti s vlakom

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Najlepšie susedstvá v Európe: Langstrasse Zürich

Preložené ako najdlhšia ulica, štvrť Langstrasse v Zürichu rozbije všetko, čo o presnej krajine viete. Langstrasse je Zurichov zlý chlapec, bedro, dobrodružný, s jasnými neónovými svetlami a vždy pripravený na párty. Spoločnosť Langtrasse má abludisko miest na jedlo, tyče, a kluby na večeru, stačí si vybrať.

navyše, najchladnejšia štvrť je jednou z nich najpríjemnejšie LGBT destinácie v Európe. Tu si môžete posedieť v bare/pizzerii Les Garcons, ktoré sú vhodné pre LGBT, napríklad. Uzavrieť, táto úžasná štvrť málokedy spí a uspokojí vás v mnohých etnických reštauráciách, strany, a after-party samozrejme.

Vlakom z Interlakenu do Zürichu

Z Luzernu do Zürichu vlakom

Bern do Zürichu vlakom

Vlakom z Ženevy do Zürichu

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Amsterdam sever

S rozsiahlymi zelenými plochami, krásna architektúra, a očarujúcej dedinky, Amsterdam-Noord má všetko. Chladná štvrť je hneď za riekou IJ, takže Noords poskytuje úžasné piknikové miesta a miesta koncertov so živou hudbou. Okrem všetkých týchto kúziel, Amsterdam-Noord je domovom najvyššej hojdačky v Európe, pre milovníkov adrenalínu.

Avšak, ak plánujete viac aktívna dovolenka potom je rieka ideálna pre vonkajšie aktivity. Cyklistika, beh, a dokonca aj člnkovanie, River IJ je perfektná. Podstatné je, že Amsterdam-Noord je holandský malý svet v krásnom meste Amsterdam. Možností je neúrekom, a atmosféra je fantastická, niet divu, že sa cestujúci stále vracajú do jednej z najlepších štvrtí v Európe.

Z Bruselu do Amsterdamu vlakom

Z Londýna do Amsterdamu vlakom

Z Berlína do Amsterdamu vlakom

Paríž do Amsterdamu s vlakom

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Najlepšie susedstvá v Európe: Shoreditch Londýn

Väčšina cestovateľov vie Shoreditch vďaka fantastickému trhu Brick Lane. Avšak, Shoreditch je najlepšie miesto na nákup jedinečných kúskov vo veľkých nezávislých butikoch. Toto je len jeden príklad jedinečných stránok štvrte namaľovanej grafitmi. Shoreditch nemusí byť dokonalý, ale rozhodne má svoju vlastnú dušu.

Práve preto, že Shoreditch nie je typickou klasickou anglickou štvrťou, stala sa domovom miestnych umelcov. Navyše, táto mestská štvrť je najlepším miestom na vyskúšanie pouličného jedla na trhu alebo vo vyskakovacích oknách, zachyťte film v strešnom kine a za rohom vyhľadajte skryté nástenné umenie. Uzavrieť, Vďaka špeciálnej povahe Shoreditch je to najlepšia štvrť v Londýne.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Z Paríža do Londýna vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Findhorn, Škótsko

Na krásnom škótskom pobreží s výhľadom na Atlantický oceán, Findhorn je magický. Nachádza sa v Morayshire, niektorí tomu hovoria osada, nie ako mestská časť. Findhorn je fantastická dovolenková destinácia, najmä prímorská dovolenková destinácia. Tu, nájdete skvelé možnosti vodných športov, zábavy alebo relaxácie na pláži.

navyše, Findhorn má úžasnú ekologickú dedinu, a rekreačné cestovanie je v dnešnej dobe veľmi trendy. Táto zelená strana dodáva uvoľnenej oblasti trendovú atmosféru, spolu so skvelou krajinou a atmosférou.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Najlepšie susedstvá v Európe: Vesterbro, Kodaň

Každý, kto zostane vo Vesterbro, povie, že táto chladná štvrť má v sebe niekoľko malých veľmi odlišných štvrtí. Jeden je mladý, zvodná, a raz kodanská štvrť červených svetiel a druhá má o tom francúzsky chic. Vesterbro je plné kontrastu, takže každý, kto navštívi Kodaň prvýkrát, nájde si niečo skvelé podľa svojho vkusu.

Inými slovami, Vesterbro je jednou z najlepších štvrtí v Európe, pretože má pre každého niečo úžasné. Od zelene po vynikajúce reštaurácie, elegantné butiky, a komunitný dom Absalon, kde môžete večerať s miestnymi, Komunita spoločnosti Vesterbro je veľmi príjemná a príjemná. teda, niet divu, že Vestrbro je na vrchole 10 najchladnejších štvrtí v Európe každý rok.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Porta Venezia, Milan

Najmódnejšia štvrť v Miláne, Porta Venezia organizuje milánsky týždeň módy a zatvára sa špičkovo 12 najchladnejšie štvrte v Európe. umenie, talianske jedlo, za rohom od najlepších nákupných miest v Miláne, uvoľnená Porta Venezia je malé Taliansko, ďaleko od preplneného turistického centra.

Port Venezia sa môže pochváliť vilami premenenými umeleckými galériami, kaviarne, a záhrady, ako ohromujúca Giardini Publici. Skvelá atmosféra Porta Venezia priťahuje miestnych obyvateľov, expati, a cestovatelia na stretnutie, miešať sa, a párty počas prehliadky Milana Gaya, a dovtedy každý deň. Takže, ak plánujete a víkendový útek v Miláne, radšej nech je to týždeň, najmenej.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

Porta Venezia, Milan

 

My v Uložiť vlak vám radi pomôžu pri plánovaní cesty do 12 najchladnejšie štvrte v Európe.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „12 najchladnejších susedstiev v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)